Účinnost léku Antabus navrženého Milanem Calábkem proti koronaviru prokazují experimenty z Číny, Jižní Koreje a USA. Proč se tím lékaři v ČR nezabývají?
pravdive+seznam

Účinnost léku Antabus navrženého Milanem Calábkem proti koronaviru prokazují experimenty z Číny, Jižní Koreje a USA. Proč se tím lékaři v ČR nezabývají?
Poprvé jsem zaznamenal informaci o potenciálním léku proti koronaviru COVID-19 od českého léčitele Milana Calábka v záznamu představení Malá Vizita s Jaroslavem Duškem v Divadle Kampa 15.3.2020. Výklad Milana Calábka byl podepřen zcela vědeckými argumenty. Video po několika dnech z původního odkazu na YouTube zmizelo, ale mnoho lidí si jej nahrálo, takže je k dispozici i na jiných místech. To samé se stalo se záznamem rozhovoru Milana Calábka v pořadu Kupředu do minulosti. Včera 27.3.2020 vystoupil Milan Calábek na rádiu Frekvence 1 a oznámil, že na několika místech na světě již proběhly experimenty s pacienty nakaženými koronavirem, kteří byli pomocí Antabusu úspěšně vyléčeni. I když je známo už více účinných léků, včetně velkého významu podpory imunitního systému Vitamínem C, D, draslíkem a zinkem, tak české zdravotnictví slavně předvádí pouze JEDEN pokus léčby JEDNOHO pacienta americkým experimentálním přípravkem Remdesivir. Léky existují a české zdravotnictví a česká mainstreamová média to ignorují. PROČ?

Stránky Milana Calábka: 
Milan Calábek v divadle Kampa 15.3.2020 (zkrácená verze):

Celý pořad: 
 
Milan Calábek na Frekvenci 1 27.3.2020:


 
Pořad kupředu do minulosti s Milanem Calábkem z 22.3.2020:

www.nwoo.org/download/03_22_CALABEK%20M%20FINAL.mp3
 
Provedené experimenty a lékem Antabus - účinná látka disulfiram:

o/2020/03/19/old-drugs-for-a-possible-corona-treatment/
 
Jako doporučený lék, jehož účinnost je třeba experimentálně prokázat, se objevil Antabus/disulfiram v čínských odborných textech již 25. ledna 2020 . Na mnoha lékařských institucích po celém světě byl navržen pro klinické studie , které ještě nebyly ukončeny. Informace o tom, že je schopen léčit MERS a SARS, které jsou koronaviru podobné, jsou známy min. od roku 2018 .
O dalších lécích, u kterých již klinické testy proběhly a které mají prokázanou schopnost pomáhat při léčení koronavirové infekce jsem psal zde: 
Proč u nás lékaři a zdravotnické instituce nezkouší prakticky nic???!!!
Úmysl české vlády, českého ministerstva zdravotnictví a předsedy ústředního krizového štábu a hlavního českého očkovacího teroristy a korupčníka Romana Prymuly záměrně zdržet úspěšné léčení pacientů s koronavirovou infekcí, prodloužit plošnou karanténu a poškodit českou ekonomiku, považuji tímto za prokázaný a jsem přesvědčen, že se jedná o úmyslné trestné činy z Hlavy IX trestního zákoníku , ve které jde o trestné činy proti České republice, jako jsou vlastizrada, sabotáž a teroristický útok.
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější