Koronavirus. Neuvěřitelné odhalení: Expert na biologickou bezpečnost odhaluje skutečný „původ přenosu lidského viru“
pravdive+seznam

Koronavirus. Neuvěřitelné odhalení: Expert na biologickou bezpečnost odhaluje skutečný „původ přenosu lidského viru“

Profesorka Raina Macintyreová, vedoucí oddělení biologické bezpečnosti v institutu Kirby Institute, odhalila nejnovější výzkum jejího týmu o původu během dokumentárního filmu „Tajemství viru Coronavirus“ od společnosti Four Corner.
Profesorka_Macintyre_foto_screenshot_Video
Minulý měsíc řekla: „Myslíme si, že virus pochází pravděpodobně z netopýrů, protože to nám říká genetická data .”
“Ale často je tu zprostředkující zvířecí hostitel, v tomto případě si myslíme, že by se mohly účastnit pangoliny, jsou to savci.”
“Tento zprostředkující zvířecí hostitel mohl být na trhu, ale nemyslíme si, že je to tím, že je jedí konkrétně přes gastrointestinální trakt, ale spíše od manipulace s nimi – dotykem kontaminovaného masa.”
“Takže někde na tomto trhu jsme přesvědčeni, že musel existovat kontaminovaný živočišný zdroj, který infikoval první skupinu lidí.”
Tým profesorky Macintyrové pracuje na epidemiologii, vakcinologii, prevenci bioterorismu, matematickém modelování, genetické epidemiologii, veřejném zdraví a klinických studiích s infekčními chorobami.
Jejich výzkum je v souladu se studií publikovanou vědci z University of Sydney, který našli pašované pangoliny z Malajsie, které nesly viry úzce související s COVID-19.
Odborníci uvedli, že prodej zvířat na trzích s volně žijícími živočichy by měl být přísně zakázán, aby se minimalizovalo riziko budoucích ohnisek, ale dodali, že je třeba vyvinout více práce, aby bylo možné určit jejich roli v ohnisku.
Vědec Dr. Tommy Lam minulý týden řekl pro BBC: „Ačkoliv jejich role zprostředkujícího hostitele ohniska COVID-19 musí být potvrzena, prodej těchto divokých zvířat na mokrých trzích by měl být přísně zakázán, aby se zabránilo budoucí zoonóze (zvíře na člověka) přenos. “
Pangoliny jsou nejčastěji nelegálně obchodovaným savcem, který se používá jako jídlo i v tradiční medicíně.
Čína se po vypuknutí rozhodla zakázat konzumaci masa volně žijících zvířat, přičemž podobné kroky se zvažují i ​​ve Vietnamu.
Řekl: „Je zřejmé, že volně žijící zvířata obsahují mnoho koronavirů, které by se v budoucnu mohly u lidí objevit.”
“Zásadní ponaučení z této pandemie, které má zabránit dalšímu, je, že lidé musí omezit svou expozici volně žijícím živočichům, například zákazem” mokrých trhů “a obchodem s volně žijícími živočichy.”
Příspěvek Koronavirus. Neuvěřitelné odhalení: Expert na biologickou bezpečnost odhaluje skutečný „původ přenosu lidského viru“ pochází z ČeskoAktuálně.cz
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější