Z blogu Vox Populi: Jak se dostal Afghánec přes hranice autem v nouzovém stavu?

Z blogu Vox Populi: Jak se dostal Afghánec přes hranice autem v nouzovém stavu?

SLOVANKA
Jistě jste už i vy zaznamenali informaci, že včera přejel přes naše hranice z Německa Afghánec (32 let) s dítětem (1,5 roku) v autě. Tento Afghánec předtím v Německu zasadil dvacet bodných ran do těla své manželky. Podle všeho jde tedy o tzv. “vraždu ze cti”, tedy u muslimů nic až tak neobvyklého. V zemích, kde vládne šaría, jsou muslimové, kteří potrestají neposlušnou manželku podobným způsobem, prakticky beztrestní. A tyto praktiky rádi používají i v Evropě, o čemž jsem už ostatně mnohokrát psala.
Afghánec projel do ČR v úterý odpoledne na hraničním přechodě Krásný Les , který se nachází na dálnici D8 mezi stejnojmennou obcí a německým Breitenau. Dálnice navazuje na A17, která vede do Drážďan. Zachycen byl na dálnici D1 až na základě podnětu z Německa.
Tento případ již prošel mainstreamem, takže myslím, že další detaily již znáte. Co mne však zaráží je fakt, že mohl v nouzovém stavu přejet jen tak přes hranice. Dokonce se ani nejedná o občana EU!! Jel přes v současnosti hlídaný přechod, takže projet jej nepozorovaně nemohl. Nicméně mne napadla jiná věc. Mohl projet právě proto, že se jedná o Afghánce. 
Kdo totiž sleduje i něco jiného, než koronavirus, musel zaznamenat, že už dřív nejen Německo a některé další členské státy EU, ale i vedení EK oznámilo, že i v době omezeného pohybu Evropanů nebude totéž omezení platit pro migranty. Byl tedy Afghánec propuštěn přes hranice jen na základě toho, že je Afghánec? Pokud by byl třeba rodilý Němec, tak by neměl šanci?  Nemám teď samozřejmě na mysli “Němce” jménem Abdulah nebo Mohamed, ale třeba Němce  jménem Hans nebo Wolfgang.
Už před pár týdny jsem zde zveřejnila hned několik článků, kde upozorňuji na to, že se sice Evropa uzavírá pro Evropany, ale ne tak pro muslimské migranty. Bude zajímavé sledovat, jak se případ vyvíjí, jaké vysvětlení poskytne ten, kdo má u nás především v současné době dohlížet nad ostrahou hranic a zadávat ty “správné” instrukce, tedy ministr vnitra a milovník islámu , Hamáček.
Také připomínám, že nedávno došlo k incidentu na polských hranicích, kde zadrželi střelbou dokonce i cyklistu, jedoucího přes zelenou hranici . To už je přece jen něco jiného, než autem po silnici, kde projet nenápadně nelze. Každopádně mne nenapadá jediná výmluva, která by propuštění Afghánce přes hranice dokázala ospravedlnit. Jedině, že by se skutečně jednalo o výše zmíněné nařízení “shora”.
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!



Dnes nejprohlíženější