Koronavírus vyvoláva v USA chaos, píše Spencerová
pravdive+seznam

Koronavírus vyvoláva v USA chaos, píše Spencerová

Bratislava 31. marca 2020 (HSP/Foto:Pixabay)
 
Novinárka Tereza Spencerová vo svojom komentári tentokrát informuje o situácii v USA , kde sa novým koronavírusom nakazilo doposiaľ najviac ľudí 
Ilustračné foto
Šéfka Snemovne Nancy Pelosiová kritizuje amerického prezidenta Donalda Trumpa za „oneskorenú reakciu“ na koronavírus, sama pritom koncom februára vyzývala ľudí, aby masovo chodili do sanfranciského China Townu a ukazovali tak svoj vzdor „rasizmu“, čiže „čínskemu vírusu“.
Ako píše novinárka, všetky americké štáty aj tak reagujú na epidémiu po svojom. „ V Nevade bezdomovcom kreslia na parkoviskách čiary, aby mohli spať v bezpečnej vzdialenosti. Do newyorského prístavu dorazila vojenská plávajúca nemocnica, dodá vraj i pohrebné služby, v Central Parku rastie poľná nemocnica. Dlhokánske rady sa tvoria pred potravinovými bankami v Pensylvánii. Texas kvôli koronavírusu vysiela štátnu políciu strážiť hranicu s Louisianou,“ popisuje v svojom komentári situáciu v USA novinárka.
Dodáva, že vyľudnené mestské ulice umožňujú všeobecne návrat zvierat. Napríklad New Orleans uzavrelo obyvateľstvo do karantény, a tak ulice zaplavili potkany.
Ako ďalej píše Spencerová, podpora Donalda Trumpa pri tom všetkom rastie, čo môže byť hlavným dôvodom, prečo stále viac mainstreamových médií odmieta pokrývať jeho každodenné tlačové konferencie, aj keď tak oficiálne robia kvôli tomu, že vraj šíri dezinformácie.
„Protitrumpovská opozícia začína zvažovať, či by nebolo lepšie proti Trumpovi v novembri do volieb postaviť rozhodného newyorského guvernéra Cuoma, než staručkého Bidena,“ dodáva.
Čína medzitým do USA odoslala lietadlo so zdravotníckym materiálom, čo je podľa amerického prezidenta úžasné. Trump za pomoc poďakoval tiež Rusku a ďalším krajinám, hoci, ako dodáva novinárka, o ruskej pomoci USA nie je nič známe.
Tatiana Stará
 
Príspevok Koronavírus vyvoláva v USA chaos, píše Spencerová zobrazený najskôr Hlavné správy .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější