Panika v severní Itálii? Před supermarkety se tvoří fronty
pravdive+seznam

Panika v severní Itálii? Před supermarkety se tvoří fronty

TM
… nyní si musíme umět odpovědět na otázku, proč právě Itálie byla zvolena jako centrum vypuknutí epidemie v EURO ZÓNĚ. Je tomu skutečně tak? Nebo stojí za tímto krokem další vyšší cíle, které obyvatelé hotelu Země zatím neumějí rozšifrovat?

Před pár dny celkem poklidné zprávy o šíření corona viru v Evropě. Původně má fungovat jenom na obyvatel Číny s jejich DNA a na ostatní prý nefunguje.  V Itálii byli jenom dva nakažení lidé coronavirem ve vysokém věku a to 77 a 78 let, kteří viru podlehli.  Je tomu skutečně tak?
V každém případě během dvou dnů vzniká naprostá hysterie okolo čínského viru v severní Itálii. Uzavřeli také některá města a hlavně jsou přeplněné supermarkety. Lidé mají obavu, že nedostanou koupit jídlo. Vzali si asi ponaučení z Číny…..
V Benátkách také zrušili veškeré akce a karneval se nekoná. Bylo řečeno, že pokud někdo bude chtít uprchnout z uzavřených měst a policie ho chytne, skončí ve vězení. Podobné drakonické děje jako v Číně. Pročpak asi?


Jeden z předních italských virologů tvrdí, že pandemie se nedá zastavit. Je to skutečnost nebo má zájem vyvolat na něčí příkaz ještě větší chaos? V každém případě jeden z italských lékařů nemocnice v severní Itálii, kde ještě nikdo nakažený není, poručil okamžitě své ženě (také lékařka) a třem dětem odejet do hor do Rakouska a tam zůstat. Že by něco věděl a dal signál ostatním?


Popřemýšlejme, proč před pár dny se skoro nic neodehrávalo, a najednou 11 měst uzavřených. Oproti tomu v Německu tomu dávají volný průběh a prý se nic moc neděje. Nepochopitelné. Kdo má nyní pravdu?
Podívat se můžeme na situaci v Itálii na následujícím serveru, kde do obchodu pouští jenom 20 lidí postupně a mají čas na nákup jenom 10 minut. Pak musejí ihned zaplatit a odejít…..

https://www.bild.de/news/ausland/news-ausland/coronavirus-in-italien-dritter-todesfall-hamsterkaeufe-im-norden-des-landes-68986268.bild.html

A nyní se mohu zeptat čtenářů. Jste připraveni? Nechci být zlý prorok, ale bylo by dobré se co nejdříve, dnes už minutu po dvanácté, aspoň doma zásobit potravinami. Nebo je to jen strašení?

tm

Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Dnes nejprohlíženější