Fanatická bojovnice s rasismem

Fanatická bojovnice s rasismem

LIBOR ČÍHAL
Dvě novinové zprávy vypovídají o dvou množinách jevů a potvrzují jejich těsnou kvantitativní korelaci. V městě Harnosand ve Švédsku 19letý mladík Tommy Lindh zachránil ženu ze sousedství před znásilněním, jeden z násilníků ho zabil. V levicové patologické švédské společnosti není vůbec výjimečné zažít horor u nás zatím k vidění jen v televizi. Do apartmánu mladé ženy v idylickém 20 tisícovém městě vnikli dva studenti imigranti a pokoušeli se mladou ženu brutálně znásilnit, mladík ze sousedství slyšel ženino volání o pomoc, přispěchal na pomoc, ženu zachránil, ale rozzuřený Súdánec Abubaker Mohamed do něho několikrát vrazil nůž. Žena přivola policii, v místní nemocnici už mohli konstatovat mladíkovu smrt. Súdánec na polici uvedl, že se bránil mladíkovým útokům. Tento typ zpráv se v evropskounijních médiích moc nepublikuje, patří do kategorie mediálních tabu. Vražda nezapadá do mozaiky politickokorektní vládnoucí perverze v Evropské unii. Světlou výjimkou je francouzský umělecký kolektiv Némésis, který oslavil mladíkovu odvahu fotokolážemi.

Další novinová zpráva patří do druhé množiny jevů, i v období virové krize a možných důsledků, evropskounijní mocní nikdy nezapomenou na hlavní zadání doby, a v tomto případě vysloveno s brutální otevřeností. Ať už chceme nebo nechceme, neutečeme tomu. Vysoká funkcionářka německých lidovců (CDU) Annette Widmann-Mauz, která je komisařkou německé vlády pro integraci imigrantů, prohlásila v SudDeutscheZeitung: „Potřebujeme masovou imigraci, musíme se postavit proti těm, kteří jsou proti. Nejde jenom o vědomé rasistické předsudky, ale i o podvědomý myšlenkový muster. Musíme s tímto jevem bojovat na všech státních úrovních. Potřebujeme pestrou společnost“. „Musíme bojovat nejen s pravicovým extrémismem, ale vysušit bažinu rasismu, který mu předchází, musíme s tím bojovat ve všech rovinách“.
Fanatická bojovnice s rasismem a současně vysoká funkcionářka německých lidovců Widmann-Mauz evidentně potřebuje všechno možné a nemožné, hlavně velkou muslimskou imigraci. Křesťanský bůh v jejích konceptech chybí, rušil by multikulturní soužití. Widmann-Mauz se již v březnu v rozhlase vyjádřila, že multikulturalismus a imigrace jsou nutné a obohacující. „Je důležité, aby vládlo vědomí o tom, jak je pestrost nutná a důležitá, jak je obohacující, že máme kolem sebe lidi jiných náboženství a jiných ras, jsou to naši bližní“. Widmann-Mauz dokonce řekla, že její úřad zřizuje anonymní telefonní linky na něž se mají oznamovat rasistické přečiny nebo podezření, že nějaký člověk k rasismu inklinuje. Německé ministerstvo vnitra zřizuje expertní skupinu k boji s islamofobií, podobná skupina expertů existuje v případě antisemitismu. Antisemitismus a islamofobie mají být podle státních ideologů společensky stejně nebezpečné. Jedním z hlavních zadání expertní skupiny proti islamofobii je identifikovat skupiny obyvatelstva s vědomými i nevědomými nepřátelskými postoji proti islámu.
Evropští lidovci tvoří v Evropském parlamentu společnou parlamentní frakci, spolupracují i na jiných úrovních. V této souvislosti je na místě otázka jaké názory na klíčové evropské jevy zastávají vůbec čeští lidovci. Ztotožňují se s vysokou funkcionářkou německé CDU, sestrou Widmann-Mauz, nebo jsou na straně švédské oběti, mladého odvážného muže Tommy Lindha z Hornosandu. Společnost musí bojovat na všech úrovních i s podvědomými modely, které skrývají rasistické tendence, jak se vyjadřuje vysoká funkconářka lidové strany, nebo je její představa odvozena z nacistické ideologie Hitlerova Německa? K tomu by se měla ČSL-KDU jednoznačně vyjádřit.

Libor Číhal

Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější