Švédská rada pro zdraví říká, že starší lidé mohou mít nižší prioritu, než nelegální migranti
pravdive+seznam

Švédská rada pro zdraví říká, že starší lidé mohou mít nižší prioritu, než nelegální migranti

Zdroj: BREITBART
Švédská národní rada pro zdraví a sociální péči vytvořila pokyny pro prioritu péče o pacienty s koronavirusem, které by mohly vidět starší švédské občany zemřít ve prospěch nelegálních migrantů.
Švédští senioři spolu se Švédy s již existujícími zdravotními podmínkami mohou podle nových pokynů dostat nižší prioritu než zdraví mladí nelegální migranti.
Doktor Thomas Lindén z národní rady pro zdraví a sociální péči podle Nyhetera Idaga uvedl, že zdravotníci by měli upřednostňovat na základě zdravotnických potřeb a ne na základě občanství.
„Zásady upřednostňování říkají, že bychom měli upřednostňovat na základě zdravotnických potřeb a že všichni lidé mají stejnou hodnotu. Znamená to pro někoho, kdo pracuje ve zdravotnictví, že jsou to lidé, které máte před sebou, pak byste neměli myslet na právní statut, občanství nebo tak, ale měla by vládnout právě lékařská potřeba,“ uvedl.
„Další otázkou je, co regiony dělají s lidmi, kteří nemusí mít povolení k pobytu, jako jsou ti „bezpapírové“ a další. Je důležité, aby se jim částečně dostalo péče, ale také aby ochrana infekce fungovala. Jak pro ty jedince, tak pro společnost obecně může být důležité, aby dostávali péči o zastavení šíření infekce,“ dodal Lindén.
Předchozí zprávy tvrdily, že švédská vláda začala rozkrývat plány na tříletý systém v případě , že se pohotovostní lůžka a jednotky intenzivní péče zahltí pacienty koronaviru.
Zpráva přišla poté, co bývalý lékař prevence infekce Staffan Sylvan uvedl, že lékařský systém země je v případě velké virové epidemie zcela nepřipraven .
„V současné době už mají naše nemocnice velké problémy s přijímáním a péčí o urgentně nemocné pacienty. Proč tato dezinformace o naší připravenosti?“ řekl koncem minulého měsíce.
Některé švédské úřady již dříve upřednostňovaly migranty před zranitelnými švédskými skupinami, a to i v roce 2016, kdy byly z budovy vystěhovány různé skupiny zdravotně a mentálně postiženy, aby ji mohly přeměnit na domovy pro žadatele o azyl.Share

Tweet


WhatsappThe post Švédská rada pro zdraví říká, že starší lidé mohou mít nižší prioritu, než nelegální migranti appeared first on V4 nová Evropa.cz .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější