George Soros začíná ztrácet nervy a něco se děje! Miliardář a majitel Open Society Foundations napsal článek do New York Times a ostře v něm vyzval k odvolání Marka Zuckerberga z funkce šéfa Facebooku! Vedení sociální sítě prý usiluje o znovuzvolení Donal
pravdive+seznam

George Soros začíná ztrácet nervy a něco se děje! Miliardář a majitel Open Society Foundations napsal článek do New York Times a ostře v něm vyzval k odvolání Marka Zuckerberga z funkce šéfa Facebooku! Vedení sociální sítě prý usiluje o znovuzvolení Donal

George Soros začíná ztrácet nervy a něco se děje! Miliardář a majitel Open Society Foundations napsal článek do New York Times a ostře v něm vyzval k odvolání Marka Zuckerberga z funkce šéfa Facebooku! Vedení sociální sítě prý usiluje o znovuzvolení Donalda Trumpa na podzim tento rok, Facebook prý profituje na Trumpově popularitě a vydělává neskutečné peníze na šíření fake news! George Soros v článku varoval, že pokud nedojde ke změně vedení Facebooku, znovuzvolení Donalda Trumpa na podzim už nic nezabrání!
Americký miliardář židovského původu z Maďarska a zakladatel neziskového koncernu Open Society Foundations, George Sorors, se zúčastnil v lednu tohoto roku Světového ekonomického fóra v Davosu, ale jedna věc unikla v Evropě pozornosti. Byl to článek [ 1 ] ze dne 31. ledna 2020, který George Soros publikoval v americkém listu The New York Times. V tomto článku, který je naprosto klíčový pro pochopení situace v USA v roce 2020, se židovský finančník otevřeně vyslovil pro kádrovou změnu ve vedení největší sociální sítě na světě, ve vedení Facebooku. George Soros vyzval k odchodu Marka Zuckerberga z pozice CEO a Sheryl Sandberg z pozice COO, tedy šéfky provozu Facebooku. Oba dva představitelé Facebooku jsou etničtí Židé a pochází z tradičních židovských rodin. To je potřeba zdůraznit, protože všechno další se od toho bude odvíjet, ale k tomu se ještě dostaneme.
Mark Zuckerberg
Nestává se často, že by židé a Židé otevřeně na veřejnosti šli proti sobě. Stává se to jen zcela výjimečně, obvykle v situacích, kdy jedna strana prohrává na celé čáře takovým způsobem, že potřebuje pomoc gójů. Geroge Soros je v USA přesně v této situaci, kde sionisté ztrácí kontrolu a mocenský úchop nad procesy a naopak silně posilují židovské vlivy Chasidů, zejména v okolí Chabad Lubavitch. A pokud jde o Chabad Lubavitch, to jsou ruští Židé, kteří spojili Halachu ochrany Jeruzaléma spolu s diasporálním Ruskem.
Tajné setkání šéfa Facebooku a Donalda Trumpa v podivné okultní datum zpečetilo dopředu výsledek voleb letos v listopadu?
Když George Soros a Deep State v USA křičí a řve, že Rusové ovlivnili volby, je to nepravda, ale není to lež. Nepravda je to proto, že Chabad Lubavitch, který kontroluje Donalda Trumpa a celou jeho rodinu, tak stejně kontroluje i Vladimira Putina a celý Kreml. Proto se potažmo, ale opravdu jen potažmo, nikoliv přímo, dá prohlásit, že Rusové vyhráli v roce 2016 v USA volby prezidenta. Jenže, nepravda je to proto, že to nebyli Rusové, kdo v roce 2016 vyhráli Bílý dům, ale byli to ruští Židé z Chabad Lubavitch. A to je zásadní rozdíl.
Sheryl Sandberg
A jak se dnes ukazuje, velkou zásluhu na tom měl právě Facebook, kterému na nejvyšších dvou pozicích šéfují dva Židé. Skandál Cambridge Analytica, kdy Facebook poskytoval marketingové firmě osobní údaje voličů, kteří měli účty na Facebooku, byl jenom špičkou ledovce. Pokud tedy si dáme obraz do souvislostí, potom reakce Geroge Sorose v článku pro The New York Times potvrzuje, že Mark Zuckerberg a Sheryl Sandberg jsou pod kontrolou Chabadu Lubavitch. A toto podezření nepřímo potvrzuje i soukromá a neveřejná schůzka Marka Zuckerberga s Donaldem Trumpem v Bílém domě dne 19. 9. 2019, což je okultní datum “Debar’ah” (19-9-19) a rovněž nordické kmeny toto datum znají jako “Skylla” symbolizující znovuzrození mrtvých, resp. symbol přerodu, což je přesnější.
Volby amerického prezidenta neovlivnili Rusové v roce 2016, to je zásadní omyl, že šlo o Rusy
Záznam ze schůzky není znám, ale jak se uvádí v článku v The New York Times, Donald Trump oznámil 22. ledna 2020 reportérům v Davosu, že mu Mark Zuckerberg tehdy 19. září 2019 řekl, že Donald Trump je ve světě Facebooku osobností č. 1 a popularitou se mu nikdo neblíží. Jinými slovy, Facebook už dopředu ví a dokáže z mohutných statistických dat své sítě vyčíst kompletní dynamiku nálad ve společnosti jako žádná jiná průzkumová agentura, že Donald Trump letos v listopadu obhájí svůj mandát. Je to jasný signál, protože schůzka Zuckerberga a Trumpa v Bílém domě Illuminati na den Debar’ah je aktem a ritem Zrození a Přerodu. Je to rit pečeti. Tento rit předurčuje, že Donald Trump má před sebou další úkoly a jeho znovuzvolení letos v listopadu bude již jen formalitou.
George Soros
V takové chvíli nastává v Domu Sion panika. Je naprosto jisté, že Geroge Soros jako maďarský žid by si nikdy nedovolil v USA zaútočit otevřeně proti kastě Chabadu, tedy proti chasidským. Jenže, jeho útok proti dvěma nejvyšším figurám Facebooku proběhl zjevně na povel Domu Sion. Sionisté věří, že když se podaří tyto dvě osoby dostat z Facebooku pryč, podaří se změnit informační platformu této sociální sítě a zabránit zvolení Donalda Trumpa v listopadu. Je to poslední šance, jak tomu zabránit.
Chabad od roku 2016 vládne na obou březích Atlantiku, ale ne s cílem navodit mír mezi USA a Ruskem, ale s cílem mamutí a neporazitelné ochrany plánů na vybudování Velkého Izraele
A protože je to poslední šance poté, co ani impeachment proti Trumpovi v zoufalém pokusu nevyšel, tak je najednou jasné a logické, že George Soros je jako loutka Domu Sion vyslán opět do boje a publikuje v New York Times článek, kde varuje před fake news a ovlivněním voleb z Ruska. Ani George Soros nesmí říct na rovinu, že nejde o ovlivnění voleb Rusy z Ruska, ale chasidským Chabadem z Ruska.
Benjamin Netanyahu a Donald Trump v Jeruzalémě.
To je totiž zásadní a klíčový rozdíl, protože tím je řečeno vše, že volby neovládají Rusové v USA, ale Židé z diaspory Chabadu v Rusku. A to je celé, to je to tajemství. Všichni to v Rusku vědí, kdo v roce 1999 přivedl Vladimira Putina do Kremlu. Byl to šéf Evropského židovského kongresu a chasidský Žid Lev Leviev. Hlavní spojkou Chabadu do Kremlu je potom Rabbi Shlomo Dovber Pinchas Lazar zvaný Berel Lazar (Berla Lazarova s odkazem na Bibli). Vladimir Putin je pro Chabad v Rusku tím, čím je Donald Trump pro Chabad v USA.
Dva prezidenti nejsilnějších jaderných velmocí stojí proti sobě na pokraji války, ale přitom společně chrání a brání Izrael, Jeruzalém a jeruzalémského primase Netanyahua. Pro góje je to nepochopitelné
Oba dva prezidenti jsou kandidáty Chabadu Lubavitch. A tím je to dané, myslím tedy ta mocenská osa ovládající Rusko a USA s jedinou výslednicí, velmi překvapivou pro někoho, ale zcela jasně danou, s výslednicí naprosto oddané a bezmezné ochrany od obou prezidentů ve vztahu k Izraeli a nedotknutelnosti Jeruzaléma. Obě dvě země se mezi sebou nenávidí, mají proti sobě namířené zbraně, ale jedno mají společné: Oba dva prezidenti jaderných velmocí společné, pospolu, bez námitek a poslušně ochraňují Izrael , Jeruzalém a jeho primase, Benjamina Netanyahua. To je to tajemství. A že nevíte jaké?
Benjamin Netanyahu čte pomocí jadu z Tóry za dozoru nejvyššího ruského rabína Berela Lazara.
No, přece tajemství podvodu na góje, tajemství kaleh . Nikdy nebylo v roce 2016 cílem dosadit k moci Donalda Trumpa v USA, aby došlo k normalizaci vztahů mezi národy amerických a ruských gójů. Ne, to nebylo účelem. Jediným účelem bylo, aby nejen v Rusku v Moskvě, ale i v USA v Bílém domě seděl prezident, který na rozdíl od Baracka Obamy bude bezmezně, slepě, servilně a na povel ochraňovat a bránit Izrael a Jeruzalém, ale nejen to, bude nejen Izrael chránit, ale bude aktivně pomáhat budovat Velký Izrael. A přesně k tomu došlo, když vloni v březnu Donald Trump podepsal dekret uznávající izraelskou anexi Golan, a proto Donald Trump navrhl před pár týdny absurdní a pro Palestince nepřijatelný mírový plán , který není vlastně plánem, ale návodem na genocidu Palestinců a likvidaci zbytků Palestiny. Tohle by se nikdy nestalo, kdyby Chabad v roce 2016 nedostal Donalda Trumpa do Bílého domu.
Znovuzvolení Donalda Trumpa je o to větší jistotou, čím větší nervozitu předvádí George Soros
A tak se nelze divit, že George Soros počátkem roku 2020 najednou ztrácí nervy a obává se, že Donald Trump bude zvolen i podruhé na podzim v listopadu. Nasadil proto všechny páky na to, aby dvě nejvyšší figury ve vedení Facebooku byly odstraněny, protože schůzka Zuckerberga s Trumpem 19. 9. 2019 v Bílém domě znamenala stvrzení pečeti znovuzrození jako symbolu pro znovuzvolení Donalda Trumpa. Sionisté v USA momentálně a zcela jednoznačně tahají za hodně kratší konec.
Berel Lazar předčítá jadem s rukou na konci Vladimiru Putinovi z Tóry.
Nepodařilo se jim sesadit Trumpa v impeachmentu, nepodařilo se jej usvědčit z koluze s ruskou státní mocí a nově se ukazuje, že Demokraté nemají nikoho, koho by mohli proti Trumpovi postavit. Karty jsou tak rozdány způsobem, že i Facebook si dokáže z mohutných empirických dat spočítat, kdo bude v listopadu zvolen a procesy tak jsou nastaveny jednoznačně a mohutně, že Domu Sion nezbývá nic jiného, než vyslat George Sorose, aby se otevřeně postavil proti vedení Facebooku a zaútočil na dva židovské předáky této sociální sítě. Netřeba dodávat a vysvětlovat, jak zoufalý a jalový krok to je. Budování Velkého Izraele začalo a je to Chabad, který momentálně disponuje největší mocí na světě. Ovládá totiž dva prezidenty dvou největších jaderných velmocí.
-VK-
Šéfredaktor AE News
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Dnes nejprohlíženější