Zpráva o předsudečné nenávisti
pravdive+seznam

Zpráva o předsudečné nenávisti

PETR BURIAN
Tuto zprávu za rok 2019 zveřejnilo ministerstvo vnitra. Hemží se to v ní levičáky všeho druhu, od anarchistů přes rusofily až po neonácky, a hrstkou bojovných muslimů. Ti, kteří se ideově nenávidí, se pak u sochy Koněva objímali.


Zajímavá partička vejlupků. Odsouzený islamista Dominik Kobulnický a s ním za totéž obžalovaní bratři Shehadehovi a jejich věrná družka Fátima Hudková v jednom spolku s anarchisty, starými bolševiky, ultravlastenci, prokremelskými bojovníky a starými marxistickými pomatenci.

https://www.ceska-justice.cz/2020/02/zprava-predsudecne-nenavisti-podpora-pomniku-marsala-koneva-hudbou-zpevaka-ortela/

Ještě markantněji se ta levičácká zbloudilost ukázala na demonstraci za zachování sochy Koněva , kterou organizovala Česká suverenita, předsedkyně Jana Volfová (dříve ČSSD, Nez/Dem, SDŽ) a kterou zpráva také zmiňuje. Spolu se tam sešli (a teď pozor, tohle vás rozbije) poslanci ČSSD Foldynou počínaje, poslanci KSČM (např. stalinista Skála), poslanci SPD, Jiří Ovčáček z pověření prezidenta Zemana, jak halasně zdůraznil (alespoň že si vzal konečně vázanku v barvách české trikolory a ne ruské jako Zeman a Babiš, inu síla zvyku), bolševická mlátička demonstrantů Zdeněk Ondráček, proruský bojovník Žarko Jovanovič, mladí svazáci ze Svazu komunistické mládeže i konkurenční DSSS – dělnická strana sociální spravedlnosti, vlajky ČR, Ruska, SSSR, Izraele, Rudé armády a to vše za doprovodného zpěvu Tomáška Hnídka (Ortel, Conflict 88), který také už dříve vystupoval na shromáždění příznivců Miloše Zemana. Nic proti vyjádření jejich názoru, ale aby se mladí komunisté drželi hypoteticky za ramena se členy původní Dělnické strany, kterou založil antikomunistický disident Jan Broj, syn komunisty popraveného Stanislava Broje v r. 1950, to už je fakt síla. Všichni spolu si pak na adresu pražské radnice zaskandovali nelogické “fašisti, fašisti”, vybrali na budoucí pokutu oné nepovolené demonstrace a se slzami v očích si za zvuků Ortela a pod rudými vlajkami se srpem a kladivem zabékali českou národní hymnu. Opravdu vlastenci k pohledání. 
Jak to sluší Džordžovi Ovčáčkovi pod rudou vlajkou zde:

https://a2larm.cz/2019/09/fotoreportaz-demonstrace-u-sochy-marsala-koneva/

A jak Zemanovi s Babišem v kravatě v barvách ruské trikolory jako za starých časů zde:

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/premier-andrej-babis-prezident-milos-zeman-trikolora-17-listopadu-oslavy-statni-svatek.A191117_104951_domaci_linv

Cílem hněvu těchto zabetonovaných bolševických a nazi levičáků se nejčastěji potom kupodivu stávají mladí liberálové, což jsou v 99% levičáci také. Avšak namísto “jedinec musí sloužit většině” razí obrácené “většina musí sloužit jedinci”, což je totéž popření přirozené pravicové svobody a rovnosti, jen zrcadlově obrácené a s vlastním výčtem diagnóz. Nejkřiklavěji jejich labyrint v hlavě vynikne při zdůvodňování pozitivní diskriminace, boji proti předsudkům a prosazování sociální spravedlnosti. V prvním případě tvrdí, že všichni lidé se rodí sobě rovnými a mají stejná práva. Jen nebílí se rodí nerovní a proto je třeba ty druhé diskriminovat, aby se ona nerovnost tou nerovností narovnala. To je celá podstata pozitivní diskriminace. Ve druhém případě stojí jejich tvrzení na předsudku, že většinová společnost má předsudky a ty je třeba vymýtit. A ve třetím bodě, který mají s mladými komunisty a neonacisty tak nějak společný zase tvrdí, že je potřeba v zájmu obecné spravedlnosti vybrané skupiny osob vytrvale okrádat a krátit na jejich právech. Kam tyhle obludnosti pak vedou, si můžeme už dávno naživo okusit v kdejakém okupačním záboru cizí nemovitosti, například budovy kliniky, squattingu všeho druhu, ničení cizího majetku při pouličních nepokojích, demonstracích proti vládě peněz apod. Nejnověji např. kauza záboru bytu pronajímaného v systému Airbnb.

https://zpravy.aktualne.cz/domaci/foto-bytovy-protest-proti-airbnb/r~3f036e76500111eab2630cc47ab5f122/

A vzhledem k tomu, že majitelem bytu byl izraelský občan, není hned zcela zřejmé, zda se jednalo o rozkulačení, znárodnění, zestátnění, či arizaci. Levičáci totiž tohle všechno zvládají levou zadní.


Petr Burian

Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Práce z domu

Vyplníte pro nás dotazník a peníze jsou Vaše!

Peníze na ruku

Nevěříte? Za vyplnění dotazníku z domova Vám zaplatíme!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Dnes nejprohlíženější