Jak jsem se obával: Kriminálníci z Antify se nyní bouří proti demonstrantům korony

Jak jsem se obával: Kriminálníci z Antify se nyní bouří proti demonstrantům korony
Píše
mitteleuropaRozhodně není náhoda, že se „Antifa“ vždy použije k tomu, když by se skupiny, strany či jednotlivci mohli stát nebezpečnými pro současné vládce. Teroristické útoky na objekty či vozidla, násilné útoky proti osobám či psychický teror proti členům „cílových osob“ se stupňují do děsivé míry. A je tu jedna věc, kterou mají takové zločiny společnou: Pachatelé nejsou nikdy dopadeni, a pokud ano, pachatelé jsou okamžitě propuštěni ‚hloupými náhodami‘. Samozřejmě neexistují „důvody k zadržení“ a nikdy nevíte, kdo jsou pachatelé. Nebo možná až za 130 let, jako u souborů NSU, které byly dříve vedeny pod zámkem, Darebák, který si myslí, že je zlý.
Od ‚černých košil‘ po ‚Černý blok‘
Nyní je vláda v nepříjemné situaci, vnímá to, že už nechtějí lidé nečinně přihlížet, jak se snaží uzákonit koronové opatření, která jsou více než diskutabilní – prostě proto, že neplatí stejně pro všechny v zemi. A tak jde do ulic. Každému nyní odhalí hrůznost připomínající policejní stát. Funkční elity vědí, že masovým povstáním už nelze zabránit ani policejním násilím. Tak co udělají? To, co se v totalitním systému vždy ‚osvědčilo‘: Rváči, milovníky svobod a nevítaní dostanou špinavou práci. Takové polovojenské milice se nazývali za Mussoliniho, italští fašisté „černé košile“ dnes „Černým blokem“.
Levicová síť funguje autonomně – je ovládána financováním
Z organizačního pohledu to nemusí vypadat, jako povel z hora. V praxi je to takové, že všechny možné levicové skupiny jsou zasíťovány níže a jsou podporovány dotačními toky do „neškodných“ podoblastí. Perspektiva dalekosáhlé „bezpečnosti“ z hlediska vymáhání práva je vnímána jako signál, že má volnou ruku při výběru prostředků pro boj se společným protivníkem. Podobné konkrétní zájmy mezi horní a dolní částí nevyžadují přímou komunikaci.

Andreas Ziegler je vážně zraněn ve Stuttgartu-Untertürkheimu
Těžce zranění oběti a zničená flotila
Bylo tedy jen otázkou času, kdy se v souvislosti s demonstracemi kolem korony poprvé použije násilná paže funkčních elit. V neděli ve Stuttgartu nastal správný čas. A okamžitě se stalo, proti několika proti-demonstracemi by asi nebylo možné zastavit desetitisíce lidí a snadno by se mohlo stát, že odvážní občané přejdou k odporu. Bylo proto rozhodnuto zničit flotilu technologickými prostředky, s níž mělo být vybavení připraveno proti koroně demonstrantům. Za tímto účelem bylo výbušné zařízení profesionálně umístěno pod kamionem. Pak byli jako odstrašující příklad na shromáždění povoláni tři demonstranti. Proces byl tak brutální, že se o něm už nedá mluvit, to byly jen nějaké levicové skupiny, které tam působili. Oběti byly tak vážně zraněny že musely podstoupit hodiny pohotovostní operace. Byli to tvrdohlaví profesionální zločinci, profesionální zabijáci, kteří dostali rozkaz. Nebojte se zajíčků, kteří dokonce chodí v lese s ochrannými maskami. A nikoho, kdo má obavy o zdraví druhých.

Jaké zájmy představuje Antifa tentokrát?
Nabízí se otázka, jaký motiv by měli mít „normální“ lidé z Antify k útokům na občany, kteří se bouří proti úřadům? Samotný komerční antifašista sám zpravidla (viz Hamburk) není na straně vládců a přesněji řečeno tito lidé rozhodně nepatří do skupiny lidí, kteří by se starali o zdraví, prosazovali masky a bezpečnostní vzdálenosti a kladli jim bomby aby byly lidi polomrtvé. Ne, to je cílený přístup vůči lidem, kterým se v diktatuře říká ‚odpůrci režimu‘.

 Share

Tweet


WhatsappThe post Jak jsem se obával: Kriminálníci z Antify se nyní bouří proti demonstrantům korony appeared first on V4 nová Evropa.cz .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější