Kdo se bojí cikánů
pravdive+seznam

Kdo se bojí cikánů

MILENA DOUŠKOVÁ
Udělat takový malý soubor dřívějších článků mne napadlo v okamžiku, když jsem četla bezva titulek.
Romové se vrací z Anglie a na Čechy tak tvrdé dopadnou následky Brexitu
No tak to nás potěš Pán Bůh. To se zase naši politici a úředníci pos.rou. Honem, honem jim nabídnout byt, hezky dát dávky a mít je jako v bavlnce, jen proto, aby si neotvírali hubu a nezačali si stěžovat na „diskrimináciu“. Nic bych jim nedala. Podle nich samých se měli jako prasata v žitě, tak si hezky mohou koupit byt, jít do práce a konečně platit daně. Pokud si politici zase nadělají do kalhot, tak už nám cikáni přerostou přes hlavu tak, že se budeme divit i ušima.
Kdo se bojí cikánů
Všichni. Úředníci, ale i politici a někdy obyčejní lidé co mají tu smůlu a musí žít v jejich blízkosti. Co všechno cikán může a my si o tom můžeme jen nechat zdát.
Cikán ti může vynadat do bílých ku.ev. Tebe se pak nikdo nezastane, protože se to považuje za jejich přirozený projev. Ale nedej bože, aby to bylo naopak. Může ti říkat gadžo, ale běda jak ty ho oslovíš spisovným slovem cikán.
Cikán má právo na stejnou zdravotní péči, jako ty. To, že do zdravotní pokladny pravděpodobně nikdy nepřispěl je fakt, který je ovšem velice „rasistický“ a proto to raději nikde neříkej. Nejen to, on má slevy v lékárně, ale ty si o nich můžeš nechat jen zdát.
Cikán má právo naši vlast pomlouvat v zahraničí a má pak právo se vrátit a žádat u nás znovu podporu, kterou samozřejmě získá, a to i zpětně, za celou dobu, co se zdržoval mimo republiku. Zkus to udělat ty a nedostaneš ani byt, ani prachy a ještě ti vynadají.
Cikán má právo získat byt, protože je „sociálně potřebný“. Vůbec nezáleží na tom, že na takový byt jiní, pracující a také s dětmi čekají dlouhou dobu. Byt přednostně dostane, i když se vrátí po „dlouhém pobytu v zahraničí“ a i když svůj byt před odjezdem na „dlouhodobý pobyt v zahraničí“ zpeněžil.
Cikán na tebe může zaútočit se zbraní v ruce beze strachu z obvinění z rasistického útoku. Hlavně se moc nebraň, aby to náhodou nebyla nepřiměřená obrana, mohlo by se to také považovat za rasismus. V případě tvého útoku na cikána, máš totiž smůlu, že to kupodivu neplatí naopak. Budeš trestán za napadení, a co víc, za rasistický útok, přestože to z tvé strany rasistický útok rozhodně nebyl. Takže všichni bílí jsou rasisté a cikáni jsou neviňátka.
Cikán má právo zneužívat náš sociální systém. Pokud to ale již přehání a stát již tak svolný nebude, má právo žalovat naši republiku v zahraničí. Náš stát mu poskytne na tento soudní spor zdarma právníky, (protože je „sociálně slabý a je utiskovaná menšina“), kteří budou za jeho práva proti našemu státu bojovat. Zahraničí mu pak, povětšinou, v jeho jistě nezadatelném právu vyhoví. V konečném důsledku mu to stejně všechno zaplatíme, včetně veškerých nákladů na soudní při.
Cikán má většinou velký počet potomků. Ty máš povinnost ze svých daní uhradit mu jeho finanční náklady na jejich tzv. „vychování“, a to i v případě, že ty sám nemáš dostatek prostředků na svou vlastní rodinu. Ty se snažíš svoji rodinu uživit prací, on se snažit nemusí, jeho práva jsou jasná.
Cikán může demolovat cokoliv, i to, co mu nepatří. Ty máš povinnost uvést vše do původního stavu, a to za tvoje peníze. Pokusy o obranu tvého majetku a tvého klidného života se neslučují s právy cikánů na poklidný, slušný a důstojný život v naší zemi, viz výše.
Cikán má právo na zveřejnění pozitivních informacích o svém etniku. V případě pokusů o zveřejnění negativních informací, resp. objektivně pravdivých informací, má právo cenzury.
Cikán má právo na utajení informací, které by veřejnosti prozradily skutečné náklady na jejich vydržování v Čechách. Položky „má dáti, dal“ z tohoto pohledu nejsou oblíbeným tématem cikánských zástupců a mluvčích.
Cikán má právo požádat o dotace na projekty rozvoje cikánské kultury a na různé cikánské spolky. Stát má pak povinnost jim vyhovět.
Cikán má právo na svá práva i v případě, že to omezuje práva necikánského obyvatelstva.
Cikán má právo znát svá práva, ve větších městech jsou pro ně zřízena „poradenská místa“ , kde má zdarma veškeré právní poradenství a zastupování u úřadů, včetně sepisování různých žádostí.

MILENA DOUŠKOVÁ

Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Práce z domu

Vyplníte pro nás dotazník a peníze jsou Vaše!

Peníze na ruku

Nevěříte? Za vyplnění dotazníku z domova Vám zaplatíme!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Dnes nejprohlíženější