JEDNODUCHÁ PREVENCE PROTI CHŘIPCE I KORONAVIRU – radí specialista v oboru
pravdive+seznam

JEDNODUCHÁ PREVENCE PROTI CHŘIPCE I KORONAVIRU – radí specialista v oboru

Při takovéto globální epidemii je téměř nemožné vyhnout se styku s virem  navzdory veškeré obezřetnosti. Kontakt s virem není takovým problémem, jako je jeho šíření.
Dokud jste ještě zdraví a neprojevují se symptomy infekce virem, abyste zabránili jeho šíření, zhoršení symptomů a rozvinutí sekundární infekce, existují jednoduché kroky, které můžete provádět, a které nejsou dostatečně v oficiální komunikaci vyzdviženy (namísto soustředění se na zásobení vakcínami) 1. časté mytí rukou!!! 2. “ruce pryč z obličeje”. Odolejte pokušení dotýkat se jakékoli části obličeje (pokud    nechcete jíst, mýt se, atd..  3. kloktejte 2x denně teplou slanou vodou (používejte Listerin, pokud nedůvěřujete slané vodě).
Viru to trvá přibližně 2-3 dny po první infekci v krku nebo nosních dutinách, aby se šířil a ukázaly se charakteristické symptomy. Jednoduché kloktání zabraňuje šíření viru. Svým způsobem má kloktání slanou vodou stejný efekt na zdravého jedince, jako má vakcína na infikovaného. Nepodceňte tento jednoduchý, levný a mocný preventivní způsob. 4. tak jako v bodu 3, čistěte si nosní dírky teplou slanou vodou alespoň 1x denně. Ne každý umí tyto velice vhodné jogové praktiky – čistit si nosní dutiny. Pořádně se 1x za den  vysmrkat a vyčistit nosní dírky tampónky namočenými v teplé slané vodě. 5. posilujte imunitu potravinami bohatými na vitamín C, jako je hlavně Mladý ječmen a Chlorella. Pokud je musíte nahradit tabletami, ujistěte se, že obsahují zinek, který napomáhá vstřebávání vitamínu C.  6. pijte tolik teplých nápojů, kolik jen můžete – čaj, kávu, atd. Pití teplých nápojů má stejný účinek jako kloktání, ale v opačném směru. Vymývají šířící se virus z krku do žaludku, kde nemůže virus přežít, šířit se, ani nijak škodit.
Rozšiřujte tento návod, nikdy nevíte, kdo může díky tomu zůstat naživu.
Příspěvek JEDNODUCHÁ PREVENCE PROTI CHŘIPCE I KORONAVIRU – radí specialista v oboru pochází z ČeskoAktuálně.cz
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější