Akademická zpráva doporučuje, aby americká námořní pěchota vykázala ze svého slovníku výrazy „Sir“ nebo „Madam“
RSS

Akademická zpráva doporučuje, aby americká námořní pěchota vykázala ze svého slovníku výrazy „Sir“ nebo „Madam“

Podle teorie, že existují více než dvě pohlaví, se již oslovování „dámy a pánové“ odstraňuje z různých oblastí života. Přece jen se mohou najít osoby, které se neztotožní se žádným z uvedených oslovení a tím nastává problém.
V USA se pak i mezi vyššími vojenskými hodnostmi vyskytli jedinci, kteří jsou sice biologickými muži, ale nosí dámskou uniformu. Zřejmě i u nich by bylo nejisté, jakým způsobem je oslovit.
Americká námořní pěchota je nyní poslední složkou americké armády, která se chystá od těchto údajně „diskriminačních“ oslovení ustoupit.
Americká námořní pěchota může brzy zakázat výrazy „Sir“ a „Madam“ při oslovování, aby se vyhnula riziku „záměny pohlaví“ svých nadřízených. Používání takových pozdravů účinně staví vojáky před chybnou identifikaci pohlaví osoby, kterou oslovují, podle 738stránkové zprávy napsané Pensylvánskou univerzitou.
Zpráva tvrdí, že námořní pěchota zaostává za ostatními odvětvími armády, pokud jde o používání genderových identifikátorů.
Zpráva také uvádí, že armáda, námořnictvo a pobřežní stráž se z větší části zbavily genderových identifikátorů, jako je „pane“ a „madam“, ale místo toho oslovují instruktory výcviku jejich hodností a příjmením.
„Zavedeme tento nový způsob oslovování nadřízených při výcviku našich vojáků, i když se to nemusí stát přes noc,“ řekl plukovník Howard Hall, náčelník štábu velitelství výcviku a vzdělávání námořní pěchoty.
Vojáci budou nyní muset oslovovat svého nadřízeného neutrálně – uvedením jeho hodnosti a příjmením.
 
Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 0 Průměrně: 0 ] Článek Akademická zpráva doporučuje, aby americká námořní pěchota vykázala ze svého slovníku výrazy „Sir“ nebo „Madam“ se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda - nepřikrášlená realita islamizovaného světa .


Nejčtenější za týden