Marija Zacharova: Austrálie převrací fakta v případu MH17
pravdive+seznam

Marija Zacharova: Austrálie převrací fakta v případu MH17
Prohlášení australských úřadů v souvislosti se zahájením soudního procesu v případu katastrofy MH17 zpochybňují zájem této země dobrat se pravdy. S tímto prohlášením vystoupila oficiální představitelka ruského ministerstva zahraničí Marija Zacharova. "Zaregistrovali jsme společné prohlášení australského premiéra Scotta Morrisona a ministryně zahraničí této země Marise Payne ze 7. března tohoto roku v souvislosti se z ahájením soudního procesu v Nizozemsku v případu MH17".


V prohlášení je obsažen pokus spojit konzultace probíhající mezi Austrálií, Nizozemskem a Ruskem s tvrzeními Haagu a Canberry o „odpovědnosti Ruska jako státu za svou roli při sestřelení letadla na lince MH17.“, cituje Zacharovovou oficiální stránka ruského ministerstva zahraničí.
Zacharova poznamenala, že kvůli podobným prohlášením může vzniknout dojem, že právě toto téma je předmětem třístranných konzultací, což ale neodpovídá skutečnosti. Podle názoru ruské diplomatky podobná prohlášení zpochybňují upřímnost australské strany v průběhu společných konzultací a zájem Canberry zjistit pravdu.
„S velkou lítostí vnímáme v Austrálii už tradiční převracení faktů a snahu upravit realitu do podoby odpovídající systému souřadnic vytvořeného už předem v Canbeře, kde viníci mohou být prostě určeni a mohou být ignorovány materiály, které nebudou do této představy vyšetřovatelů zapadat, včetně těch, které byly předány ruskou stranou v rámci plnění rezoluce Rady bezpečnosti OSN č. 2166“, dodala Marija Zacharova.
Zdroj: 
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější