Ruský vojenský konvoj so špecialistami a technikou mieri do koronavírusom najpoškodenejšieho regiónu Talianska
pravdive+seznam

Ruský vojenský konvoj so špecialistami a technikou mieri do koronavírusom najpoškodenejšieho regiónu Talianska

Rím 26. marca 2020 (HSP/ Sputnik /Foto:Screenshot Youtube)
 
Konvoj špeciálnej techniky s ruskými vojakmi mieri do Bergama po zastávke vo Florencii . Ruskí vojaci prišli na pomoc v boji s koronavírusom , ktorý ovládol celú krajinu
Záber z videa
Konvoj špeciálnej techniky s vojenskými špecialistami Ministerstva obrany Ruskej federácie   pokračuje  vo svojej  ceste   z leteckej základne vzdušných síl Talianska Pratica di Mare do Bergama po zastávke vo Florencii . Informuje o tom tlačová služba rezortu .
22 jednotiek špeciálnej techniky mieri do Lombardie , kde budú pomáhať v boji proti šíreniu koronavírusu . Vo Florencii konvoj uskutočnil prvú zastávku , kde vojaci dotankovali a skontrolovali techniku . Celkom musí najazdiť ešte okolo 600 kilometrov . Plukovník Igor Bogomolov uviedol , že podľa takmer prázdnych ciest je naozaj vidieť , že v krajine je karanténa .
V Taliansku uplynulé dni  pristáli ruské vojenské lietadlá Il – 76 , na ktorých palubách boli špecialisti v oblasti epidemiológie a virológie , zdravotnícky materiál a lieky . Ruských špecialistov privítal taliansky minister zahraničia Luigi Di Maio a povedal , že budú vždy vďační Ruskej federácii za tú solidaritu a priateľstvo, ktorú prejavila .
Celkom do Talianska dorazilo 15 lietadiel . Preprava zdravotníckeho materiálu a ôsmich mobilných brigád vojenských virológov a zdravotníkov má pomôcť Taliansku v boj proti šíriacej sa infekcii .
 

Ruský prezident Vladimir Putin v sobotňajšom telefónnom rozhovore s talianskym premiérom Giuseppem Conteom potvrdil svoju pripravenosť okamžite pomôcť v boji proti koronavírusu .
Tiež nedávno tajomník bezpečnostnej rady Ruska Nikolaj Patrušev vyhlásil, že Rusko pomôže v boji s koronavírusovou infekciou štátom, ktoré pomoc najviac potrebujú .
„ Rusko už dnes pomáha a bude pomáhať štátom, ktoré najviac potrebujú pomoc v boji proti šíreniu infekcie , aby sme zabránili jej preniknutiu na naše územie , „ povedal Patrušev novinárom .
 

 
Príspevok Ruský vojenský konvoj so špecialistami a technikou mieri do koronavírusom najpoškodenejšieho regiónu Talianska zobrazený najskôr Hlavné správy .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější