Po celém světě byla provedena řada studií na možné léky proti koronaviru, často s úspěšnými výsledky. Proč ne u nás?
pravdive+seznam

Po celém světě byla provedena řada studií na možné léky proti koronaviru, často s úspěšnými výsledky. Proč ne u nás?
V souvislosti s aktuální pandemií vzniká otázka po možném léku na koronavirózu. Vzhledem k tomu, že se jedná o nový virus, tak není veřejně znám žádný lék, který by byl přímo proti tomuto viru. Nicméně množí se zprávy o různých lécích vyvinutých proti jiným nemocem, jejichž viry jsou podobné koronaviru. Pokud se podíváme do českých médií, najdeme několik málo zpráv o několika možných lécích. Naši lékaři prozatím oficiálně vyzkoušeli pouze JEDEN lék na JEDNOM pacientovi . Ale ve světě je k nalezení řada již uskutečněných studií s jasnými pozitivními výsledky, které průběh nemoci značně zmírňují. Proč se o tom nedozvíme ze zpráv a proč se to u nás nezkouší?

Když si dáte tu práci a budete prohledávat anglicky psaný internet, naleznete mnoho odkazů na provedené studie, ze kterých vyplývají nadějné výsledky pro následujících pět léků + Vitamín C ( Když jsem našel tyto studie já, proč je nenašli čeští lékaři a virologové a čeští novináři? Proč se u nás nezačaly provádět klinické studie dle již provedených úspěšných výsledků v jiných zemích? Kdo a proč má zájem na tom, aby u nás nezačala úspěšná léčba koronaviru, nebo se alespoň oddálila?
A to se ani nezmiňuji o tom, že existuje řada tzv. alternativních postupů léčby virové nákazy.
Z logiky věci vyplývá, že vláda a ministerstvo úmyslně protahují karanténní opatření za účelem prohloubení ekonomické krize, oslabení české ekonomiky a likvidace řady živnostníků a malých a středních firem . Tento scénář zcela zapadá do plánu směřování k režimu korporátního fašismu popsaného např. Davidem Ickem: 
Nenechme se manipulovat zločinci ve vedení našeho státu, kteří plní příkazy globálních parazitů.
Požadujme nasazení účinných léků na epidemii koronaviru, ukončení vnitrostátních karanténních opatření, obnovení provozu ekonomiky státu a kompenzace poškozeným občanům!
 
Komplexní brazilská studie: 
Ke stažení:  40-20-249-Rosa-prelim
 
Možné antivirové léky:
 
Plaquenil


Co je přípravek Plaquenil a k čemu se používá

Přípravek Plaquenil obsahuje léčivou látku hydroxychlorochin, který působí proti malárii a má i antirevmatické účinky. Po podání ústy se rychle vstřebává. Distribuuje se po celém organismu, hromadí se v krvinkách, játrech, plicích, ledvinách a tkáních oka. V játrech se částečně přeměňuje a vylučuje se hlavně ledvinami, ale také žlučí.
Z oblasti revmatologických a kožních onemocnění je přípravek vhodný u kožního onemocnění zvaného lupus (systémový a diskoidní lupus erythematodes), zánětlivého onemocnění kloubů (revmatoidní artritida), zánětlivého onemocnění kloubů u dospívajících (idiopatická juvenilní artritida) a onemocnění na podkladě zvýšené citlivosti kůže na sluneční světlo (fotodermatóza).
Přípravek je určen pro dospělé a dospívající, v případě prevence a léčby malárie, idiopatické juvenilní artritidy a diskoidního a systémového lupusu i pro děti nad 35 kg.
Příbalový leták:  
Výrobce : Sanofi-aventis, S.A., Ctra. C-35 La Batlloria a Hostalric, Km. 63,09, 17404 Riells i Viabrea (Girona), Španělsko
 
Remdesivir
Remdesivir (vývojový kód je GS-5734) je experimentální  antivirotikum , které účinkuje jako  analog   adenosinu . Vyvinula jej  americká  společnost  Gilead Sciences  k léčbě infekcí způsobených viry  Ebola  a  Marburg , ukázalo se však být účinné i proti jiným RNA virům včetně  koronavirů . Ověřuje se též jeho účinnost proti onemocnění  COVID-19 . 
Favipiravir (Avigan)

Favipiravir, komerční označení T-705, Avigan, favilavir je  antivirotikum  vyvinuté japonskou firmou Toyama Chemical (filiálka  Fujifilm  group), které je účinné proti  RNA virům . Stejně jako v případě jiných látek s podobným účinkem (T-1105 a T-1106) jde o derivát  pyrazinkarboxamidu . Při testování na zvířatech byl Favipiravir účinný proti virům chřipky ( Orthomyxoviridae ),  západonilské horečky , žluté zimnice ( Flaviviridae ), slintavky a kulhavky ( Picornaviridae ),  horečce údolí Rift  (Phlebovirus) a dále  Arenaviridae ,  Bunyaviridae ,  enterovirům .
Výrobce:  Toyama Chemical, Japonsko
 
 
Tocilizumab (RoActemra)

RoActemra® - nitrožilní forma (IV) se používá k léčbě pacientů se středně těžkou až těžkou revmatoidní artritidou (RA), autoimunitním onemocněním, u kterých nebyly předchozí způsoby léčby dostatečně účinné. Přípravek RoActemra® se obvykle podává v kombinaci s metotrexátem, může se ale podávat samostatně, pokud lékař rozhodne, že metotrexát není vhodný. Přípravek RoActemra® lze používat také k léčbě pacientů bez předchozí léčby metotrexátem, jestliže mají těžkou, aktivní a progresivní revmatoidní artritidu.Výrobce: Roche, Švýcarsko
 
Interferon alfa 2b
 
Výrobce: Kuba
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Dnes nejprohlíženější