Itálie nesmí nikdy zapomenout ani odpouštět: EU, NATO, Turecko, Izrael a USA ukázali prostředníček „Mezinárodní značce míru“

Itálie nesmí nikdy zapomenout ani odpouštět: EU, NATO, Turecko, Izrael a USA ukázali prostředníček „Mezinárodní značce míru“

Zdroj: eutimes.net
Dalších 832 lidí dnes zahynulo na koronaviru v Itálii. Úmrtí v zemi přesáhlo 10 tisíc. Někteří se domnívají, že toto číslo je masivním podčtem a počet úmrtí by mohl být až 50 tisíc.
Neméně důležitým příběhem je ale to, jak na zoufalé volání Itálie o pomoc zareagovaly liberální mocnosti, zejména evropská unie a NATO.
Izrael, nebezpečný nepoctivý národ, italští konzervativci se snažili prodat jako „alianci“, která stojí za prohloubení, zmobilizoval, aby poskytl nouzovou podporu zdevastovanému městu Milán. Úlovek? „solidarita“ je jen pro Židy.
Neměli byste se divit, vždyť všichni Židé říkali, že Coronavirus je jen pro špinavé goyimské lidi (dobytek, zvířata) a ti, kteří se považují za vyvolené, touto goyimovou chorobou trpět nebudou:
Pokud jde o spojence NATO v Turecku, firmy země oznámily, že mají schopnost vyrobit za týden 50 milionů obličejových masek, které jsou v chronických krátkých dodávkách v nejhůře postižených regionech Itálie. Přesto v tom, co lze označit jen za akt podlidskosti, turecká vláda vyšla z cesty, aby na začátku března zlomyslně zabavila 200 tisíc masek zakoupených Itálií, bez náhrady.
Tvrdě pracují i různé „nevládní organizace na ochranu lidských práv“, které slouží jako podvratné chapadla pro měkkou moc USA / Bruselu, ale Italové jsou opět dodatečně podvedení. Desítky plutokratů financovaných „italskými“ organizacemi vyzývají k evakuaci nelegálních přistěhovalců z „hotspotů“ a k tomu, aby byli propuštěni ze zadržení po celé zemi. Obyčejní Italové na severu a ve středu země mají mezitím zakázáno odjíždět bez zvláštního povolení – kdo za ně mluví?
Francie a Německo, dva z největších výrobců v evropské unii, výrazně omezily vývoz zdravotnických potřeb. Ekonomická liberalizace země EU musí vydržet vstup do bloku zničit italskou ekonomickou nezávislost kvůli Německu a Francii, která se potácí sousedními trhy s exportem. Poučení 67% Italů nyní věří, že členství v Evropské unii je k ničemu.


New poll in Italy hints at the possible political effects of #coronavirus if EU does not get its act together
88% of Italians say "EU is not helping us"
% who say "EU membership is advantage" has dropped 16 pts to 21%. "EU membership is disadvantage" up 20 pts to 67% pic.twitter.com/o0b7U0I2wq
— Matthew Goodwin (@GoodwinMJ) March 15, 2020

Překonfigurování globální objednávky
Na druhou stranu Čína byla příkladná v pomoci Itálii a Evropě jako celku. Bílý hluk, který produkují naštvaní washingtonští neoliberálové a neokonzervativci, kteří tvrdí, že Čína a Rusko využívají humanitární pomoc jako propagandu (na rozdíl od čeho?)
Západ je na pomoc Rusku Itálii tak naštvaný, že se o ní nikdo ani nehlásí, totální výpadek. Kromě několika ruských a italských médií o tom nikdo ze zbytku Evropy ani Ameriky neinformoval. Zde je několik videí o pomoci Ruska Itálii:
Zatímco Donald Trump koketuje se sobeckými americkými kapitalisty na výrobu životodárných ventilátorů, čínští plánovači poslední týden pilně sledují výrobu, aby uspokojili náhlý výbuch poptávky v Itálii i mimo ni. Čínské výrobny ventilátorů nyní pracují 24 hodin a 7 dní v týdnu v naději, že splní nadlidské výrobní cíle, přestože to s sebou nese riziko vzniku další epidemie.
Jedná se pouze o jeden kus většího odlehčovacího úsilí. Kromě tun zásob vyslala Čína také Itálii své nejhrdinštější lékaře, mnozí, kteří původně pomohli virus zadržet během počáteční epidemie ve Wu-chanu. Číňané prokázali hluboký respekt k římské civilizaci a označili každou bednu humanitární pomoci citátem Seneky: „Jsme vlny stejného moře, listy stejného stromu, květy stejné zahrady.“ různé další země, na něž se Washington a jeho pěšáci v Bruselu zaměřili, že odmítly některé nebo všechny liberální tenety – Rusko, Venezuela, Kuba –, byly s Itálií také štědré, přestože je samotné sankce škrtají.
NATO, Německo a USA se ubránily a na tato gesta reagovaly tím, že shromáždily drobnou procrastinovanoupodporu, ale bez ohledu na to, co udělají dál, je pochybné, že se jim podaří získat zpět italskou veřejnost, která si pod horami rakví pěstuje více sebevědomí a vlastenectví.
Skuteční vládci Ameriky, jako Žid George Soros, neúnavně pracují na tom, aby Evropa neprosazovala vlastní zájmy a posilovala vztahy s Čínou a Ruskem, podle americké vlády řídí propagandistickou odnož Voice of America. Zatímco čínský miliardář obrátil učitele školy Jacka Ma využívá svou nadaci k poskytování pomoci životu a smrti korporacím do Evropy a Asie, Soros využívá své osobní jmění k tomu, aby krizi využil jako příležitost k útoku na tradiční rodinu. Co musí Soros nabídnout světu jiného než korozi všeho, co je ctnostné a dobré?
Když se vše řekne a udělá, Itálie, Srbsko, Visegrádská skupina a další házené pod autobus liberálně-globalistickým řádem by měly přehodnotit své geopolitické spojenectví. Aby se národ připojil k „komunitě“ liberální plutokracie, musí obětovat svou suverenitu, přisvojit si Židy, přijmout masovou výměnu rasy a zaútočit na vlastní hrdou historii, a přitom na oplátku nic nedostane. Stojí to za to?
www.unz.comShare

Tweet


WhatsappThe post Itálie nesmí nikdy zapomenout ani odpouštět: EU, NATO, Turecko, Izrael a USA ukázali prostředníček „Mezinárodní značce míru“ appeared first on V4 nová Evropa.cz .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější