Více než 300 zabitých v Íránu po požití průmyslového alkoholu, aby se zachránili před koronavirem
pravdive+seznam

Více než 300 zabitých v Íránu po požití průmyslového alkoholu, aby se zachránili před koronaviremK incidentu dochází, když se v Íránu šíří falešná nápravná opatření napříč sociálními médii, kde lidé zůstávají hluboce podezíraví z vlády poté, co dny krizi bagatelizovaly. Píše News18.com .
Íránské sdělovací prostředky hlásí, že téměř 300 lidí bylo zabito a více než 1 000 nemocných bylo doposud požíráno methanolem po celé Islámské republice, kde je pití alkoholu zakázáno a kde se lidé spoléhají na pašeráky. Přichází to jako falešný prostředek nápravy rozšířené napříč sociálními médii v Íránu, kde lidé zůstávají hluboce podezřelí z vlády poté, co bagatelizovali krizi několik dní, než ji přemohla.
„Virus se šíří a lidé jen umírají, a myslím si, že si jsou dokonce méně vědomi skutečnosti, že v okolí jsou další nebezpečí,“ řekl dr. Knut Erik Hovda, klinický toxikolog v Oslu, který studuje otravu metanolem a obává se íránského ohniska. Může být ještě horší, než bylo oznámeno. „Když to budou pít, bude více lidí otráveno.“
Pro většinu lidí způsobuje nový koronavirus mírné nebo střední příznaky, jako je horečka a kašel, které se vymizí za dva až tři týdny. U některých, zejména starších dospělých a lidí se stávajícími zdravotními problémy, může způsobit závažnější onemocnění, včetně pneumonie nebo smrti.
The post Více než 300 zabitých v Íránu po požití průmyslového alkoholu, aby se zachránili před koronavirem appeared first on MegaZprávy.cz .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější