Německo: Afghánec byl zatčen za sexuální zneužívání dvou malých Ukrajinek (6 a 7 let) v azylovém zařízení
RSS

Německo: Afghánec byl zatčen za sexuální zneužívání dvou malých Ukrajinek (6 a 7 let) v azylovém zařízení

U Afghánců je pedofilie velmi rozšířena a v zemi je dokonce nejen tolerována, ale i hromadně podporována. Tato zvyklost pod názvem bacha bazi je namířena zejména proti nezletilým chlapcům (k dívkám se v Afghánistánu nelze tak jednoduše dostat), přičemž chlapci jsou zpravidla znásilňováni v převlečení za dívky.
Není pak nic podivného, když si svoje pedofilní zvyky přiváží mnozí Afghánci i do Evropy. Uvědomil si to vůbec ten, kdo zaměstnal Afghánce jako ochranku uprchlického zařízení, kam jsou umisťovány zejména ženy s dětmi? Pochybuji. O podobných – v islámu běžných – praktikách se z mainstreamu, který tak vehementně prosazoval hromadný dovoz Afghánců, nedozvíte…
Afghánec z ochranky údajně zneužil dvě ukrajinské dívky ve věku 6 a 7 let v azylovém centru.
24letý zaměstnanec bezpečnostní společnosti údajně sexuálně zneužíval děti v přijímacím středisku pro ukrajinské uprchlíky v Meßstettenu (Zollernalbkreis).
Hechingenské státní zastupitelství a místní policie vyšetřují 24letého zaměstnance bezpečnostní společnosti. Oznámila to ve středu obžaloba. Muž je v současné době ve vazbě. Podle prvotního vyšetřování měl 24letý mladík v ubytovacím zařízení obtěžovat a sexuálně zneužívat dvě dívky ve věku šest a sedm let.
Děti o incidentu řekly svým matkám. Ženy pak podle obžaloby kontaktovaly vedení bezpečnostní služby. Afghánský státní příslušník byl týž den předběžně zatčen a v úterý předveden vyšetřujícímu soudci.
 
Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 3 Průměrně: 5 ]


Nejčtenější za týden