Univerzitní klinika v německém Münsteru zastavila očkování svých 11 000 zaměstnanců posilovací 3. dávkou kvůli nezvykle vysokému počtu vedlejších příznaků! Podle německých zdrojů jde o vysoké horečky přes 39 stupňů Celsia, nesnesitelné bolesti zubů, šlach
RSS

Univerzitní klinika v německém Münsteru zastavila očkování svých 11 000 zaměstnanců posilovací 3. dávkou kvůli nezvykle vysokému počtu vedlejších příznaků! Podle německých zdrojů jde o vysoké horečky přes 39 stupňů Celsia, nesnesitelné bolesti zubů, šlach

Univerzitní klinika v německém Münsteru zastavila očkování svých 11 000 zaměstnanců posilovací 3. dávkou kvůli nezvykle vysokému počtu vedlejších příznaků! Podle německých zdrojů jde o vysoké horečky přes 39 stupňů Celsia, nesnesitelné bolesti zubů, šlach a kloubů, což vede k imobilitě očkovaných a k vyřazení z pracovního procesu! Zemské vlády však přesto chystají lockdowny pro neočkované osoby, s výjimkou léků a potravin nebudou smět nic jiného nakupovat, na stole však leží otázka, jestli jim zakázat i chození do práce! Takový teror nepanoval v Německu ani za Hitlera vůči Židům!
Německý deník Münstersche Zeitung přinesl v pátek neuvěřitelnou informaci [ 1 ] , že místní univerzitní klinika, která zaměstnává více jak 11 000 lidí, s okamžitou platností pozastavuje povinné očkování svého personálu 3. posilovací dávkou vakcíny od společnosti Pfizer z důvodu nezvykle vysokého počtu vedlejších příznaků, které ohrožují provoz nemocnice. Lidé s příznaky totiž nemohou vykonávat práci a ohrožují provozy jednotlivých oddělení v nemocnici kvůli své pracovní neschopnosti.
Deník nepřinesl žádné další podrobnosti, ale na německé alternativě a na sociálních sítích se objevila svědectví zaměstnanců obrovského komplexu univerzitní kliniky. Podle těchto informací vedlejší příznaky postihly už více jak 2 stovky očkovaných zaměstnanců a ve většině případů jde o problémy spojené se záněty měkkých tkání, především o nesnesitelné bolesti zubů, resp. dásní a nervů zubů, šlach a kloubů, kdy se lidé nemohou pohybovat a musí jen ležet. U drtivé většiny spolu s těmi příznaky propuká i horečka přes 39 stupňů a lidé to popisují jako příznaky Covid-19, které se objevovaly vloni na jaře na začátku pandemie.
Mezinárodní očkovací knížka
Doslova to prý vypadá, jako kdyby v posilovací injekci byla dávka viru z loňského jara , protože příznaky tomu podle svědků odpovídají. Tehdy vloni také lidé hlásili bolesti hlavy, zubů, šlach a kloubů. Další mutace covidu již tyto příznaky, až na výjimky, nevyvolávaly, takže se zdá, že booster dávka obsahuje jakési překvapení pro příjemce. Nemocnice si samozřejmě nemůže dovolit odstavit a odrovnat svůj personál, takže se skřípěním zubů musela nemocnice očkování pozastavit, ale to jenom kvůli tomu, že se jedná o strategický objekt.
Pokud by šlo o očkování obyčejných lidí z ulice, vedlejší příznaky by se utajily. A proč? Protože očkování lidí z ulice se týká lidí z různých vrstev společnosti , takže když jich 30% onemocní vedlejšími účinky, tak to nikdo nezjistí, nikde to nevyvolá poplach. Ale když onemocní třetina personálu jedné nemocnice, tak z toho propukne obrovský skandál a lidem dojde, že vakcína obsahuje nějakou šmakuládu, nějakou nálož viru, která po aplikaci odrovnala třetinu personálu nemocnice. A to by byl průser. Proto nemocnice rozhodla o pozastavení očkování. Pouze a jedině z tohoto důvodu. A celé si to musíme zasadit do komplexního obrazu.
Čím více očkovaných, tím větší nákaza! A kdo se nenaočkuje, nedostane covidový pas a nebude smět nikam chodit
Společně s tím, jak se blíží expirace použitelnosti obrovských zásob vakcinačních roztoků na skladech v Evropě ke konci tohoto roku, tak spolu s tím vzrůstá teror státní moci a vlád proti vlastním občanům. Všechny vlády se zavázaly, že naočkují své obyvatele a následně jim rozdají papírové a později elektronické obojky, které se sice nebudou nosit na krku, ale zatím jenom v kapse v podobě mobilního telefonu a nainstalované aplikace. Teprve poté, co budou všichni obyvatelé naočkováni, bude možné postoupit k zavedení sociálního kreditu v Evropě.
Když ale člověk nemá vakcínu, tak nemá ani elektronický pas. A když nemá skoro polovina obyvatel vakcínu a tím pádem covidové pasy, tak to zkrátka narušuje plán globalistů na Velký reset a na ukotvení Total Control systému řízení ve společnosti. A úkol zněl jasně, že celá Evropa musí být do konce tohoto roku naočkovaná. A právě proto vakcíny nakoupené na konci minulého a na počátku tohoto roku mají expiraci po 12 měsících. Nenaočkování 80+ procent evropské populace znamená nesplnění plánu Velkého resetu. A to není dovoleno.
Zaměstnanec restaurace kontroluje svým mobilem QR kód covid pasu hosta restaurace
Takže vedení farmaceutických společností přitvrdilo a začalo tvrdě tlačit na jednotlivé národní vlády. A všimněte si, že ten tlak se zesiluje úplně všude, ve všech zemích a teror nebere konce. Jedinou cestou, jak dostat pod jehlu více lidí v Evropě, je okopírování Norimberských zákonů z roku 1935, tedy zavedení masivního a brutálního apartheidu, jenže tentokrát mířeného nikoliv proti Židům, ale proti neočkovaným občanům.
Tedy hlavně proti tzv. odpíračům vakcinace, a tím pádem odpíračům covidových pasů, sociálního kreditu a Total Control společnosti, ve které člověk už nebude žít svobodně, ale bude pod trvalým a nepřetržitým dozorem a sledováním za pomoci elektronických zařízení. Možná jste zaregistrovali [ 2 ], že v Česku od 1. ledna 2023 bude automaticky a bez vyžádání založena datová schránka každému občanovi, který alespoň jedinkrát použije bankovní identitu ke svému ověření. Vidíte? Co jsem říkal nedávno?
Krok za krokem k sociálnímu kreditu a Total Control i v Česku, vakcíny, pasy, kontroly pasů v hospodách, bankovní identity, datové schránky obyvatelstva, otisky prstů obyvatel v občankách
Postupně, salámovou metodou, krůček po krůčku český stát připravuje prvky infrastruktury na spuštění české obdoby čínského sociálního kreditu. A proč je to důležité? Protože režim bude do těchto schránek zasílat infrakce, tedy jako v Číně. To jsou úřední elektronické dopisy informující obyvatele o získání nebo stržení kreditních bodů v sociálním kreditu. Systém je elektronický a nefunguje v podobě papírové pošty do vlastních rukou. Proto Čína zavedla datové schránky a doručuje občanům vše elektronicky, pokud používají jakoukoliv jinou čínskou elektronickou službu ověřující bankovní identitu. Panečku, a potom že se česká vláda neinspiruje v Číně. Ani slovo jim nevěřte, kopírují sociální kredit od Číny nestydatě za bílého dne. Jenže očkování má překážky.
Němci se brzy bez očkovacího pasu v mobilu nikam ani nepohnou
Možná vás napadne, že pokud by očkování mělo za cíl jenom rozdání covidových pasů, proč lidi neočkovat placebem a nějakým biologickým roztokem bez účinku? No, v tom je právě to nepochopení procesu. Pamatujete na moje rčení, že čím více očkovaných, tím více nakažených? No, tak přesně v tom je ten zakopaný pes. Aby pandemie vůbec pokračovala, aby neskončila, je potřeba udržovat ve společnosti stále pozitivní případy, aby křivky narůstaly. A jak se udrží pandemie?
No přece očkováním, po kterém se lidem udělá nejen krapet šoufl, ale hlavně se z nich stanou supernosiči, kteří šíří nákazu. Jak totiž víte, vakcíny proti Covid-19 neposkytují bezinfekčnost a tím pádem ani imunitu. Pouze údajně zmírňují průběh nemoci. Takže, k čemu to vede? No přece k tomu, že čím více naočkovaných, tím více nakažených! A proto po 6 měsících, kdy virus v přírodě už není a zmizel, tak je potřeba lidi naočkovat třetí dávkou, aby následně očkovaní nakazili znovu lidi okolo sebe, včetně očkovaných, aby pandemie pokračovala. Chcete důkaz? Tak se podívejte do Portugalska.
Očkování je nezbytnou součástí zavádění sociálního kreditu a totální kontroly, ale plán je ve skluzu a tak nastává teror. Ani za Hitlera neomezovali Židy tak, že by mohli na nákup jen potravin a léků
Portugalsko je země, která má největší počet očkovaných obyvatel v Evropě. Portugalsko je dáváno za vzor [ 3 ], mají tam naočkováno přes 85% populace. A představte si, že tam mají raketově narůstající počet nových případů, blíží se to už skoro 1000 nových nakažených každý den [ 4 ]. Jak je to možné? No, přece znovu opakuji, že čím více očkovaných, tím více nakažených! A přesně proto nyní v Evropě ke konci roku spustily vlády mamutí teror proti občanům. Blíží se totiž Vánoce, lidé si budou chtít nakoupit dárky, ale globalisté to využijí k donucení lidi k očkování! Když se nenaočkuješ, nebudeš mít žádné Vánoce! Nebudeš mít znamení šelmy v mobilu, nenakoupíš! A právě proto německé zemské vlády nyní před Vánoci zavádí lockdowny pro neočkované.
Očkovací knížka v Izraeli
Oznámila to již vláda v Sasku [ 5 ] a hned po ní rakouská vláda. A třeba v Hamburku [ 6 ] městský hygienik zavřel neočkované lidi do lockdownu už více jak před týdnem a mohou si nakoupit jen potraviny, léky a drogerii, do ostatních obchodů nemohou, nekoupí ani oblečení. Takový teror tady nepanoval ani za Hitlera vůči Židům. Židé sice nesměli do německých obchodů, ale mohli nakupovat v obchodech židovských majitelů. Jenže ani tehdy nacisté nenařídili, že by Židé mohli nakupovat jen jídlo a léky. Tohle brutální opatření je tak novinka až od roku 2020.
Překvapivě se ale třeba v Hamburku opatření nevztahuje na velké řetězce, supermarkety a online nákupy. Není dovoleno kazit předvánoční tržby nadnárodním řetězcům, jak těm kamenným, tak ani těm internetovým, protože přece globalisté nebudou kousat do vlastní ruky natažené pro groš od koupěchtivých goyim. Ne ne, není dovoleno. Ale zavřít goyim malé živnosti, anebo jejich majitelům nařídit odhánět si neočkované lidi, to není pro globalisty žádný problém! Chápete? Podle německého tisku by se lockdowny neočkovaných vztahovaly na volnočasové aktivity. Na stole prý leží i možnost, že se lockdown neočkovaných začne vztahovat i na chození do zaměstnaní. A to je velice výbušné opatření, zemské vlády se toho zatím bojí, aby nepropukly nepokoje v řadách mocných odborů.
Neomarxisté jedou rovněž na pětiletky a pokud je plnění plánu pozadu, vzrůstá nervozita a stupňuje se teror
Je to tak průhledné, stačí na to ukázat a říct nahlas, ale lidé se bojí. V Česku začnou od pondělí razie v hospodách a restauracích. Vojtěchovy hlídky budou lustrovat hospodské, jestli kontrolují a lustrují covidové pasy svých hostů. Protiprávní jednání bude spuštěno naplno. A stejně jako v Německu a v Rakousku, snaha o zavírání neočkovaných do lockdownů přijde před Vánoci do ČR i na Slovensko . Na to můžete vzít jed. Vlády dostaly od globalistů nůž na krk a musí plnit úkoly. Vakcína v celé populaci, covidové pasy v celé populaci a zavedení Total Control jako základní platformy pro ustanovení sociálního kreditu okopírovaného od čínských soudruhů.
Český očkovací průkaz v papírové podobě
Bankovní identity, datové schránky pro všechny lidi, otisky prstů v občankách, vstupní kontrolní brány do obchodů, totální kontrola pohybu obyvatelstva. Všechno je naplánováno a protože hoří lhůty a termíny, proto se spěchá a zvyšuje se teror, protože vlády států jsou pozadu v plnění plánu covidové pětiletky nastavené od roku 2020 do roku 2025. Ne, to není náhoda. Opravdu, jedná se o pětiletku. Neomarxisté se zase od marxistů tak moc neliší. Některé teze od marxistů převzali beze změny, např. přerozdělování zdrojů z cizích kapes, rovnostářství, zespolečenšťování zdrojů, bydlení, dopravy a plánování na pětiletky.
-VK-
Šéfredaktor AE News
S námi čtete, s námi objevujete
Vážení čtenáři Aeronetu, pokud se vám líbí naše investigativní žurnalistika a komplexní analýzy, které pro Vás už 7. rokem děláme, pokud se vám líbí naše články, videa a pravidelné páteční pořady na SVCS, a chcete-li, abychom vám i nadále mohli přinášet nové informace a politické analýzy a komentáře, přispějte prosím jakoukoliv sumou v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce  zde , ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Zatím jsme vysbírali jen cca.  76%  z cílové sumy a  do konce měsíce zbývá pár hodin . Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, poštovní složenkou na účet a také kryptoměnami Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH) a Ethereum (ETH). Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná.  Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme!


Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Nejčtenější za týden