VIDEO: Ruští lékaři zahájili práci v penzionech pro seniory v italském Bergamu
pravdive+seznam

VIDEO: Ruští lékaři zahájili práci v penzionech pro seniory v italském Bergamu

Ruští vojáci spolu s italskými mediky ve čtvrtek začali práci v penzionech pro seniory v italském Bergamu. Nacházejí se v nich nakažení koronavirovou infekcí (COVID-2019).
Rusové zamířili do epicentra nákazy
Vojáci prohlédli čtyři medicínské penziony a naznačili plán protiepidemických opatření v boji se šířením nemoci mezi nájemníky.  „Chybí nám personál, medici, asistenti a prostředky individuální ochrany v boji s touto nemocí,“ řekl ředitel medicínského zařízení Fabrizio Lazzarini. Poděkoval ruským specialistům za pomoc . Od 27. března ruští vojenští lékaři pokračují v dalších penzionech Bergama. 22 jednotek speciální techniky míří do Lombardie, kde budou pomáhat v boji proti šíření koronaviru. Ve Florencii konvoj udělal první zastávku, kde vojáci dotankovali a zkontrolovali techniku. Konečným cílem bylo jedno z nejvíce postižených italských měst Bergamo, kde ruští specialisté už aktivně začali pracovat.
Pomáhají i Číňané
Dříve vedoucí druhé skupiny čínských odborníků v oblasti epidemiologie, kteří pomáhají v Itálii, výkonný viceprezident První kliniky při Čeťiangské lékařské univerzitě, Qiu Yunqing, uvedl, že nárůst počtu infikovaných koronavirem v Itálii svědčí o tom, že zdroj infekce nebyl nalezen.  Podle jeho slov je to největší problém. Kromě toho je zde nedostatek potřeb a zdravotnického personálu pro testování. Také mnoho lidí nebylo testováno na koronavirus . Podle lékaře neexistuje dostatečná kontrola nad nemocnými pacienty, kteří nadále infikují ostatní. Rovněž zdůraznil, že je nutné identifikovat všechny nakažené lidi a izolovat je, aby se zabránilo šíření viru.
Rudolf Hruboň
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější