VIDEO: Šokující video italské televize zachytilo tajnou noční vykládku migrantů z italského sportovního člunu, ale italská policie je ani nezkontrolovala na přítomnost viru Covid-19 a hned je odvezla do sběrného střediska v Lampeduse! Policisté se migrant
pravdive+seznam

VIDEO: Šokující video italské televize zachytilo tajnou noční vykládku migrantů z italského sportovního člunu, ale italská policie je ani nezkontrolovala na přítomnost viru Covid-19 a hned je odvezla do sběrného střediska v Lampeduse! Policisté se migrant

VIDEO: Šokující video italské televize zachytilo tajnou noční vykládku migrantů z italského sportovního člunu, ale italská policie je ani nezkontrolovala na přítomnost viru Covid-19 a hned je odvezla do sběrného střediska v Lampeduse! Policisté se migrantů pouze ptají, jak se cítí a jestli je jim dobře. Místní lidé se bojí mluvit, ale skrytou kamerou v tašce se podařilo natočit jejich názory! Italská vláda po vyhazovu Mattea Salviniho obnovila import migrantů, ale přesuny probíhají nově zejména v noci, aby to Italové neviděli! Pokud se virus z Wuhanu dostane do Afriky, je s Itálií konec, obávají se místní lidé!
Hlavním tématem evropských médií je v těchto dnech situace v Itálii, kde k dnešnímu dni zemřelo již 11 osob a dalších 322 je infikováno a jsou v péči lékařů [ 1 ]. Včera zasedala bezpečnostní rada státu v rámci vlády ČR a Andrej Babiš doporučil občanům, aby do severní Itálie nejezdili [ 2 ]. Dnes přišla nová informace z Brazílie, že tam mají prvního infikovaného pacienta, který přiletěl z Itálie [ 3 ]. Jak se ukazuje, tak právě Itálie se stává hlavním centrem šíření viru Covid-19 do západního světa. Dalo by se očekávat, že v této kritické situaci bude Itálie konat a jednat nanejvýš zodpovědně a bude důsledně kontrolovat všechny osoby na příjezdu do Itálie. Jenže, o tom si můžete nechat zdát. Realita je natolik děsivá, že se to ani nedá popsat. Kdyby to někdo napsal jako článek, tak by mu nikdo nevěřil. Jenže, italská televize odvysílala tak výbušnou reportáž, že se to ani nedá popsat.
Migranti vystupují z člunu.
Italská televize Rete 4 odvysílala v rámci svého talk-show pořadu Quarta Repubblica (4. Republika) výbušnou reportáž [ 4 ] z ostrova Lampedusa. Štáb televize dostal od místních svědků informace, že italská vláda v posledních týdnech začala přivážet ke břehům ostrova migranty z Libye. Na rozdíl od minulých let došlo ke změně taktiky vlády premiéra Conteho.
Dnes již migranti nejsou do přístavů přivážení velkými loděmi neziskovek, které přitahují nežádoucí zájem médií, novinářů a protimigračních aktivistů, ale jsou na moři z lodí evropských neziskovek překládáni do soukromých motorových člunů italských majitelů. Využívá se totiž kličky v italských zákonech, které stanovují, že pobřežní stráž nesmí italským lodím bránit vjezdu do italských přístavů, a to ani při podezření na pašovaný kontraband. Ještě minulý rok, když byl u moci v roli ministra vnitra Itálie Matteo Salvini, tak ten zakázal neziskovým lodím z ciziny vplutí do italských přístavů.
Soukromé italské čluny přiváží v noci na Lampedusu migranty z Libye a nikdo je nekontroluje na nákazu Coronavirem
Tento zákaz doslova zablokoval migrační cestu z Libye do Itálie a v Bruselu začal obrovský řev. Socialista Giuseppe Conte jako italský premiér za Hnutí 5 hvězd nakonec koalici s Ligou Mattea Salviniho rozpustil koncem léta 2019 a vytvořil novou vládu s pro-migrační Demokratickou stranou. Od té doby je Matteo Salvini odstaven, dokonce je trestně stíhán za své rozhodnutí nevpouštět neziskové lodě s uprchlíky do italských přístavů a nová vláda obnovila příjem migrantů z Libye.
Nově však došlo ke změně taktiky, kdy kvůli zmenšení lidového odporu probíhají přísuny migrantů hlavně v nočních hodinách a do přístavů je vozí italské soukromé čluny. Podle italských soudů a podle znalců na italské právo lze totiž na přijímané uprchlíky pohlížet jako na trosečníky pouze tehdy, pokud jsou zachráněni italskou lodí a italským občanem současně. Pokud loď nebo kapitán lodě není Ital nebo nemá italský původ, potom by mohlo dojít ke zpochybnění záchrany migrantů a k označení procesu za pašování lidí do 3. země.
Otec s dítětem.
Nově tedy všechno probíhá tak, že migranti ve svých člunech vyplují od břehů Libye. Na moři je vyzvednou velké lodě neziskovek, ale zhruba 20 km od břehu Itálie se zastaví, připlují k nim soukromé motorové čluny italských podnikatelů, naloží si migranty na své a v Itálii registrované čluny a vplují s nimi do italských přístavů. Nikdo je nesmí zastavit. Migranti potom vystoupí v přístavu ze člunu a majitel plavidla pouze ohlásí, že je zachránil na otevřeném moři. Nic se nevyšetřuje, nezkoumá, je to oficiální formalita, protože všechno je dohodnuté předem mezi italskou vládou, pobřežní stráží, policií a soukromými nasmlouvanými majiteli italských motorových člunů. V reportáži italské televize je úmyslně na boku lodi rozmazané jméno majitele lodi, resp. firmy a registrační číslo. Jenže, to zdaleka není to nejhorší.
Italská vláda stále prý neví, kdo zavlekl virus do Itálie. Reportáž italské televize ale dává nápovědu
Po vystoupení migrantů ze člunu je nikdo nekontroluje pomoci termokamer a teploměrů, jestli nemají horečku, což by ukazovalo na nákazu Coronavirem, policisté se pouze migrantů ptají, jak se cítí. Nikdo z nich logicky neřekne, že je mu špatně. Potom jsou všichni naloženi do dodávek a jsou odvezeni do sběrného centra. Vzhledem k tomu, že italská vláda stále tvrdí, že nemá informace, jakou cestou se Covid-19 do Itálie dostal, tak toto výbušné video ukazuje, jak k tomu s největší pravděpodobností došlo. Ve sběrných centrech pracuje mnoho důchodců, kteří si přivydělávají v táborech ke svým důchodům, obvykle jde o administrativní činnosti, ale i o praní prádla, sociální práce apod.
Italský motorový člun, který přivezl migranty do přístavu.
Jediné, co ze zdrojů italské vlády vypadlo, to je informace o tom, že jako první nakaženou osobou mohla být žena, která je humanitární pracovnicí a přiletěla z Číny a byla hospitalizována v jedné z italských nemocnic. Informace zazněla včera v italských médiích, ale jako nepotvrzená zpráva. Pokud by to byla pravda, potom by se mohlo opravdu jednat o zavlečení viru z Číny, ale rovněž by to mohlo znamenat, že žena po návratu z Číny, jako humanitární pracovnice, navštívila italské sběrné tábory pro uprchlíky, možná v jednom z nich pracuje.
V Itálii už zemřelo 11 starších lidí v rozpětí několika desítek hodin, což je podezřelé vodítko
Otázkou teď je, zda-li to není mlžení italské vlády a ukazování na Čínu, když tato humanitární pracovnice se klidně mohla nakazit až v Itálii od některého z nedávno přijatých migrantů. Co je totiž alarmující, to je informace italských úřadů o tom, že všech 11 obětí, které dosud na virus zemřely, jsou všechno starší lidé. Toto je vzorec, který neodpovídá informacím z Číny. Tam virus napadá mladé i staré lidi, umírají stejně. Jenže v případě Itálie zatím jde pouze o starší lidi a italská vláda vyhlásila informační embargo na informace o jejich původu, odkud pochází, co mají společného, kde se pohybovali apod.
Migranty žádný lékař nekontroluje.
Staří lidé určitě necestovali v poslední době do Číny, takže se museli nakazit doma v Itálii. A vzhledem k tomu, kolik důchodců pracuje v migračních centrech v Itálii, jistě si dokážete představit cestu nákazy. Natočená reportáž ve videu prostě odhaluje, že migranti jsou vyloženi na břehu, nikdo nekontroluje jejich zdravotní stav a rovnou je naloží do dodávek, bez jakýchkoliv ochran a biohazard obleků policistů a vezou je do táborů.
Itálie se pomalu stává virovým uzlem Covid-19 pro celou Evropu
Nikdo se nemůže divit, že takovýto šlendrián vede k tomu, že Itálie se stává hlavním virovým uzlem v Evropě, ze kterého se potom šíří i do zemí Jižní Ameriky, ale i do celé Evropy. Nezodpovědná politika současné promigrační italské vlády tak dost možná stojí právě za vypuknutím virové nákazy v Itálii. Všechny vlády v Evropě začínají mít strach a obavy, protože Itálie zjevně situaci nezvládá a výbušné video italské televize pouze odhaluje neuvěřitelné spiknutí současné italské vlády proti vlastnímu lidu. Conteho vláda se rozhodla přijímat migranty z Afriky proudící přes Libyi za každou cenu, i za cenu zdraví vlastního obyvatelstva.
Přesto ale do dodávek migranti nastupují i bez těch roušek.
Italské úřady oficiálně stále hledají Pacienta 0, který virus do Itálie zavlekl, ale vzhledem k tomu, že umírají zatím jenom staří lidé na tento virus, a to velmi v krátké době několika hodin po sobě, je to sakra velká stopa k identifikování zdroje. Co měli tito lidé společného, tedy kromě toho, že byli v pokročilém věku? Přivydělávali si peníze k důchodu prací pro migrační centra? S kým přicházeli do styku? Tyto stopy musí italské úřady dovést k Pacientovi 0. Čím déle to bude trvat, tím větší podezření bude padat na migrační centra v Itálii.
Zdroj úvodního videa: [ 5 ]
-VK-
Šéfredaktor AE News
S námi čtete, s námi objevujete
Vážení čtenáři Aeronetu, do konce měsíce  zbývají 3 dny  a zatím jsme vybrali jen  46%  z cílové sumy potřebné na zachování provozu našeho projektu na příští měsíc, což je opravdu kritický stav. Pokud se vám líbí naše práce, kterou pro Vás děláme, pokud se vám líbí naše články, videa a pravidelné páteční pořady na SVCS, přispějte prosím v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce  zde , ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná.  Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme!
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější