Proč nám chtějí vzít hotovost

Proč nám chtějí vzít hotovost

CV
,, Mít hotovost znamená být svobodný “!
Už delší dobu sleduji snahu elitářů a banksterů sebrat lidem hotovost. Samozřejmě všechno se to děje v zájmu elit a banksterů ,, ochránit “veřejnost před terorismem.  Je to však obrovská lež, protože teroristé a podsvětí si okamžitě najdou jiný platební systém (zlato, stříbro). Je to jako v případě odzbrojení obyvatelstva, protože teroristé mají nelegální zbraně.  Skutečné příčiny zlikvidování hotovosti jsou úplně jiné a budou mít obrovský dopad na nás.
Vše se děje tzv. ,, salámovou metodou “.
Nejprve začali rušit hotovostní platby a to tak, že v některých zemích se může platit v hotovosti už jen do výše 1 000 eur. Druhým krokem bylo v roce 2019 zrušení 500 eurové bankovky, samozřejmě se šlechetným cílem bojovat proti terorismu a mafii. Nyní zase přišli s placením přes telefony a už se začalo i čipování lidí.
Oč v podstatě jde elitářům ve skutečnosti?

Absolutní kontrola všech finančních operací každého člověka v zemi.  Mnozí budou namítat, že pokud nejednají protizákoně, tak se nemají čeho bát. Omyl !!!  I když v daném čase neděláš nic protizákonného, tak v budoucnu budou tyto informace zdrojem vydírání pokud se začneš vyjadřovat proti tomuto liberálně-fašistickému systému, protože každý chce mít nějaké malé tajemství, které si chce uchovat.
Nutnost otevření nových účtů, hlavně důchodců, a tím i vyšší poplatky pro banky.  Každý bude muset mít svůj účet, protože jinak přijde velký bratr a bude se ptát proč používáte jeden účet např. dva nebo tři.
Donucení k spotřebě, protože pokud se nebude nakupovat nebude neustálý růst (je to liberální mantra). Jelikož nebudete moci vytáhnout peníze z bank a strčit je do ,, polštáře “a tím si šetřit na horší časy,  aby vás donutili dělat spotřebu tak vám dají záporné úrokové sazby.  No a budete si moci vybrat zda vám každoročně ukradnou nějaké peníze, nebo je raději utratíte.
Likvidace odpůrců systému tím, že jejich třeba na měsíc nebo dva odpojí od jejich účtů a budou se vymlouvat třeba na chybu počítače, nebo banky.  Víte co to bude znamenat pro jednotlivce a jaké to bude mít následky – vypnutí elektriky, přisaje se na vás Exekutorská mafie a podobné věci. Mnoho lidí si rozmyslí jestli bude něco psát proti systému.
Záchrana bank za peníze klientů. Vím, že se to zdá jako úplná hloupost,  ale už si banksteři vyzkoušeli na Kypru a nebyly žádné protesty.
Znemožnění občanské neposlušnosti neplacením daní a poplatků – peníze v bance nejsou před státem schované, ani nemusí posílat exekutora s policisty k jejich vymožení. Státu bude stačit pokyn, v dnešním digitalizovaném světě snadno a rychle vyřízený, a občan s tím nebude moci nic udělat.

Tolik ve zkratce proč bojovat za hotovost.
 

CV

Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější