Jak mediální kašpaři honili Křečka
pravdive+seznam

Jak mediální kašpaři honili Křečka

JIŘÍ FIALA
Asi jim uniklo, že tam už pět let denně chodí, což jim předtím ale vůbec nevadilo.
Aneb : Jak ze sebe udělat totálního pitomce.
Stačí tupě poslouchat mainstreamová média, nemyslet – a pak ještě vyslechnout nevzdělaného a nezkušeného ryšavce a poslechnout ho jako slovo Boží – a myslet si, že bojujete proti totalitě.
Lidská blbost je vskutku nekonečná.
Neustále mě fascinují nejrůznější “výzkumy”, jak je možné, že v Německu uspěl fašismus, a to v tak obludné a masové podobě – nebo že v Rusku uspěli bolševici – vždyť to sami vidíte, odpověď máte denně na očích. Vždyť to jsou naprosto ti samí – nemyslící hlupáčci, které je snadno přesvědčit, že právě konají nevýslovné dobro, a protože obvykle v životě nic jiného nedokázali, budou třeba – honit ze dne na den Křečka, kolem kterého předtím nevšímavě chodili, – v domnění, že – právě teď – brání demokracii.
Je sice pravda, že Křeček jako ombudsman bude k ničemu, ale tím se na poslání tohoto úřadu vcelku nic nemění, nevím, kde přišli ryšavci a spol. na to, že prý má tento úřad skvělou pověst – pí Šabatová nebyla o mnoho schopnější nežli Křeček sám, a hlavně o nic více statečnější, což je pro výkon této funkce nezbytně potřeba jako první, nejdůležitější – a vlastně i jediný nutný předpoklad.
Denně jste svědky tohoto kolektivního šílenství, které jde tak daleko, že najednou si ryšavec vzpomene, že bude demonstrovat proti Polsku a Maďarsku – o kterýchžto zemích ví zjevně totéž, co o české justici, za kterou demonstroval předtím – totiž : VELKÝ KULOVÝ – a otupělý dav má za to, že to bude asi správně…  Protože tak to po léta slyší z televize, hlavně té nejpřiblblejší…
Slyšeli to tak v médiích…
Ta mají skutečně obrovskou sílu.
Dokáží vnutit představu veřejnosti, že právě p. Drahoš je jediným správným kandidátem proti Zemanovi, tedy že representuje demokracii a svobodu a prozápadní kurs země – aniž předtím o něm kdokoliv slyšel, že by se v politice jakkoliv, natož úspěšně, angažoval.
Když se má vyjadřovat k jednotlivým oblastem chodu státu, tak vzdor početné svitě poradců  o nich neví zjevně nic – resp. jen to, co je dovoleno “vědět” podle oficiálního mainstreamu – čímž definitivně ztratí i sympatie těch, kteří by volili třeba ďábla, jen aby se zbavili Zemana.
Další mediální havloidní hvězda  – Hilšer : Už se mu nechce jezdit se sanitkou – a tak sedí v Senátu.  Jeho jedinou kvalifikací na senátora bylo to, že si svléknul tričko, když se mělo v parlamentu hlasovat o ruské intervenci na Ukrajině… Protože to bylo hlasování, jež “sledovala média…”.
Další : senátor Láska, bývalý policajt. Ve vhodnou chvíli ho kamery ukázaly ve vhodné situaci – a je v Senátě.
Tyhle figurky bezpečně poznáte podle toho, že jakmile se tam dostanou, zapadnou – a už o nich fakticky nic neslyšíte.  Bez programu, bez zkušeností, bez vize, často i bez charakteru – krom té vize jediné, zjednodušeně řečeno : Nic nedělat – a mít se dobře…
Přesto, se najde dost naivů, kteří jim hlasy dají – jenom proto, že si kdesi včas sundali tričko – a objednané kamery to včas zachytily.
Ubohost tzv. pravice na pražské radnici zachytily předchozí články o Sloupu.
ODS chce údajně vyhrát volby, být pravicovou alternativou Burešovu estébáckému hnutí – a to s radními, kteří se rozhodují o zásadních věcech – podle projevů jedné ortodoxní komunistky. A ještě se tím veřejně chlubí…
S takovým ansámblem, můžete, pane Fiala (Petře, z Brna) hrát tak leda kuličky za Pákistán, a ne vyhrávat volby…
Oni nejsou všichni voliči tak tupí, aby volili jen podle koblih. Ti vzdělanější a s větším rozhledem, o které Vám asi jde, nebo to aspoň tak říkáte, totiž nemají denně čas rozebírat ty Vaše provizionální ubožáky – ale když se na ně jednou za čas zaměří, tak pak jejich hlasy rozhodně nedostanete, to raději zase nepůjdou k volbám.
A mediální kašpárek ryšavec, dělající neskutečnou ostudu především fakultě, kterou údajně studuje (bylo by zajímavé zjistit, jak…) žádnou pravici ani nezachrání, ani nevytvoří.
A protože je naivní jak malé dítě, je jen otázkou času, kdy to zaznamená i ta otupělá veřejnost.
A koho pak máte v záloze dalšího ?
Na jakou další hvězdu na dálkové ovládání se máme připravit ??
A tak to máme – takhle : Máme doma Křečka. Tečka.

Ing. Jiří Fiala

Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Práce z domu

Vyplníte pro nás dotazník a peníze jsou Vaše!

Peníze na ruku

Nevěříte? Za vyplnění dotazníku z domova Vám zaplatíme!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Dnes nejprohlíženější