„Vraťte pozornost zpátky do Kanady, toto se chystá“. Lidé sdílejí informace
RSS

„Vraťte pozornost zpátky do Kanady, toto se chystá“. Lidé sdílejí informace

Na různých fórech a sociálních sítích výzvy k obnovení pozornosti na možném zavádění mechanismů kanadské státní moci. (Foto: Flickr)A nejedná se o žádnou konspiraci, tyto kroky předtím přednesl ředitel asociace kanadských bank.
Jak Světové ekonomické fórum proniká do vlád a dosazuje své členy za vůdce
„Kanadské banky mají skvělé předpoklady k tomu, aby pomohly vytvořit federativní systém digitální identifikace mezi vládou a soukromým sektorem. Světové ekonomické fórum s tím souhlasí.“ Neil Parmenter prezident a generální ředitel Kanadské bankovní asociace“Canada’s banks are perfectly situated to help lead the creation of a federated digital ID system between government and the private sector. The World Economic Forum agrees.” ~ Neil Parmenter President & CEO Canadian Bankers Association pic.twitter.com/VT8PA14sjH — Cecil Charles (@thececilcharles) February 23, 2022
Osobní strážce kanadského premiéra rezignoval a promluvil o něm na veřejnosti
Kanadani se mezi sebou alarmuji online: “vratme pozornost tomu, co se deje u nas, haloooo”. Vlada vcele s Trudeau schvaluje pomerne zasadni zmeny a kroky, ktere se setkavaji s kontroverzi a debatou. pic.twitter.com/Y5v5L9SSMm — Tomáš Lukavec (@tomlukavec) February 28, 2022 „Jediný domácí digitální terorista na světě právě teď #Trudeau zmrazuje všem bankovní účty za podporu politických disidentů. #Trudeau využívá digitální ekonomiku k tomu, aby oslabil postavení svých politických rivalů.“ @Geopolitics_Emp #FreedomConvoy #Canada #DigitalID https://t.co/LqYx5oMela — David Maňák #CZEXIT (@David_Manak) February 24, 2022 Článek „Vraťte pozornost zpátky do Kanady, toto se chystá“. Lidé sdílejí informace se nejdříve objevil na AC24.cz .


Nejčtenější za týden