Danko reaguje na Matoviča: „Politiku som bral ako zodpovednú prácu. Rešpektujem však výsledky volieb, ľudia si vybrali“
pravdive+seznam

Danko reaguje na Matoviča: „Politiku som bral ako zodpovednú prácu. Rešpektujem však výsledky volieb, ľudia si vybrali“

Bratislava 29. marca 2020 (HSP/ Sputnik /Foto:TASR-Oliver Ondráš, Michal Svítok)
 
Pozornosť bývalého predsedu Národnej rady Andreja Danka upútali maniere nového predsedu vlády SR Igora Matoviča, o čom politík informoval na svojom Facebooku. V krátkom komentári Danko zdieľal text denníka Plus jeden deň, ktorý sa zoberal správaním sa súčasného premiéra. 
Na snímke Andrej Danko a Igor Matovič
Článok, na ktorý odkazuje Danko, pripomína, že nie je tomu tak dávno, čo celé Slovensko riešilo blokádu parlamentu a jeho bývalému predsedovi Andrejovi Dankovi nedali spať farebné ponožky vtedajšieho nezaradeného poslanca Martina Poliačika.
Treba poznamenať, že blokáda kvôli vládnym sociálnym opatreniam po pár dňoch skončila a skončila tiež Poliačikova kariéra v parlamente, ale zdá sa, že Danko preživa nepríjemné déjà vu.
A to „vďaka“ premiérovi Igorovi Matovičovi, ktorého mnohí prezývali „šašom politiky“. Hoci sa v posledných mesiacoch výrazne zmenil a vystupovaním sa snaží pripomínať štátnika, stále možno nájsť momenty, kedy v jeho vnútri zvíťazí šoumen túžiaci po pozornosti.
Ide o to, že v piatok večer sa premiér zúčastnil zasadnutia ústredného krízového štábu, ktoré trvalo niekoľko hodín. Po piatich hodinách to však Matovič nevydržal a na sociálnych sieťach sa tak krátko po voľbách opäť objavujú ponožky…
„Keď Ústredná krízový štáb trvá už 5 hodín… a nikto vás nevidí… len možno niekto niečo cíti (na mieste predsedu vlády na Úrade vlády… pssst),“ napísal Matovič a priložil veľavravnú fotografiu.
 
 

 
V reakcii na túto situáciu Danko prišiel so stručnou poznámkou:
„Vraj ma trafí šľak z tejto fotografie, ale nie je na to žiadny dôvod. Najskôr však čakám vážne a jasné rozhodnutie vlády SR voči zamestnancom aj zamestnávateľom. Čakám, že vláda zariadi pôžičku, o ktorej som hovoril a ticho sa pozerám na rakúskeho premiéra Kurza, ako to zvláda,“ písal bývalý predseda NR SR.
„Politiku som bral ako zodpovednú prácu. Rešpektujem však výsledky volieb, ľudia si vybrali…“ uviedol na sociálnej sieti Andrej Danko z SNS.
Mnohí ľudia na Facebooku začali reagovať na uvedený príspevok. „Tak ja som ich nevolila, dúfam, že táto vláda padne …“ poznamenala Suzy. „Premiér, ktorý robí také naschvály, namiesto toho, aby sa venoval vážnej situácii, je nám na nič!!!“ napísala užívateľka s menom Joli. „To je celý Matovič. Robí zo seba šaša. Takto vyzerá aj celé jeho vládnutie,“ stojí v komentári Anny.
 
 
Príspevok Danko reaguje na Matoviča: „Politiku som bral ako zodpovednú prácu. Rešpektujem však výsledky volieb, ľudia si vybrali“ zobrazený najskôr Hlavné správy .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější