Koronavirus v USA: Nemocnice v New Yorku zachvátil chaos, mrtvé chtějí umísťovat do kamionů. Realita připomíná válečnou zónu
pravdive+seznam

Koronavirus v USA: Nemocnice v New Yorku zachvátil chaos, mrtvé chtějí umísťovat do kamionů. Realita připomíná válečnou zónuNejméně dvě newyorské nemocnice už podle listu The New York Times kvůli pandemii zcela naplnily své márnice.
Realita uvnitř newyorských nemocnic, jež jsou ohniskem koronaviru v USA, připomíná válečnou zónu. Pohotovosti jsou nacpané pacienty, které sužují záchvaty kašle. Přepracovaní zdravotníci dostávají jednu obličejovou masku denně a ničí je starosti kvůli tenčícímu se počtu ventilátorů.  „Je to kakofonie kašle a utrpení,“  líčí jeden z nich.
New Yorku přibývá nakažených pětkrát rychleji než ve zbytku USA a zdravotníci se vystavují riziku ve snaze zastavit vlnu nemoci, která se s každým dnem zhoršuje. Čelí nedostatku potřebného vybavení, místo něhož se jim podle  CNN  dostává jen zatím nesplněných slibů federální vlády.
Lékař Craig Spencer dříve pracoval jako epidemiolog v Africe a jihovýchodní Asii. V Guineji pečoval o infikované ebolou, kterou se při tom sám nakazil. Koronavirus ho ale děsí víc, než všechno, co dosud zažil. Nyní je šéfem pohotovosti v Newyorské presbyteriánské nemocnici.In the richest city in the richest country in the world, this is how nurses are already being forced to protect themselves from coronavirus — with garbage bags https://t.co/FQXVVlQlTu #CoronavirusNewYork pic.twitter.com/TtD8XLzBsV
— Brian M. Rosenthal (@brianmrosenthal) March 22, 2020


zdroj: iDnes.cz
The post Koronavirus v USA: Nemocnice v New Yorku zachvátil chaos, mrtvé chtějí umísťovat do kamionů. Realita připomíná válečnou zónu appeared first on MegaZprávy.cz .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější