Toto jsou velmi důležité zprávy z Itálie. Prosím, čtěte
pravdive+seznam

Toto jsou velmi důležité zprávy z Itálie. Prosím, čtěteV době nejistoty a strachu se zdráhám předávat překvapivé informace založené na statistikách prvního průchodu. Ale zdá se to dostatečně přesvědčivé a konkrétní, aby si zasloužilo naši pozornost. Zde je článek z italského deníku Corriere Della Sera. Napsal ho starosta města Nembro, město v severní horké zóně, a podnikatel ve zdravotnictví, z nichž oba jsou fyzici.
Zde jsou relevantní statistiky.
Nembro, v provincii Bergamo, je COVID-19 městem, které je na obyvatele nejvíce zasaženo. V současné době má město 31 úmrtí připisovaných COVID-19. Když se však oba autoři podívali na celkový počet úmrtí registrovaných ve městě v lednu, únoru a březnu a ve srovnání s průměrem za toto období v předchozích letech, zjistili, že počet byl dramaticky větší. Během tohoto období bylo ve městě zaregistrováno 158 úmrtí v porovnání s průměrem 35 v předchozích letech.
Matematika je jednoduchá: v průměru 35 plus 31 úmrtí COVID-19 se dostanete na 66. Město navíc zaznamenalo téměř 100 dalších úmrtí. Jak autoři říkají: „Rozdíl je obrovský a nemůže to být jednoduchá statistická odchylka.“
Autoři použili stejnou analýzu na dvě další města a v obou přišli s neobvyklými úmrtími 6,1krát vyššími, než je počet oficiálně připsaný COVID-19. Poměr byl dokonce vyšší pro Bergamo jako celek.
Jak jsem řekl, tato čísla jsou tak silná, že si nemyslím, že potřebujete hodně školení ve statistikách, abyste viděli, že s těmito čísly se děje něco velmi velkého, a téměř určitě je to vázáno na COVID-19 .
Tento graf z článku, i když legenda je v italštině, je dostatečně jasný. Modrá je základní hodnota. Green je oficiální počet obětí COVID-19. A červená je skutečná zaznamenaná úmrtnost způsobená všemi příčinami ve městě za dané období.
Autoři dále spekulují nebo argumentují, že odpověď je něco jako univerzální infekce z COVID-19. Poznamenávají, že pokud by byli nakaženi všichni občané města, 158 úmrtí by se rovnalo 1% úmrtnosti, což se blíží odhadu ballparku, se kterým většina epidemiologů pracuje. (11 500 obyvatel a 123 úmrtí, když odečtete průměr 35 úmrtí od zaznamenaného počtu 158.)
To mi připadá jako mnohem spekulativnější interpretace. Jistě existuje více skutečných než potvrzených infekcí ve všech oblastech postižených COVID-19. To musí být součástí vysvětlení. Zdá se mi však také možné, že některou významnou část tvoří lidé umírající na jiná onemocnění, která mohli přežít kvůli zhoršené úrovni péče uprostřed pandemie.
The post Toto jsou velmi důležité zprávy z Itálie. Prosím, čtěte appeared first on MegaZprávy.cz .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější