BIZÁR: Z obviněného poškozený. Pokračuje snaha o postih policisty za údajné mučení Roma
pravdive+seznam

BIZÁR: Z obviněného poškozený. Pokračuje snaha o postih policisty za údajné mučení Roma

Unie bezpečnostních složek dnes zveřejnila na svém profilu na sociální síti vyjádření k pokračování soudního projednávání údajného mučení zadrženého romského recidivisty ze strany dvou českobudějovických policistů (viz ZDE ). Vyjádření jsme převzali v plném znění.
Pokračování stíhání navzdory sebevraždě policisty
Dnes, v dopoledních hodinách, proběhlo u Okresního soudu v Českých Budějovicích hlavní líčení ve věci obžalovaného por. Ing. Martina G. a původně obviněného, později sebevraždou zesnulého Vladimíra L. V soudní síni byl mimo jiné i zástupce Unie bezpečnostních složek. Žaloba požadovala vinu a odsouzení za Zneužití pravomoci úřední osoby, Vydírání, Mučení a jiné nelidské zacházení a Nadržování… Sazba, dle slov státního zástupce (SZ) – 3-10 let, podmínka na 3 roky a zákaz činnosti u bezpečnostních složek (BS) na nejméně 5 let… Všechny uvedené trestné činy měly být za prokázanou facku, vulgarismy a “vyhrožování” vazbou vůči podezřelému .
Ilustrace: Profil Unie bezpečnostních složek na sociální síti
Podezřelý, který se tímto stal poškozeným je Michal R., věk 33 let, nikdy nebyl zaměstnaný, “pouze” 13x soudně trestaný, 12 let strávil ve výkonu trestu odnětí svobody , bránil se zadržení, býval pod vlivem látky metamfetamin, policisty i Policii ČR častoval vulgarismy… Výsledek? Por. Ing. Martin G. v prvním stupni odsouzen za Zneužití pravomoci úřední osoby, jeho parťák Vladimír L. zemřel, protože neunesl dvakrát převzatou “sdělovačku” od Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS). Snad jsou se svou činností příslušníci GIBS spokojeni, zejména když sledování a odposlechy byly umístěny do kanceláře v jiné věci, která se neprokázala… Navíc se v dané kauze vyjadřoval hned zpočátku i ředitel GIBS… Jak se asi tak neuvěřitelně rychle o skutečnostech z daného případu dozvěděl??? 
</div>
<div class=
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější