Itálie hrozí tvrdými tresty těm, kdo odchází z domova bez příčiny
pravdive+seznam

Itálie hrozí tvrdými tresty těm, kdo odchází z domova bez příčinyItalské ministerstvo vnitra vydalo dnes varování, v němž hrozí vyššími pokutami a přísnějšími tresty těm, kdo vyšel ven z domu bez dostatečného důvodu. Za jediný den (pondělí) policie zkontrolovala na italských ulicích 172 720 lidí a 7 890 z nich bylo bez přiměřeného důvodu mimo své domovy. Dalších 229 bylo shledáno vinných z nepravdivých prohlášení týkajících se jejich identity nebo jejich motivů být venku, a hrozí jim až šestileté vězení jak informuje portál breitbart.com .
Počet osob kontrolovaných policií v období od 11. do 16. března činil celkem 838 200 osob, přičemž 35 506 osob, kterým byly uděleny pokuty, mají rovněž záznam v trestním rejstříku. Jeden muž dostal pokutu za mytí auta, zatímco čekal, až jeho žena dokončí léčbu v nedaleké nemocnici.
Prefekt Milána Renato Saccone v úterý uvedl, že povolení k odchodu z domova je třeba kontrolovat a pokutovat ještě přísněji. „ Přítomnost v parcích musí být snížena. Stále existuje příliš mnoho lidí, kteří různými způsoby interpretují své právo na vycházku a na procházku se psy. To není dobré, “ řekla Saccone. „ Milán je baštou. Město má stále relativně nízkou míru infekce. Musí zde být přísné kontroly. Jinak existuje riziko, že bude ohrožena celá regionální zdravotní služba. “
Úřady prohlásily, že kdokoli, kdo vykazuje příznaky koronaviru, musí zůstat doma, a pokud tato osoba opustí své bydliště, může být obviněna z úmyslné vraždy, s trestní sazbou minimálně 21 let. Úředníci vydali v úterý nový formulář pro identifikaci, ve kterém je třeba prokázat, že osoba nepodléhá povinné karanténě.
„ Díky svobodnému tisku a sociálním médiím  by bylo třeba v USA  pro vládu obtížné zavést pekingskou cenzuru zpráv o viru, “ uvádí Kelley Beaucar Vlahos v nedělním vydání The American Conservative. „ Ale jako občané musíme mít jistotu že pravomoci, které mají sklon k autoritářské kontrole v době krize – a víme, že existují – nebudou převažovat.   V zemi, jako je Itálie, kde jednoho dne žijete ve svobodném státě a druhý den se ocitnete v policejním státě, je třeba tuto záležitost pečlivě zvážit. “
The post Itálie hrozí tvrdými tresty těm, kdo odchází z domova bez příčiny appeared first on MegaZprávy.cz .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější