Tisková zpráva: Pokračuje spojování národní opozice pro podporu Jaroslava Bašty
RSS

Tisková zpráva: Pokračuje spojování národní opozice pro podporu Jaroslava Bašty

Podpora českých osobností a představitelů národní scény pro Jaroslava Baštu pokračuje  dalším videem „Bašta na Hrad! 2“ , v němž tak jako ve videu na začátku tohoto týdne vyzývají další osobnosti všechny občany, aby 13. ledna přišli k volbám a do urny vhodili hlas pro společného národního kandidáta. Prezidentského kandidáta Jaroslava Baštu v tomto videu podporují: energetik Ivan Noveský, publicistka Dušica Zimová, zpěvák a kytarista skupiny Kamelot Roman Horký, představitel Hnutí Cesta a iniciativy Říp Antonín Baudyš, filosof a místopředseda Akce D.O.S.T. Jiří Hejlek, učitel a představitel strany Manifest Petr Marvan, podnikatel Pavel Fátor, politolog a předseda spolku Svatopluk Petr Drulák, představitelka iniciativy Občanská neposlušnost Lenka Tarabová, zástupce iniciativy Vraťme děti do škol bez podmínek Václav Havlíček, politolog Daniel Solis a ukrajinští studenti Bohdan a Ivan Yakobovi.
Pro zapojení se občanů pro aktivní podporu byl na webu  zachranmenasstat.cz  umístěn  leták ve formě pdf , který lidé mohou tisknout a šířit mezi přáteli, sousedy a ve svých komunitách.
V letáku je uvedeno, že Jaroslav Bašta je jediný kandidát, který:
odmítá prodej české elektřiny přes lipskou burzu
odmítá odstřihávání od zdrojů plynu a ropy
odmítá podporu války posíláním zbraní na Ukrajinu
odmítá diktát Evropské unie
odmítá kovidové totalitní praktiky
odmítá nepřiměřenou podporu cizincům na úkor našich občanů
odmítá destrukci České republiky vládou Petra Fialy
„Hrozí nám bída a kolaps ekonomiky, politici mluví o válce. Takovou budoucnost nepřipustím. Když mě zvolíte, dle článku 62 Ústavy České republiky proto odvolám vládu Petra Fialy.“
Jaroslav Bašta
 
VIDEO Bašta na Hrad! 2:  https://www.youtube.com/watch? v=9IR2rPRi_nI
LETÁK A4:  https://zachranmenasstat.cz/ Basta-na-Hrad-A4.pdf
VIDEO Bašta na Hrad!:  https://www.youtube.com/watch? v=g4YkK7rpczo
 


Nejčtenější za týden