Kevin Sorbo: Fauci je největší válečný zločinec v americké historii (video)
RSS

Kevin Sorbo: Fauci je největší válečný zločinec v americké historii (video)

Kevin Sorbo je jednou z mála hollywoodských hvězd, které otevřeně vystupují proti současnému systému v situaci, kdy je drtivá většina tzv. „celebrit“ naopak těmi, kdo zvrácený systém plně podporují.
Herec dlouhodobě podporuje všechna světová hnutí proti systému –  a to nejen v USA. Před časem veřejně podpořil například demonstrace nizozemských zemědělců proti jejich vyvlastňování.
„Světové ekonomické fórum prosazuje svou absurdní a více než šílenou Zelenou dohodu, která tvrdí, že nizozemský dobytek přispívá ke změně klimatu,“ uvedl ve videozprávě.
„Plány globalistů mají negativní dopad na trh s potravinami,“ zdůraznil tehdy herec.
Nyní se pro změnu vyjádřil k šílené covidové politice a Faucimu, kterému se mezi jeho odpůrci přezdívá – a to ne neprávem – „doktor smrt“.
„Jedním z požehnání covidu bylo, že se lidé začali probouzet a vidět, jak hrozný je náš vzdělávací systém.“ To řekl americký herec Kevin Sorbo  v podcastu PBD  . „Je to na hovno.“
„Celosvětově jsme asi 27., jsme na tom velmi špatně,“ vysvětlil Sorbo. Řekl, že díky covidu se další dva miliony dětí vzdělávají doma. „Lidé říkali, už toho bylo dost, už nepoužíváme veřejné školy jako služby hlídání dětí.“
Herec si také myslí, že je směšné, že děti musely ve škole nosit roušky.


„Někdo se zeptal Fauciho na původ covidu, ale on o tom nechtěl mluvit,“ řekl Sorbo. „Pak dostal otázky ohledně nošení roušek. Pak Fauci řekl: Nejsem tady, abych mluvil o takových maličkostech, jsem tady, abych zachraňoval životy.“
„Samozřejmě, proto je tady. To říká největší válečný zločinec v americké historii,“ pokračoval.
K uvedenému jen připomínám, že to byl právě Fauci, kdo diktoval loutkám ve vládách při celosvětovém covidovém podvodu a byl to právě on, kdo vedl výzkum koronavirů v čínském Wu-chanu.
Má tedy celosvětově na svědomí všechna úmrtí zaviněná nesmyslnými lockdowny či špatnou nebo nulovou léčbou, ale i úmrtí způsobená takzvanou „covid vakcínou.“
 
 
Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 1 Průměrně: 5 ] Článek Kevin Sorbo: Fauci je největší válečný zločinec v americké historii (video) se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda - nepřikrášlená realita islamizovaného světa .


Nejčtenější za týden