K obyčajným ľuďom sa pridal aj podpredseda talianskeho parlamentu a zahodil vlajku EÚ
pravdive+seznam

K obyčajným ľuďom sa pridal aj podpredseda talianskeho parlamentu a zahodil vlajku EÚ

„Zatiaľ len gesto, ale má obrovskú výpovednú hodnotu. Podpredseda talianskeho parlamentu Fabio RAMPELLO odstraňuje zo svojej kancelárie vlajku EÚ. Čo všetko sa ešte musí stať, než niečo podobné uvidíme aj u nás? (v Českej republike)“ napísal politik Štěpánek.


Výzva „Spáľte vlajku EÚ“Parlamentné listy informovali o tom, že sa Talianskom šíri pozoruhodná internetová výzva, ktorej základom je spáliť vlajku Európskej únie, a to najlepšie za zvukov talianskej hymny z čias boja za zjednotenie krajiny. Celá iniciatíva má pritom prebehnúť pod heslom „chránime sa“.

Taliansko tak reaguje na to, že ho Európska únia nechala v čase koronavírovej krízy napospas. Situácia v krajine je totiž vážna a talianske zdravotníctvo kolabuje.Pripomeňme však, že EÚ sa „spamätala“ až po niekoľkých týždňoch, a to spôsobom, ktorý vzbudil veľké rozpaky. Predsedníčka Európskej komisie totiž uistila Talianov, že na nich myslí, ale tiež skritizovala členské štáty, že v boji proti pandémii nectia únijné hodnoty.Naopak sa našli krajiny, ktoré Taliansku podali pomocnú ruku. Jedná sa o Čínu, ktorá poskytla krajine zdravotnícky materiál. Podpora prišla do krajiny taktiež z Ruska, ktoré do Talianska poslalo vojenskú nemocnicu.Pomôžte nám udržať Magazín 1!Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú prijmi z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám!  Číslo účtu:  SK2811000000008017035353
The post K obyčajným ľuďom sa pridal aj podpredseda talianskeho parlamentu a zahodil vlajku EÚ appeared first on MAGAZÍN 1 .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější