„Voda by měla být ústavním právem. Koronavirus ukázal, že potřebujeme silný stát.“ – Michal Hašek

„Voda by měla být ústavním právem. Koronavirus ukázal, že potřebujeme silný stát.“ – Michal Hašek

Je naše země bezpečná? Bude tomu tak i v budoucnu? Naši hosté vědí, jaké hrozby nás čekají a jak na ně máme reagovat. Pozvání do pořadu (ne)Bezpečně dnes přijal někdejší hejtman Michal Hašek, poradce sociálně-demokratických ministrů. Česko trápí čím dál víc sucho, co radí ministru zemědělství Miroslavu Tomanovi?

Michal Hašek (* 17. dubna 1976) je sociálně-demokratický politik, zastupitel Jihomoravského kraje a bývalý statutární místopředseda ČSSD. Mezi lety 2008 a 2016 byl hejtmanem Jihomoravského kraje a také předsedou Asociace krajů ČR a v letech 2002–2009 a 2010–2014 poslancem.

„Sucho je fenomén nejenom v České republice a samozřejmě doléhá jak na krajinu, ekonomiku, na zemědělství, tak na zásobování vodou. Každá jedna z těch věcí je strategickou výzvou pro Českou republiku, pro vládu. Já pracuji jako poradce v oblasti legislativy, tedy práva. To, co mohu poradit panu ministru Tomanovi, jsou věci, které souvisí s tím, aby země měla kvalitní legislativu, která umožní boj proti suchu.“ – konstatuje poradce ministrů ČSSD Michal Hašek.

„Co se týká konkrétních věcí, tak pan ministr prezentuje v těchto dnech na jednotlivých poslaneckých klubech výsledky více než roční práce řady expertů, a sice návrh ústavního zákona na ochranu vody. My si myslíme, že situace je natolik vážná, že právě věci týkající se ochrany vody si v České republice zaslouží samostatný ústavní zákon.“ – dodává poradce ministrů ČSSD Michal Hašek.
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější