Evropské porodnice ukazují neradostnou demografickou budoucnost
pravdive+seznam

Evropské porodnice ukazují neradostnou demografickou budoucnost

PROP 

Začátkem nového roku nám mainstreamová média, jako obvykle, ukazují, které dítě mělo to štěstí, že se narodilo jako první ve své zemi, regionu či dokonce městě.  V případě západoevropských zemí tyto děti jasně odhalují současnou demografickou výměnu obyvatelstva, probíhající v Evropě díky kombinaci rasového míchání a imigrace. Začněme ze západu na východ.

Portugalsko i Španělsko určitě vyhrálo cenu za nejexotičtější novorozence roku.  V  Portugalsku  se první dítě roku narodilo afroportugalskému, rasově smíšenému páru.  Dítě pojmenované “Urjja”, což je podle rodičů biblické jméno, je už jejich šestým dítětem.

Ve Španělsku je novoroční novorozenec ještě exotičtější.  Jedná se o syna  muže z Dominikánské republiky a Ekvádorčanky  , přičemž jediná španělská věc na dítěti je jeho mateřský jazyk, nic jiného.

V Irsku je scenérie ještě tmavší , protože jako  první dítě v zemi  se tam narodilo celkem africké dítě.

Pokud jde o zbytek Evropy, většina narozených dětí jsou plnokrevní Evropané, ale nedá se to říci o mnoha velkoměstech napříč kontinentem, zejména v západoevropských liberálních zemích, například  o tomto africkém dítěti  ve švédském městě,  o tomto rasově smíšeném páru  v belgickém Aalstate, a seznam by mohl pokračovat donekonečna, i díky zemím zpoza bývalé železné opony.
V roce 2014, kdy se dělaly odhady poměru mezi domácí populací a imigranty v zemích EU, vypadala čísla pro mnohé západoevropské země jako Francie nebo Švédsko, kde je podíl domácího obyvatelstva  pod úrovní 70%  , dost děsivě, takže pokud existuje tolik neevropských párů, které mají v našich zemích desítky dětí, a pokud se nic neděje na zastavení a zvrácení této situace,  za šest let od nynějška bude ten podíl prudce klesat.

www.defendevropa.com


Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější