Průzkum: Češi jsou nejskeptičtější vůči migrantům v celé EU.
pravdive+seznam

Průzkum: Češi jsou nejskeptičtější vůči migrantům v celé EU.

Krásné prvenství!! Češi si snad začínají uvědomovat že raději budou „rasisty“ tedy vlastenci, než strachy vyklepané liberálové.Píše
REMIX  Češi jsou jedním z mnoha národů v EU, které pohlížejí na migraci ze zemí mimo EU v negativním světle
Češi jsou podle zprávy Standard Eurobarometer 91, nejvíce proti migraci se všech občanů Evropské unie. Zpráva také ukazuje, že Česko je jen jednou z mnoha zemí, které pohlížejí na migraci v negativním světle.
V EU celkově, 48 procent respondentů na celém kontinentu uvedlo, že pohlíží na migraci EU v negativním světle, zatímco 44 procent na ni pohlíželo pozitivně. Mezi některými zeměmi však existují strohé rozdíly.
Nejvyšší úrovně odporu vůči migrantům byly pozorovány v České republice (86 procent), Estonsko (74 procent) a Lotyšsko (74 procent). Podpora mimoevropských migrantů je nejnižší v Česku, jen 14 procent respondentů tvrdí, že tento typ migrace podporují.
Dalšími zeměmi, které se důrazně postavily proti přistěhovalectví mimo EU, bylo Maďarsko na 70 procentech a Řecko i Slovensko na 68 procentech.


Češi jsou hluboce proti větší migraci do své země ze zemí mimo EU drtivým počtem.
Fotografie AP

Dalšími zeměmi se silným většinovým odporem vůči migrantům byly Itálie a Finsko na 56 procentech, Francie na 53 procentech, dále Polsko, Dánsko a Nizozemsko na 52 procent.
V některých zemích měla pluralita negativní názory na migraci, například v Německu, kde bylo 48 procent proti migraci, zatímco jen 44 procent ji podpořilo.
V průzkumu, 19 členských států zaznamenalo negativní názory na toto téma migrace mimo EU z 28 celkových členských států.
Většina zemí měla zároveň mnohem pozitivnější pohled na migraci z jiných zemí EU, ale v této kategorii, Češi měli k migraci stále nejvíce negativní názor, 52 procent uvedlo, že mají negativní názor, že migranti z EU přicházejí do jejich země.
Jak nedávno informoval Remix News , průzkum veřejného mínění ukazuje, že Češi mají velmi pozitivní názor na své sousedy, přičemž průzkumy ukazují, že se jim nejvíce líbí Slováci a Poláci. Na druhé straně Arabové jsou nejneoblíbenější, protože jen sedm procent Čechů k nim vyjádřilo své sympatie.
 
 
 
 
 
 
 Share

Tweet


WhatsappThe post Průzkum: Češi jsou nejskeptičtější vůči migrantům v celé EU. appeared first on V4 nová Evropa.cz .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější