Ministerstvo zdravotnictví spustí od pondělí vlnu razií a hygienici ve spolupráci s policií budou kontrolovat, že majitelé restaurací kontrolují a lustrují zdravotní stav svých hostů! Právník kategoricky apeluje, že jde o nezákonný postup a radí, jak se z
RSS

Ministerstvo zdravotnictví spustí od pondělí vlnu razií a hygienici ve spolupráci s policií budou kontrolovat, že majitelé restaurací kontrolují a lustrují zdravotní stav svých hostů! Právník kategoricky apeluje, že jde o nezákonný postup a radí, jak se z

Ministerstvo zdravotnictví spustí od pondělí vlnu razií a hygienici ve spolupráci s policií budou kontrolovat, že majitelé restaurací kontrolují a lustrují zdravotní stav svých hostů! Právník kategoricky apeluje, že jde o nezákonný postup a radí, jak se zachovat při protiprávním jednání hygieny, městských strážníků a jakýchkoliv dalších orgánů! Zdravotní stav jedince je nedotknutelným soukromým údajem, který nemá právo nikdo po člověku vyžadovat! Teror se stupňuje, protože vakcíny se rychle kazí a na skladech jsou zásoby, které se budou muset koncem roku vylít do kanalizace, protože jejich trvanlivost je pouze 12 měsíců!
Hygiena začne od pondělí ve spolupráci s policií a městskými strážníky provádět razie v restauracích a hospodách, přičemž se bude kontrolovat, že majitelé restaurací kontrolují své hosty, legitimují je a kontrolují jejich očkovací pasy a evropské Zelené pasy, tedy potvrzení o očkování, o testu a o prodělání nemoci.
Rozhodnutí o vlně razií přišlo z ministerstva zdravotnictví, podle našich informací vadí farmaceutickým společnostem z USA, že české obyvatelstvo je laxní a nechce se očkovat. Proto přišlo doporučení namísto dospělých českých občanů očkovat nezletilce, a to především studenty středních a základních škol, ale rovněž předškolní děti, a dokonce i děti pouhých 6 měsíců po narození. Pfizer a Moderna čekají na schválení vakcín pro děti od 6 měsíců každým dnem.
Adam Vojtěch, ministr zdravotnictví. To se nám to daří, když nám to lidi věří… haha
Tlak je z USA obrovský, denně na ministerstvu zvoní telefony českých lobbistů, že partneři z Pfizeru naléhají, aby česká strana tvrdě přitlačila obyvatelstvo k očkování. A ministerstvo pod vedením Adama Vojtěcha souhlasilo. Od pondělí tak dojde ke spuštění razií [ 1 ] po celé České republice, přičemž Pfizer i Moderna již v pátek chtějí mít na stole výsledky kontrol. Tyto skandální informace o vměšování amerických farmaceutických společností do vnitřních záležitostí České republiky dostáváme do redakce z důvěrného zdroje a spolu s nimi jsme zaregistrovali i zajímavou informaci.
Nakoupeným vakcínám koncem roku skončí trvanlivost, proto je potřebují honem rychle napíchat do lidí
Většina vakcín v českých skladech je těsně před vypršením trvanlivosti, protože vakcíny mají maximální trvanlivost jen 12 měsíců a jejich expirace proběhnu už na konci tohoto roku a počátkem roku příštího. Roztoky už měly proudit v žilách více jak 8 milionů Čechů v této chvíli, ale toto číslo je v nedohlednu a vakcíny už nemají svojí cílovku, protože lidé, kteří se chtěli nechat naočkovat, už naočkovaní dávno jsou a zbytek lidí nechce.
A čas utíká, není čas dělat kampaně na podporu očkování, na to je pozdě. Takže Pfizer doporučil české vládě přitáhnout šrouby spustit na obyvatelstvu teror, který donutí alespoň další 1 milion Čechů k vakcíně do konce roku. A tento tlak má být vytvořen raziemi za účasti drábů v bílých pláštích z hygieny a městské či státní policie, která bude celému protiprávnímu jednání dávat punc a dojem zákonnosti. Ale to je omyl.
Andrej Babiš s Adamem Vojtěchem během kampaně Tečka
Právník důrazně varuje, že od pondělí bude probíhat protiprávní jednání v hospodách, pokud kdokoliv bude po lidech vyžadovat předložení dokladu o jejich zdravotním stavu. Zdravotní stav člověka je utajovaným údajem, který nesmí nikdo po člověku vyžadovat a nikdo nesmí být nucen proti své vůli odhalovat svůj zdravotní stav komukoliv, kdo není ošetřující lékař či osoba blízká, které jedinec dovolí znát jeho zdravotní stav.
Provozovatel hospody či servírka nemá oprávnění požadovat od vás doklad zaznamenávající váš zdravotní stav. Toto právo nemá ani hygienik, s výjimkou paragrafů a zákonů opravňujících hygienu nařídit vyšetření na zjištění infekčního stavu, ale pouze zákonným způsobem, a to písemně do vlastních rukou, tedy dopisem zaslaným na adresu trvalého bydliště.
Hospodský nemá právní titul ke kontrole zdravotní dokumentace hostů
Klasický dopis s modrým pruhem. Ústní nebo telefonické nařízení testu či vyšetření na nakažlivou nemoc nemá právní relevanci. To je verdikt [ 2 ] Nejvyššího správního soudu. Tímto verdiktem se můžete od pondělí bránit v hospodách a restauracích. Pokud hygiena bude chtít znát váš zdravotní stav, musí vám nařídit test zákonným způsobem, a to písemně doručeným dopisem na adresu trvalého bydliště a do vlastních rukou, případně do datové schránky, máte-li ke svému občanskému průkazu zřízenou i datovou schránku, upozorňuje právník.
Nejvyšší správní soud vynesl jasný verdikt
Odstupující vláda Andreje Babiše a jeho ministr Adam Vojtěch se dopouští porušování zákonů jako na běžícím pásu a spolu s tím, jak ve skladech v Holešovicích v Praze se kazí stovky tisíc lahviček Pfizeru, tak spolu s tím vzrůstá agresivita Vojtěchova ministerstva vůči obyvatelstvu. Proto v hospodě, v restauraci a v podobném zařízení je potřeba se bránit, a to dvěma způsoby. Provozovatel podniku nemá zákonné právo kontrolovat váš zdravotní stav. Zdravotní stav může z epidemiologického hlediska kontrolovat pouze zástupce hygieny, který se prokáže průkazem, ale kontrola vašeho zdravotního stavu musí proběhnout pouze zákonným způsobem , tedy písemnou výzvou a za splnění pravidel pro doručování písemností do vlastních rukou na adresu trvalého bydliště.
Hygienik s odznakem nemá nárok v hospodě, musí vás zákonným způsobem nejprve písemně obeslat. Lidi nechtějí, tak naočkujeme aspoň jejich děti…
Právník ale připomněl ještě jednu věc. A to je očkovací a zdravotní databáze pod dikcí ÚZIS, která eviduje seznamy očkovaných obyvatel, testovaných osob a lidí s prodělanou nemocí. Pokud předložíte občanský průkaz oprávněnému orgánu, kterým je policie, může potom hygienik pomocí totožnosti zjistit online na přenosném počítači stav pouze očkované, testované nebo nemoc prodělané osoby.
Pokud osoba není v databázi ÚZIS, neznamená to, že osoba je infekční. Hygienik tak může pouze nařídit test v laboratoři, ale nařízení musí být písemné, doručené do vlastních rukou a na adresu trvalého bydliště. Do té doby vás nemůže hygienik označit za nakaženého a ani vám bránit v pobytu v restauraci. A snaha o vakcinaci je vedena právě těmi zoufale vysokými nespotřebovanými zásobami roztoků, kterým končí lhůta použitelnosti. Takže alespoň ty děti napíchat, to je hlavní cíl.

Jinak majitelé hospod jsou v této věci ti, kteří jsou na tom nejhůře. Po covidové likvidaci živností přežili jen někteří a teď jim Vojtěch za pomoci razií chce přikázat, aby si sami hospodští znepřátelovali a vyháněli vlastní hosty tím, že po nich budou v rozporu se zákonem požadovat důvěrné údaje o zdravotním stavu. Právník k celé věci dodává, že právní stát v ČR už de facto zanikl a vláda spolu s ministerstvem zdravotnictví je ve vleku farmaceutických firem, které doslova i v noci úkolují ministry a jednotlivé členy vlády. Pokud si lidé nechají od hospodských kontrolovat zdravotní dokumentaci, tak je vymalováno.
A pokud dovolí hygieně, aby chodila po hospodách a kontrolovala infekčnost hostů jinak než zákonem předepsaným způsobem v laboratoři po písemné výzvě, tak to prostě znamená, že Ústava je hadr a právní stát je kýbl, ve kterém se ten hadr namáčí a potom se namotá na covidové koště, kterým se vytírá zdravý rozum v hlavách občanů. Rady našeho kolegy právníka si vezměte k srdci a zařiďte se podle toho.
Nejen o této situaci budeme hovořit dnes od 19:30 na Svobodném vysílači CS . Probereme všechna aktuální témata z domova i ze světa. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.
-VK-
Šéfredaktor AE News
S námi čtete, s námi objevujete
Vážení čtenáři Aeronetu, pokud se vám líbí naše investigativní žurnalistika a komplexní analýzy, které pro Vás už 7. rokem děláme, pokud se vám líbí naše články, videa a pravidelné páteční pořady na SVCS, a chcete-li, abychom vám i nadále mohli přinášet nové informace a politické analýzy a komentáře, přispějte prosím jakoukoliv sumou v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce  zde , ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Zatím jsme vysbírali jen cca.  61%  z cílové sumy a  do konce měsíce zbývají 2 dny . Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná.  Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme!


Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Nejčtenější za týden