Ministerstvo vnitra v situační zprávě o extrémismu za 2. pololetí roku 2019 potvrzuje zákaz domobran v ČR na základě chystané novely zbraňového zákona, pod který se v návrhu připojila nejen SPD, ale de facto celá sněmovna! V textu zprávy se doslova a natv
pravdive+seznam

Ministerstvo vnitra v situační zprávě o extrémismu za 2. pololetí roku 2019 potvrzuje zákaz domobran v ČR na základě chystané novely zbraňového zákona, pod který se v návrhu připojila nejen SPD, ale de facto celá sněmovna! V textu zprávy se doslova a natv

Ministerstvo vnitra v situační zprávě o extrémismu za 2. pololetí roku 2019 potvrzuje zákaz domobran v ČR na základě chystané novely zbraňového zákona, pod který se v návrhu připojila nejen SPD, ale de facto celá sněmovna! V textu zprávy se doslova a natvrdo objevuje slovo “domobrana” a dezinformační weby prý kvůli tomuto zákazu spustily povyk a randál! Vnitro tak usvědčuje ze lží nejen SPD, ale i Národní domobranu, která ústy Marka Obrtela bojuje za tento likvidační zákon z dílny Jana Hamáčka jako lev! Vnitro plánuje, že povolené a “prověřené” branné spolky výhledově zařadí do struktur NATO stejně, jako zařadilo už české hasiče! Takže, odtud vítr fouká, že Nela Lisková musela z kola ven?
Víkendový skandál vyštvání a vyštípání Nely Liskové, zakladatelky Národní domobrany, ze struktur tohoto sdružení, dokonale překryl jinou a velmi důležitou událost, o kterém byste měli vědět, a která se nově vyloupla ve své zrůdnosti přímo z informačních kanálů Hamáčkova ministerstva vnitra. Před několika dny totiž došlo k publikaci tzv. Situační zprávy o stavu extrémismu v ČR za 2. pololetí roku 2019 [ 1 ], kde konečně a poprvé dochází k odkrytí karet. Ano, ministerstvo vnitra v tomto dokumentu potvrdilo, že chystaný a na Aeronetu donekonečna probíraný zbraňový zákon z dílny Jana Hamáčka je opravdu určen k zákazu vlasteneckých domobran. A jaké je to překvapení, že na rozdíl od samotného zákona v jeho návrhu se slovo “domobrana” opravdu v této situační zprávě nejen objevuje, ale natvrdo se píše, že zákon je namířen na zákaz těchto domobran.
Jan Hamáček dokázal ovládnout procesy uvnitř SPD bravurním způsobem. Volebním manažerem SPD je Pavel Smetana z ČSSD z Prostějova, SPD se podepsala pod návrh jeho zákona proti domobranám, na nátlak SPD teď Národní domobrana vyštípala “proruskou” aktivistku Nelu Liskovou.
Vnitro se v textu domobranám doslova vysmívá, že jsou to skupiny, které jsou mezi sebou rozhádané, což je bohužel pravda, dále se v textu objevuje tvrzení, že domobrany v ČR tvoří jen pár desítek osob, veskrze důchodového věku a dezinformační weby prý začaly bít na poplach proti chystanému zákazu těchto domobran. Dokument na rovinu uvádí, že návrh zákona je zaměřen proti rasistickým a xenofobně zaměřeným paramilitárním skupinám. Tedy takovým skupinám, které by chtěly zadržovat migranty a cizince na území ČR, např. při nelegálním překročení hranic. Vnitro doslova v textu zprávy uvedlo:
1.4. Paramilitární a domobranecké skupiny
Ministerstvo vnitra připravilo návrh Zákona o nakládání se zbraněmi v některých případech ovlivňujících vnitřní pořádek nebo bezpečnost České republiky, který zakazuje a trestá vznik ozbrojených skupin, jako jsou domobrany, milice nebo obdobné ozbrojené složky, které by chtěly své politické, náboženské nebo jiné obdobné cíle prosazovat ozbrojeným způsobem. Návrh zákona reaguje mj. na dlouhodobý fenomén samozvaných rasisticky a xenofobně zaměřených paramilitarních skupin.
Domobranecké skupiny, podporované některými dezinformační weby, proti této legislativní aktivitě začaly ihned protestovat. Nezřídka zaznívala myšlenka, že Ministerstvo vnitra záměrně utlačuje „vlastenecké“ síly, aby usnadnilo islamizaci České republiky. Zemská domobrana nicméně ke konci roku sama ukončila činnost.
Nadále platilo, že domobrany sdružovaly reálně pouze desítky osob důchodového a předdůchodového věku, které fakticky nevyvíjely téměř žádnou aktivity.
Některá dezinformační média a prokremelští aktivisté záměrně šíří zavádějící informace o tom, že se jedná o široké spektrum „vlastenecky“ zaměřených a dobře vycvičených osob , které jsou připraveny bránit zájmy České republiky. Reálně jsou tyto skupiny stále paralyzovány osobními animozitami a neschopností koordinovat logisticky náročnější aktivitu.
Situační zpráva vnitra tak pouze dokolečka a dokola opakuje to, co zde na Aeronetu píšeme už od počátku ledna, že navrhovaný zákon, pod který se v návrhu ve sněmovně podepsali i někteří poslanci SPD a KSČM, je skutečně a doopravdy zaměřen proti domobranám, na jejichž obranu, podle slov vnitra, vystartovaly dezinformační weby. Stejný názor na to má např. Ivo Gec, který na toto téma publikoval článek [ 2 ] na webu NWOO.org a stejně tak i on vidí, že vnitro zkrátka v této situační zprávě pouze potvrdilo skutečný stav navrhovaného zákona. SPD a ani Národní domobrana se z této zrady, když návrh zákona otevřeně obhajují, prostě už nevylžou. A tady bychom mohli článek ukončit. Jenže, není to všechno.
Vnitro má šokující plán: Branné spolky budou rozčleněny na dvě skupiny. Vlastenecké domobrany, které by chtěly chytat migranty po lesích, budou zakázány. Umírněné branné spolky budou selektovány a výhledově začleněny do struktur velení NATO, jako jsou dnes již čeští hasiči
O víkendu, kdy se rozhořela kauza okolo Nely Liskové, se nám do redakce ozval náš zdroj z okolí českých bezpečnostních služeb s materiálem, který mi osobně a doslova vyrazil dech. Materiál, který bohužel nemohu oskenovat, protože nese jisté insignie a razítka, pojednává o návrhu “Strukturálního začlenění branných spolků a střeleckých klubů do systému CNP dle již existujícího modelu začlenění HZS v ČR” a rozebírá možnosti zapojení těchto organizaci do systémů, které spadají přímo pod NATO. Ano, přátelé, čtete správně. Vnitro zjevně plánuje zařadit prověřené a ideologicky nezávadné branné spolky v ČR do organizovaného systému obrany státu, ale pod křídly NATO. Když se na tento pamflet dívám, doslova mám pocit, že mně šálí zrak, jenže musím uznat, že to najednou zapadá všechno do sebe tak dokonale jako skládačka. Nejprve si tedy řekněme podrobnosti. Níže vidíte diagram, který není tajný a lze jej publikovat.
Struktura hasičů (HZS) pod velením NATO.
CNP je zkratka pro Civilní nouzové plánování, což je zvláštní odbor ve strukturách NATO, který spadá pod Výbor pro civilní nouzové plánování (CEPC). A ten spadá do Skupiny pro civilní ochranu (CPG). Jak jsme se z materiálu dozvěděli, do této struktury velení jsou už nějakou dobu zapojení čeští hasiči. Říkáte si, co mají hasiči společného s NATO? No, budete se divit, ale Hasičský záchranný sbor v ČR je v systému CNP zařazen do struktur velení NATO. Dokonce jsou hasiči i součástí [ 3 ] stálé delegace ČR při NATO. To jste asi nevěděli, že? No, a právě tento materiál, který mám v ruce, tak nástřelově navrhuje možnost začlenění “vybraných” branných spolků pro posouzení jejich začleněné pod křídla CPG, tedy skupiny pod velením NATO pro civilní ochranu. A je to venku! Dámy a pánové, já nemám slov! Konečně to dává celé smysl!
Do struktur NATO se nesmí dostat nežádoucí živly, především ne ty proruské!
Kdo velí v současné chvíli Národní domobraně? Je to pplk. Marek Obrtel, tedy důstojník AČR, která je jednou z armád NATO. Marek Obrtel se na jednom nejmenovaném rádiu nedávno zastával až s velkou podezřelostí Hamáčkova chystaného zbraňového zákona. O víkendu byla z Národní domobrany vyštípána Nela Lisková [ 4 ], která jediná opravdu něco dělala, pomáhala na Donbasu trpícím lidem, kteří tam čelili pokusům ukrajinské armády o etnické čištění. Pokud existuje tento plán, že vybrané spolky domobrany budou prověřeny a chystá se jejich začlenění pod CPG a velení NATO, potom je naprosto logické, že v těch domobranách nesmí figurovat proruské živly, aktivisté, kteří jezdí na Donbas, anebo dokonce otevírají v ČR zastupitelství povstaleckých republik na východě Ukrajiny. Je potom logické, že Nela Lisková musela být vyštípána a donucena k odchodu.
Nela Lisková na Union TV.
Už chápete, proč se SPD a Národní domobrana tak vehementně staví na stranu obrany návrhu Hamáčkova zákona o zbraních? Už chápete, proč velitelé Národní domobrany v čele s Markem Obrtelem chtějí kandidovat za SPD? Už chápete, proč musel Nela Lisková z kola ven? Už chápete, proč se na Nelu Liskovou znovu po 2 letech vytahuje její erotické video, které bylo určeno jen pro jejího přítele? A už chápete, proč najednou na Aeronet útočí už i Michal a Petr z kanálu MaP na YouTube, aniž by nás kontaktovali a požádali o některé další interní informace, ke kterým se oni dva v životě nemají možnost dostat? Celé je to součástí operativního plánu Gladio. Nejprve je cílem vytvořit subjekty, které se budou tvářit politicky a mediálně alternativně. Postupně začnou být subjekty korumpovány a přesunovány na stranu systému, pro podporu systému, ale pouze tak, aby to samotní příznivci protisystémových skupin nezaregistrovali. Ten proces dovedla k dokonalosti SPD.
SPD: Příběh loutek
Porovnejte si, co SPD ústy svých činovníků říká, a co SPD a její poslanci dělají. Když si to porovnáte, zděsíte se a vytřeštíte oči. SPD před volbami v roce 2017 říkala, že chce vystoupit z EU a z NATO. Proces vystupování měl proběhnout na základě prosazení referend. Ponechme úplně stranou to, jestli by SPD měla sílu tyto sliby prosadit nebo ne, to je něco úplně jiného, o to vůbec nejde. Podívejme se, co se začalo dít. Ihned po volbách v říjnu 2017 vystoupil na ČT Radim Fiala, místopředseda SPD a redaktorovi ČT řekl, že SPD nechce vystupovat z NATO, a kdyby ANO, tak by to vedení SPD nedoporučovalo , protože prý v současné chvíli není jiné varianty obrany než členství NATO. Mnoha lidem tehdy zatrnulo, ale další se chlácholili a říkali, že SPD chce vystoupit alespoň z EU.

Přišel prosinec 2017 a v Praze se uskutečnilo velkolepé setkání Tomia Okamury, Marine Le Pen a Geerta Wilderse. A na tomto setkání zaznělo usnesení a další šok. Všechny tři subjekty nebudou usilovat o vystoupení z EU, že prý to není za současné situace realistické a místo toho budou prosazovat reformu EU zevnitř. Tohle nehorázné chucpe už opravdu mnoho lidí nerozdýchalo. Jenže, to byl teprve začátek. SPD začala v regionech likvidovat a měnit vedení v jednotlivých buňkách v regionech, kde původní espéďáci začali být nahrazování přivandrovalými kádry z ČSSD, TOP 09, ODS a SPO.
Znamení a varování přicházely z SPD celou dobu, nikdo jim nevěnoval pozornost, kromě Aeronetu
Vrcholem byl rozpad Moravskoslezské organizace SPD, která ve volbách v roce 2017 udělala pro SPD nejlepší výsledek v republice pod vedením Lubomíra Volného. Jenže při sestavování kandidátek do komunálu na podzim 2018 přišly tlaky a vedení SPD chtělo na Ostravsku do čela kandidátky SPD dát cizího člověka a člena Rotary klubu, který SPD nabídl sponzorský dar. Tu kauzu a historii dobře znáte, co vedlo k rozpadu organizace SPD na Ostravsku.

Jenže tyto procesy destrukce pokračovaly i v Brně, v Hradci Králové a v dalších regionech, kde se měnila předsednictva a nepohodlní espéďáci byli nahrazování přivandrovalými kádry z ČSSD a z dalších stran. Celá SPD se začalo zevnitř transformovat. Na podzim 2019 už byla situace kritická a od očí bijící. Dva europoslanci za SPD zvedli v EU plénu ruku pro Usnesení o paměti evropských národů, které odsuzovalo SSSR z podílu na vypuknutí II. sv. války. Dodnes se za to SPD neomluvila. To o něčem svědčí.
Jenže, to nebylo všechno. Od podzimu 2019 se někteří poslanci SPD spolupodíleli na přípravě a návrhu zbraňového zákona z dílny Jana Hamáčka, kterým se mají v ČR zakázat domobrany, které by chtěly suplovat práci chybějící pohraniční stráže, anebo armády a policie. SPD se za návrh zákona rve jako lev a na pomoc v obhajobě jí překvapivě přispěchal i nečekaný pomocník, Marek Obrtel, šéf Národní domobrany, který se velmi usilovně zastává navrhovaného zákona z dílny Jana Hamáčka z ČSSD.
Nela Lisková se stala obětí vysoké hry operace Gladio, která zasáhla alternativu a domobrany jako celek
A tak přijde únor 2020 a stane se nečekané. Na utajeném a bez Nely Liskové plánované setkání velitelů Národní domobrany v Praze se projednává vyloučení Nely Liskové z Národní domobrany, která jako jediná je veteránka a opravdu něco pro vlast dělala a nebála se operovat na Donbasu. Jednání však mělo nečekaný průběh, protože Nela Lisková nebyla pozvána, ale podařilo se jí adresu a místo jednání získat od jisté spřízněné osoby. Její příchod na jednání ND v Praze byl šokem, nikdo to nečekal, neměla tam být. Po malé chvilce se všichni začali hádat a společně útočit na Nelu.
Pplk. Marek Obrtel bude od této chvíle zjevně velet úplně jiné “domobraně”, než jakou jsme si představovali.
Karty byly odkryty, bylo jasné, že v této situaci už je hotovo, vymalováno, ND je infiltrována nejen SPD, ale dokonce vnitrem a jejich plánem na začlenění některých vybraných a nekonfliktních spolků domobran do struktur CPG pod velením NATO. A to je celé, přátelé. To je proces Gladio. Přesně takto a jednoduše. Je hotovo, vymalováno a poslední vlastenec s naivní představou o domobraně a ochraně hranic proti migrantům může zhasnout. Dnes od 19:00 hodin si můžete na Svobodném vysílači CS poslechnout svědectví Nely Liskové. Vítek se Nely zeptá na všechny detaily a souvislosti. Sami poznáte, jak hrozivé obrysy operace Gladio získala.
-VK-
Šéfredaktor AE News
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Dnes nejprohlíženější