Stuttgart: Během čtyř týdnů náhle zemřelo osm městských zaměstnanců v nejlepších letech
RSS

Stuttgart: Během čtyř týdnů náhle zemřelo osm městských zaměstnanců v nejlepších letech

Předpokládám, že souvislost s aktuálně podávanými 4. dávkami je podle všeho zcela vyloučena. Či – lépe řečeno – vůbec nebyla brána do úvahy. Penzijní reforma se tak poněkud urychluje, minimálně těmto čtyřem státním zaměstnancům, zemřelým v poslední fázi produktivního věku, ani nikdy nebude důchod vyplácen.
Mrtví jsou ve věku 44 až 59 let. Ještě před pár lety by se dalo říci, že 59letý člověk je stále relativně mladý a má před sebou ještě nejméně dvě naplněné dekády svého života. Teď je to jiné, všude umírá mnoho lidí, pohřebáci hlásí více pohřbů než kdy předtím. Průměrná délka života bude muset být brzy opravena. Stále není dovoleno mluvit o pozadí veřejně .
Tři mrtví pocházejí z Úřadu pro péči o mládež. Je třeba naléhavě zpochybnit, zda je normální, aby se úmrtí s tímto věkovým průměrem hromadila takovým způsobem.
Existuje mnoho oblastí, ze kterých se v Německu dostávají zprávy, že úmrtnost je v současné době tak extrémní, jak nebyla hlášena od druhé světové války. Především jsou to majitelé trafik, kteří hlásí minimálně o 20 % více objednaných smutečních parte .
Na hřbitovech se hromadí dřevěné kříže, které jsou umístěny ihned po pohřbu až do dokončení náhrobků.  Pohřebáci někdy uvádějí , že za 150 let nebylo nikdy tolik práce, kolik je teď.
A  německý penzijní fond je šťastný z tak málo výplat, jako tomu nebylo po dlouhou dobu, místo očekávané obrovské ztráty je nyní dokonce ve velkém plusu.
Takže všude můžete vidět, že nadměrná úmrtnost nabyla neuvěřitelných rozměrů. Je jisté, že údajná „epidemie koronaviru“ není v žádném případě na vině těchto úmrtí. Je také důležité podívat se na věk mrtvých. V případě zaměstnanců města Stuttgart jsou lidé, kteří zemřeli během pouhých čtyř týdnů, ve věku 44 až 59 let.
S takovou kumulací úmrtí v neobvyklém věku by bylo z hlediska populace zcela vhodné zahájit vyšetřování. I kdyby úmrtí byla způsobena například rakovinou. To by se v tomto věku v této frekvenci nemělo očekávat – v normálních časech by člověk chtěl vědět, zda například v pracovním prostředí neexistují zvláštní ohniska nemoci nebo jiné důvody…
 
 
Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 1 Průměrně: 5 ] Článek Stuttgart: Během čtyř týdnů náhle zemřelo osm městských zaměstnanců v nejlepších letech se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda - nepřikrášlená realita islamizovaného světa .


Nejčtenější za týden