Deset případů koronaviru potvrdila v úterý agentura OSN pro uprchlíky (UNHCR) mezi nedávno příchozími „uprchlíky a žadatelé o azyl“ v Německu.
pravdive+seznam

Deset případů koronaviru potvrdila v úterý agentura OSN pro uprchlíky (UNHCR) mezi nedávno příchozími „uprchlíky a žadatelé o azyl“ v Německu.

Zdroj: BREITBART
Podle zprávy agentury Reuters to sdělil mluvčí UNHCR Andrej Mahecic na tiskovém brífinku o nově diagnostikovaných případech, které se do země dostaly přes zbylé otevřené hranice Evropy.
„od dnešního rána víme, že v Německu je deset potvrzených případů,“ řekl Mahecic. „Jsou to lidé, kteří jsou buď uprchlíci, nebo žadatelé o azyl,“ dodal. Případy jsou v Mnichově, Berlíně a Heidelbergu.
Všechny vnitrostátní orgány agentura vyzvala , aby se k uprchlíkům a žadatelům o azyl, kteří onemocní virem, chovaly stejně jako ostatním státním příslušníkům.

Německá policie čelí demonstrantům, kteří drží obrázky uprchlíků, když demonstrují proti evropské migrační politice a zacházení s uprchlíky na řeckých hranicích 9. března 2020 naproti místu konání německo-helénského ekonomického fóra v Berlíně. (JOHN MACDOUGALL / AFP prostřednictvím Getty
Zprávy o čerstvých případech v Německu přicházejí sotva 24 hodin poté, co Německo uzavřelo své hranice s pěti sousedními zeměmi ve snaze omezit šíření koronaviru, jak informoval server Breitbart News.

Německo uzavřelo své hranice s pěti sousedními zeměmi ve snaze omezit ohnisko koronaviru.

V pondělí v osm hodin ráno uzavřelo Německo hranice se Švýcarskem, Rakouskem, Lucemburskem, Francií a Dánskem a umožnilo tak vstup do země pouze dojíždějícím a dodávkovým kamionům.
Tento krok zvrátí politiku německé kancléřky Angely Merkelové, která ještě minulý týden tvrdila, že hranice zůstanou otevřené.
Minulý týden Merkelová také varovala že se pandemií v Německu může nakazit, mezi šedesáti a sedmdesáti procenty země koronavirem, tehdy však odmítla uzavřít hranice.

Merkelová odmítá uzavřít hranice návštěvníkům z Itálie poté, co varovala že „70%“ Německých občanů by mohlo být nakaženo koronavirem
Share

Tweet


WhatsappThe post Deset případů koronaviru potvrdila v úterý agentura OSN pro uprchlíky (UNHCR) mezi nedávno příchozími „uprchlíky a žadatelé o azyl“ v Německu. appeared first on V4 nová Evropa.cz .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější