ZÁKULISÍ: Petříček se tajně schází s Pochem a opozičními politiky, uvedl prezident

ZÁKULISÍ: Petříček se tajně schází s Pochem a opozičními politiky, uvedl prezident

Český prezident Miloš Zeman obvinil ministra zahraničí Tomáše Petříčka z nedodržení slibu. Ve svém rozhovoru pro Mf Dnes totiž prozradil, že Petříček dosud má neustálé kontakty s bývalým europoslancem Miroslavem Pochem, a to nehledě na svůj příslib přerušit tyto styky.
Tajemná nehoda taxíku
Ve svém rozhovoru Zeman promluvil o svém zklamání z chování ministra zahraničí a místopředsedy ČSSD Tomáše Petříčka. Podle slov českého prezidenta je důvodem pravidelný kontakt ministra s dalším členem ČSSD a bývalým poslancem Evropského parlamentu Miroslavem Pochem. Zeman uvedl, že před nějakou dobou mu Tomáš Petříček slíbil, že přeruší své styky s Pochem. Postupem času však český prezident zjistil, že Petříček svůj slib nedodržel . Jako potvrzení svých slov Miloš Zeman uvedl dopravní nehodu, kterou měl Petříček 6. května, když cestoval v taxíku jako pasažér. Český prezident si je totiž jistý, že šéf resortu zahraničí právě v tuto noc měl schůzku s Miroslavem Pochem a řadou opozičních politiků. „ Víte, když si někdo bere místo služebního auta a řidiče taxík, tak chce něco utajit. A já nemám utajování rád ,“ uvedl český prezident.
Miroslav Poche (ČSSD); Foto: Repro YouTube
Pocheho Zeman nechtěl
Před dvěma lety prezident České republiky Miloš Zeman odmítl schválit kandidaturu tehdejšího europoslance Miroslava Pocheho na post ministra zahraničí. Jedním z hlavních důvodů odmítavého postoje prezidenta vůči Pochemu byly názory českého europoslance v oblasti migrační politiky. Zemanovi totiž vadil vstřícný postoj Pocheho vůči přijetí migrantů . Dalším důvodem byly kontroverze kolem jeho působení v pražské komunální politice. Neochota prezidenta schválit kandidaturu Pocheho vyvolala tehdy dokonce krizi vládní koalice. V konečném důsledku se ministrem stal další člen ČSSD Tomáš Petříček, který je, jak se ukázalo, pouze loutkou Pocheho a opozičních politiků, kterým vychází vstříc ve svých beznázorových a servilních postojích.
Rudolf Hruboň
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější