Je to tady! Bývalý britský premiér chce „Světovou vládu“
pravdive+seznam

Je to tady! Bývalý britský premiér chce „Světovou vládu“Komentář Dmitrija Sedova  (Fond strategickej kultúry)
Gordon Brown je přesvědčen, že porazit pandemii koronavirus může jen celosvětová vláda.
V souvislosti s emocemi západních médií okolo koronavirus vyvstává stále častěji otázka, jaká je vlastně hrozba velká? Proč se média vyhýbají srovnání úmrtí s údaji o průměrné úmrtnosti v jednotlivé zemi?
Podle Světové zdravotnické organizace je úmrtnost v ekonomicky vyspělých a zemích Západu, kde není válka, přibližně 1% ročně. Proto lze očekávat, že například v Itálii se 62 miliony obyvatel v roce 2020 zemře asi 620 tisíc lidí. Ve Španělsku s 46,5 milionu lidí asi 460 tisíc lidí. Ve Velké Británii při 67,5 milionu lidí nejméně 670 000. V USA s počtem 330 milionů to mohou být 3 miliony lidí.
Vyvstává další otázka. Jak mohou úmrtí způsobené koronavirus ovlivnit celkovou demografickou statistiku? Když se průměrná roční úmrtnost počítá ve stovkách tisících až miliónech. A oběti pandemie v tisících.
Dokonce ani v USA, které pozastavily běžný život, se „předpokládané ztráty“ způsobené pandemií z pohledu 3 milionů úmrtí nezdají být národním problémem. Počet úmrtí tam zatím převýšil 2 tisíce, počet infikovaných asi 121 tisíc lidí. Na ovlivnění průměrné roční úmrtnosti je třeba výrazné zvýšení těchto ukazatelů. Prezident Donald Trump však podepsal stimulační balíček ve výši 2 bilionů dolarů pro hospodářství a občany. A obě komory Kongresu tato opatření schválili.
Dočasná světová vláda
V informačním prostoru však panika panuje. Někdy skrytá ale občas otevřená ve formě psychologického útoku. A projevy některých politiků jsou přímo jednoznačné. Například prohlášení Gordona Browna, který byl předsedou vlády Velké Británie v letech 2007 až 2010. Navrhl vytvoření „dočasné světové vlády“ na vyřešení problémů kolem pandemie koronavirus.
A jeho výzva byla opravdu dobře načasovaná. Přišel s ní po neúspěchu videokonference představitelů zemí G-20. Ti nebyli schopni vypracovat plán boje proti šíření viru. Brown je předním obhájcem centralizované kontroly globálních procesů. Jako šéf britské státní pokladny ve vládě Tonyho Blaira podpořil anglosaskou agresi v Iráku v roce 2003. Dokonce se podílel na její přípravě. V letech 2008 až 2009 už jako britský premiér vystoupil během globální finanční krize. Už tehdy vyzval k vytvoření světové vlády. Za to mu nadace „Výzva svědomí“, založená rabínem centrální synagogy v New Yorku Arthurem Schneier, udělila ocenění „Světový státník roku“. Tento fond má pobočky v mnoha zemích světa. Zdroje jeho financování jsou ale neznámé.
Výzvy k odmítnutí morálně-náboženských a morálně-filosofických systémů různých zemí světa a jejich nahrazení „globální etikou“ majitelů peněz však prozatím selhávají. „Brown tvrdí, že globální problémy vyžadují globální řešení prostřednictvím světové vlády. Oni sami je však vytvářejí. A ještě více uráží fakt, že řešení navrhuje představitel elity, „říkají odpůrci globalizace.
Brown nyní prohlašuje, že svět potřebuje novou „speciální jednotku“. Měly by ji tvořit světoví vůdci a šéfové mezinárodních organizací. Spolu by měly koordinovat reakce na globální výzvu. „To je něco, co nemůže jedna země zvládnout. Měla by existovat koordinovaná globální reakce. Na rozdíl od roku 2008 si pandemie vyžaduje drakonickejší mezinárodní přístup, „tvrdí doslova.
Brown se pasuje do pozice odborníka Světové zdravotnické organizace. Prohlašuje, že „čím více zasahujete do lékařských opatření, tím více ohrožujete hospodářství“. Podle něj nejsou některé země schopné vyrovnat se samostatně s tímto globálním problémem. Proto volá po světové vládě, která by převzala pravomoci národních států .
The post Je to tady! Bývalý britský premiér chce „Světovou vládu“ appeared first on MegaZprávy.cz .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější