Z blogu Vox Populi: V Řecku je opět rušno – vetřelci útočí bodnými a sečnými zbraněmi, další invazisté připlouvají
pravdive+seznam

Z blogu Vox Populi: V Řecku je opět rušno – vetřelci útočí bodnými a sečnými zbraněmi, další invazisté připlouvají

SLOVANKA
Pět vetřelců bylo zatčeno v táboře Moria na ostrově Lesbos za porušení zákona o držení zbraní a za trestný čin napadení personálu. Při policejním pátrání bylo zjištěno, že čtyři zatčení společně vlastnili tři ostré kovové předměty (viz titulní obrázek). S předměty útočil jeden z nich na policii, aby zabránil zatčení. V rámci šetření byly výše uvedené předměty zabaveny, stejně jako elektrokolo. Policie dále případ vyšetřuje.
Mimo multikulturního obohacování s bodnými zbraněmi se dnes v Řecku dočkali také nové “nadílky” invazistů.
Dvě lodě s asi 67 migranty byly dnes zachyceny pobřežní hlídkou v řeckých teritoriálních vodách severně od ostrova Lesbos. Vetřelci, především afrického a afghánského původu a několik Syřanů, budou po kontrole týmem EODY převezeni do karantény do Megala Thermy, kde zůstanou ve 14denní karanténě s asi 110 dalšími migranty.
Podle ERT Aegean, dorazily dnes dvě lodě s migranty na Lesbos ve velmi špatném počasí, v dešti, silném severním větru a přes rozbouřené moře. První loď s 51 migranty se potopila v časných ranních hodinách v řeckých vodách severně od ostrova. Pobřežní hlídka posléze provedla záchrannou operaci.
Druhá loď s invazisty dnes připlula do oblasti Gera nedaleko Mytilene. Z přístavu Mytilene po kontrole lékařského týmu přepravili asi 16 osob do karantény.
Jak je vidět, tak invaze z Turecka do Řecka dále pokračuje a je pravděpodobné, že v momentě, kdy se situace poněkud víc stabilizuje, příliv invazistů ještě zesílí. A je dost dobře možné, že Turci opět přivezou tisíce vetřelců na řecké hranice, které jim pomohou prolamovat. Ostatně, EU se  za Řecko nepostavila, ale naopak, za aktivní obranu hodlá EP Řecko zažalovat. O to obtížněji se budou Řekové před invazisty bránit.
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější