Maďarsko uvádí nelegální migraci a demografické změny jako hlavní bezpečnostní hrozby v nové národní bezpečnostní strategii

Maďarsko uvádí nelegální migraci a demografické změny jako hlavní bezpečnostní hrozby v nové národní bezpečnostní strategiiZemě uvádí, že NATO je základním kamenem bezpečnostní architektury země v 179 bodovém dokumentu, který byl rozšířen z 51 bodů v předchozím z roku 2012. Země pravidelně aktualizuje své NSS každých osm let, s dalšími dočasnými aktualizacemi, pokud a když je to zaručeno.
NSS uvádí migraci jako jednu z hlavních bezpečnostních hrozeb, kterým Maďarsko čelí. Píše portál Voice of Europe .
„Krize způsobená masovým přistěhovalectvím má rozhodující vliv na bezpečnost Maďarska. Krize jasně ukázala, že neočekávaná, nekontrolovaná, hromadná a nelegální migrace je novým typem výzvy, která by mohla dokonce ohrozit bezpečnost a stabilitu evropského kontinentu při zachování národní bezpečnosti, veřejné bezpečnosti a ochrany, “uvádí dokument.
Bezpečnostní hrozba migrace také brzy nezmizí, protože hlavní příčiny migrace se jen zhoršují. Maďarský dokument NSS uvádí:
Hlavní příčinou hromadné, nekontrolované a nelegální migrace je výrazný nárůst počtu politicky, ekonomicky a sociálně nestabilních států v mnoha regionech několika kontinentů, které jsou špatně řízeny a vykonávají své základní funkce pouze v omezené míře a na nízké úrovni Standard. Obvykle se vyznačují přelidněním, rozsáhlou chudobou a současně negativními změnami životního prostředí. Vlna nelegální migrace se může stát také nástrojem pro hybridní válčení.
The post Maďarsko uvádí nelegální migraci a demografické změny jako hlavní bezpečnostní hrozby v nové národní bezpečnostní strategii appeared first on MegaZprávy.cz .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější