Pojďte konečně vyřešit své bezpečnostní dveře

Pojďte konečně vyřešit své bezpečnostní dveře

Nezabezpečený byt či rodinný dům je doslova lákadlem pro zloděje. Říkáte si, že letos budete i v létě spíše doma? Nenechte se mýlit. Zloděje nezastaví ani vaše přítomnost v bytě či v domě. O to více je návštěva zlodějů nepříjemnou.
Věděli jste, že až 85 % zlodějů vnikne do nemovitostí právě dveřmi, případně oknem? Zejména pro byty ve vyšších patrech jsou tak bezpečnostní dveře tou nejlepší zárukou, jak se nezvané návštěvě vyhnout. Nečekejte, než vás vykradou a přestaňte se neustále obávat toho, že se vrátíte do „vybíleného bytu“. Bezpečnostní dveře současně vyřeší vaši touhu po nových hezčích vchodových dveřích i po bezpečnosti.
Říkáte si, že jste pojištění, a i tak u vás není co vykrást?
Budete překvapeni, nad čím nakonec nejvíce zapláčete. Nad, pokud jde o cenu, sice bezcenným prstýnkem, který však je památkou na vaši první lásku. Nad prvním vypadnutým mléčným zoubkem své dcerky, který jste si schovávala ve šperkovnici, či nad fotografiemi dětí, jež byly uloženy na záložním disku. Tyto osobní věci, o které můžete snadno přijít, jsou nenahraditelné. Stejně tak jako pocit bezpečí. Fakt, že k vám domů někdo vnikne a naruší vaše soukromí, se může nadlouho promítnout i do vaší psychiky.
Kupte si bezpečnostní dveře u odborníků
Bezpecaky.cz je více než jen e-shop s bezpečnostními dveřmi a dalšími mechanickými zabezpečovacími prvky. Je to tým odborníků, kteří vše, co prodávají, také dobře znají – do posledního šroubků, do posledního klíče. Díky tomu vám umí perfektně poradit. A nejen to. Bezpečnostní dveře i další zabezpečovací systémy vám rovněž odborně namontují. Máme tedy možnost volby. Koupit si kvalitní bezpečnostní dveře a svépomocí si je jako domácí kutil namontovat, nebo k tomu využít profesionální montážníky firmy.
Sortiment pro bezpečí vašeho bytu i domu
Pojďte si vybrat své bezpečí. V e-shopu si máte možnost koupit bezpečnostní vchodové dveře do bytu, domu i do sklepa. Bezpecaky.cz nabízí dveře prestižního výrobce bezpečnostních dveří NEXT. Vyberete si z modelů ve všech bezpečnostních třídách.
Firma nabízí i další bezpečnostní prvky. Především vchodové kliky a bezpečnostní kliky . Bezpečnostní kování může mít podobu sestavy klika/klika, klika/koule, dále se používá rozetové, s madlem a panikové. Dalším bezpečnostním prvkem jsou cylindrické vložky , ale též přídavné zámky a závory na dveře, kukátka (digitální i panoramatická), visací zámky a petlice, včetně bezpečnostních visacích zámků pro zajištění vedlejších objektů a speciálních prostor.
Cylindrické bezpečnostní vložky nabízí e-shop od značek EVVA a též Wilka. Jde o vložky v bezpečnostních třídách 2, 3 a 4 (nejvyšší třída). Tyto cylindrické vložky jsou odolné vůči vyplanžetování, bumpingu i odvrtání. EVVA v třídě 4 dokonce nabízí speciální patentovou ochranu, která ještě nebyla nikým nedestruktivně překonána. K dispozici jsou i TOP vložky s magnetickým kódováním.
Zapomenout nesmíme ani na bezpečnostní dveřní zámky – vícebodové, samozamykací a panikové . V e-shopu Bezpecaky.cz jsou k dispozici zámky od značek FAB, Richter, Assa Abloy a Wilka . Kvalitu zámku rozhodně nepodceňujte. Nekvalitní zámek od neprověřeného výrobce do bezpečnostních dveří rozhodně nepatří.
Pro bezpečí bytových domů
Pokud se snažíte zabezpečit svůj byt, je vhodné, aby byly dobře zajištěné i vchodové dveře do bytového domu. Důležitým pomocníkem jsou zavírače dveří . Nahrazují neustálou nutnost uzamykání domu, což obvykle nájemníci porušují a dům zůstává nezabezpečeným. V e-shopu Bezpecaky.cz najdete kvalitní zavírače dveří a samozavírače dveří GEZE. Jde o německou technologii pro plynulé, tiché a dokonalé samodovření dveří.
(PR)
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější