Generál Pavel zaútočil na Zemana a Čínu. Vyzývá děkovat EU a NATO, které podle něj nezištně pomáhají ČR. Twitter zuří

Generál Pavel zaútočil na Zemana a Čínu. Vyzývá děkovat EU a NATO, které podle něj nezištně pomáhají ČR. Twitter zuří

„V návalu vděčnosti ČLR, M. Zemanovi, M. Nejedlému a J. Tvrdíkovi za možnost koupit si od původce pandemie chybějící zdravotnické pomůcky, by neměl zaniknout nezištný příspěvek 30 mld z EU nebo podíl NATO na doručení dodávek prostřednictvím systému SALIS (An-124). Soudnost!“ napsal Pavel na Twitteru.

V návalu vděčnosti ČLR, M. Zemanovi, M. Nejedlému a J. Tvrdíkovi za možnost koupit si od původce pandemie chybějící zdravotnické pomůcky, by neměl zaniknout nezištný příspěvek 30 mld z EU nebo podíl NATO na doručení dodávek prostřednictvím systému SALIS (An-124). Soudnost!
— Petr Pavel (@p61pavel) March 21, 2020

Soudě podle reakce sledujících, má sotva většina z nich stejný postoj.
„Ale to letadlo nepatří ukrajinské armádě, ani ukrajinské vládě, ale společnosti Antonov Airlines, která si za tu dodávku nechala zaplatit 30.000.000 Kč? Tak proč bychom měli velebit Ukrajinu?“ napsal v komentářích uživatel s přezdívkou @TrochIgor.
„Nezištný příspěvek EU? To je parodický účet? Jde o naše vlastní peníze a peníze cizích daňových poplatníků, kteří mají daleko horší situaci v mnoha oblastech (bezpečnost, migrace, veřejné dluhy, nezaměstnanost, zdravotnictví), a kteří možná ani netuší, kde ČR je. To je amorální,“ reagoval na příspěvek generála předseda Strany nezávislosti České republiky František Matějka.
Někteří uživatelé si povšimli, že když už Pavel začal diskusi, komu by se mělo děkovat, měl by také připomenout Rusko, kde mělo letadlo přestávku.
„Ona je Ukrajina v NATO? A ono mezipřistání v Novosibirsku zařizovala centrála NATO nebo nějaká členská země? Zaznamenal jste, že nám Rusové při mezipřistání žádný materiál nekradli jako členská země Německo členské zemi Maďarsku?“ napsal @mirocerven4.
zdroj: cz.sputniknews.com
 
Příspěvek Generál Pavel zaútočil na Zemana a Čínu. Vyzývá děkovat EU a NATO, které podle něj nezištně pomáhají ČR. Twitter zuří pochází z ČeskoAktuálně.cz
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější