Štát bude od dnes sledovať ľudí cez mobily. Kotleba: „Ľudia nenechajte sa zotročiť!“
pravdive+seznam

Štát bude od dnes sledovať ľudí cez mobily. Kotleba: „Ľudia nenechajte sa zotročiť!“

Ústavnou väčšinou bol dnes v NR SR schválený vládny návrh zákona, ktorý pod plášťom boja proti koronavírusu zavádza sledovanie občanov. Predseda ĽS Naše Slovensko Marian Kotleba odkazuje občanom: Nedajte sa zotročiť!Vláda na rokovanie Národnej rady Slovenskej republiky predložila v skrátenom legislatívnom konaní zákon na boj proti koronavírusu. Návrh s pompéznym názvom „Vládny návrh zákona o niektorých mimoriadnych opatreniach v súvislosti so šírením nebezpečnej nákazlivej ľudskej choroby Covid-19“ však pod svojím plášťom skrýva aj myšlienku neodmysliteľne spojenú s totalitnými systémami – sledovanie občanov.Práve stať o sprístupnení údajov podliehajúcich telekomunikačnému tajomstvu Úradu verejného zdravotníctva zdvihla zo stoličiek poslancov ĽS Naše Slovensko, ktorí označili takýto zákon za totalitný. Člen Ústavnoprávneho výboru NR SR Rastislav Schlosár konštatoval, že sa jedná o „neprijateľný zásah do oblasti ľudských práv, osobných slobôd a súkromia“.Predseda ĽS Naše Slovensko občanov vyzval, aby situáciu sledovali a nenechali sa zotročiť.„Pod zámienkou boja proti tejto pandémii sa dostávame do absolútnej totality, do etapy kontroly komunikácie a životov všetkých obyvateľov. Ľudia rozmýšľajte, sledujte situáciu a nenechajte sa zotročiť!“ odkazuje prostredníctvom videa.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú prijmi z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám!  Číslo účtu:  SK2811000000008017035353
The post Štát bude od dnes sledovať ľudí cez mobily. Kotleba: „Ľudia nenechajte sa zotročiť!“ appeared first on MAGAZÍN 1 .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější