Nizozemští lékaři žádají své starší pacienty, aby si vybrali mezi buď dlouhodobou ventilací, nebo to nechali na přírodě, pokud se nakazí koronavirem.
pravdive+seznam

Nizozemští lékaři žádají své starší pacienty, aby si vybrali mezi buď dlouhodobou ventilací, nebo to nechali na přírodě, pokud se nakazí koronavirem.

Zdoj:  BREITBART
Nizozemští lékaři žádají své starší pacienty, aby si vybrali mezi buď dlouhodobou ventilací, nebo to nechali na přírodě, pokud se nakazí čínským koronavirem.
Rodinní lékaři v Nizozemsku žádají všechny občany, kteří prošli určitým věkem, aby písemně napsali, zda by chtěli být připojení na ventilátor, nebo ne, pokud se nakazí koronavirem, podle zprávy Il Giornale , která tuto druhou možnost charakterizovala jako formu „eutanazie“.
Důvodem telefonátů je to, že nizozemské nemocnice začínají zažívat tlačenice, přičemž se v Nizozemsku od neděle nakazilo 10 866 lidí a 771 úmrtí.


Sinds gisteren zijn er in Nederland – 771 mensen gemeld overleden aan COVID-19 ( + 132) – 3.483 mensen opgenomen in het ziekenhuis(geweest) (+529) – 10.866 mensen positief getest (+ 1.104) #COVID19 #coronavirus https://t.co/mZHwmSh9E7 pic.twitter.com/1rsByfMZPs
— RIVM (@rivm) March 29, 2020

Aby se předešlo hroucení nemocnicí, vnitrostátní zdravotnické úřady zřejmě vyzvaly lékaře, aby se obrátili na nizozemské seniory a předložili jim dvě možnosti: „Dlouhodobou ventilací“ nebo to nechat na přírodě.
„Stručně řečeno, čelíme jakémukoli přirozenému výběru maskované selektivní eutanazie,“ řekl Il Giornale ze dvou možností.
Zpráva dodala, že tento krok označil za „mrazivý“ vůdce Strany pro svobodu Geert Wilders, který požádal ministra zdravotnictví a místopředsedu vlády Huga de Jongeho, aby zasáhl – nizozemský parlament však přesto uvažuje o zavedení asistované sebevraždy pro „dokončený života“.“
Il Giornale konstatoval, že v sobotu byla v Nizozemsku zpřísněna opatření k potlačení nákazy se zákazem shromažďování více než tří osob až do 1. června a všichni jsou povinni zůstat ve vzdálenosti nejméně 1,5 metru od sebe.
Školy, bary, restaurace i kadeřnictví jsou navíc nyní zavřené a občané byli vyzváni, aby se ve svých domovech sebeizolovali, pokud nesmí odejít do práce nebo nakupovat na nezbytnosti.Share

Tweet


WhatsappThe post Nizozemští lékaři žádají své starší pacienty, aby si vybrali mezi buď dlouhodobou ventilací, nebo to nechali na přírodě, pokud se nakazí koronavirem. appeared first on V4 nová Evropa.cz .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější