VIDEO: George Bush ve Freudovském uklouznutí odsoudil vlastní invazi do Iráku namísto Ukrajiny! Potom se opravil, sám pro sebe potichu řekl, že je to vlastně stejně jedno a přeřeknutí omluvil svým věkem! Smích? Ten přejde! Americký kongres totiž právě vyz
RSS

VIDEO: George Bush ve Freudovském uklouznutí odsoudil vlastní invazi do Iráku namísto Ukrajiny! Potom se opravil, sám pro sebe potichu řekl, že je to vlastně stejně jedno a přeřeknutí omluvil svým věkem! Smích? Ten přejde! Americký kongres totiž právě vyz

VIDEO: George Bush ve Freudovském uklouznutí odsoudil vlastní invazi do Iráku namísto Ukrajiny! Potom se opravil, sám pro sebe potichu řekl, že je to vlastně stejně jedno a přeřeknutí omluvil svým věkem! Smích? Ten přejde! Americký kongres totiž právě vyzval v otevřeném dopise šéfa Facebooku, aby zakročil proti občanům Slovenska, kteří na jeho síti velebí Putina a Rusko! Naprostý skandál bezprecedentního vměšování USA do vnitřních záležitostí země pod Tatrami potvrzuje, kdo skutečně na Slovensku rozhoduje o omezování svobody slova a o blokacích webů!
Bývalý americký prezident George Walker Bush měl ve středu v texaském Dallasu vystoupení v rámci přednášky pořádané jeho organizací George W. Bush Institute a podařilo se mu vyrobit největší přeřeknutí v historii USA, které nejen že bylo úplně pravdivé, ale Bush toto přeřeknutí nakonec sám, i když potichu, potvrdil jako pravdivé a v sále se ozval smích, i když Bushovi muselo být jasné, co právě způsobil. Vypadlo z něj totiž tzv. Freudovské uklouznutí , tedy přeřeknutí, kdy sice mluvil o odsouzení nevyprovokované a brutální invaze Ruska na Ukrajinu, ale ve skutečnosti celou dobu v podvědomí myslel na Irák.
!function(r,u,m,b,l,e){r._Rumble=b,r[b]||(r[b]=function(){(r[b]._=r[b]._||[]).push(arguments);if(r[b]._.length==1){l=u.createElement(m),e=u.getElementsByTagName(m)[0],l.async=1,l.src="https://rumble.com/embedJS/ubrzme"+(arguments[1].video?'.'+arguments[1].video:'')+"/?url="+encodeURIComponent(location.href)+"&args="+encodeURIComponent(JSON.stringify([].slice.apply(arguments))),e.parentNode.insertBefore(l,e)}})}(window, document, "script", "Rumble");


Rumble("play", {"video":"v12p2ej","div":"rumble_v12p2ej"});
Bush tedy myslel na svoji vlastní invazi, kterou spustil jako prezident v roce 2003 na základě vylhaného obvinění, že Saddám Hussein vyrábí v Iráku zakázané zbraně hromadného ničení, které se tam nakonec nikdy nenašly a ani zajatí vojáci irácké armády a elitních Saddámových gard o nich nikdy neslyšeli. Během přednášky v Dallasu totiž z Bushe vypadl výrok, že odsuzuje nevyprovokovanou a brutální invazi do Iráku. Vzápětí se opravil, že chtěl říct na Ukrajinu. Jenže do mikrofonu bylo slyšet i to, co si řekl potichu sám pro sebe, že do Iráku vlastně také proběhla nevyprovokovaná a brutální invaze, ale že je to vlastně jedno. Vzápětí již nahlas dodal, že aby ho lidé omluvili, že je mu už 75 let, a že mu to jako tím pádem už nemyslí.
George Bush vypustil ven pravdu a dokonce ji potom sám uznal
Jenže, to nebylo přeřeknutí. Bylo to Freudovské uklouznutí, známý psychologický jev pospaný psychiatrem Sigmundem Freudem, kdy lidé mají v podvědomí utkvělou myšlenku, která je trápí, neustále se jí zabývají, a když potom mluví o podobné věci a souvislosti, vyklouzne jim z úst tato pravdivá informace, naprosto samovolně. Ano, invaze do Iráku byla nevyprovokovaná a byla brutální, takže přesně tak to bylo a nešlo o přeřeknutí, prostě jenom bezděčně vyklouzla ven pravda během projevu. Jenže Bush to zabejčil ještě tím dovětkem pod vousy, že Irák vlastně taky byl takto napaden, ale že je to vlastně jedno.
George W. Bush mezi vojáky v roce 2003 George Bush není v situaci jako Joe Biden, který již trpí rozvinutou demencí v pokročilém stádiu rozpadu osobnosti a v Kongresu se začíná proslýchat, že nedokončí svůj mandát. Bushovi to myslí bystře, pouze mu vyjedou často z úst věci, které by neměl říkat nahlas, ale to nijak nesnižuje jejich důležitost. Bush si uvědomuje, jakým zločinem byla invaze do Iráku bez mandátu RB OSN. A je mu jasné, že těch půl milionu obětí na lidských životech, které si válka vyžádala, ho bude strašit až do smrti. Velmi dlouho se tvrdilo, že v Iráku zemřelo za 8 let okupace americkou armádou cca. 100 000 Iráčanů, ale studie [ 1 ] z roku 2013, která probíhala přímo formou podrobných výpovědí rodinných příslušníků, zjistila, že se reálné číslo ustálilo právě okolo půl milionu obětí.
Americká armáda za 8 let pozabíjela v Iráku na půl milionů Iráčanů. A měla komplice při okupaci. Dokonce i českou a slovenskou armádu
Naopak byla odmítnuta britská studie, která hovořila až o 1,2 milionu obětí. Irácká válka byla masakrem a doslova střelnicí americké armády na živé cíle, pro zábavu amerických vojáků, což odhalilo šokující video tzv. střelby na iráckou svatbu z americké helikoptéry. Video publikovala stránka Wikileaks a tím začal hon USA na zakladatele Wikileaks Juliana Assange.
Tam to tehdy začalo, publikováním skutečné tváře americké armády, která se bavila střílením do Iráčanů na svatbě z palubního kulometu [ 2 ].  Irácká svatba byla jenom kapkou v moři. Nikdy se nedostaly ven záběry z masivního bombardování Basry fosforovou municí, termobarikou, bombardování kobercovými přelety v Nadžafu a Karbale. Američané to sypali na celé rezidenční bloky a západní média dodnes o těchto masakrech mlčí, nesmí o tom napsat ani čárku.
Americká armáda zanechala po 8 letech bojů Irák v ruinách Bush si je vědom, čeho se dopustil, k čemu dal rozkaz, a proto není divu, že i nyní po tolika letech, když mluví na přednášce o agresi, brutalitě a nevyprovokovaném útoku, tak mu prostě jako první přijde na mysl nikoliv Ukrajina, ale právě Irák a jeho vlastní invaze. A pamatujete si na uprchlíky? Pamatujete na sankce proti USA? Pamatujete na odstřižení USA od Swiftu?
Pamatujete na sankce proti McDonaldu v Evropě? Nepamatujete? Aha, no jo, žádné sankce na USA vlastně nebyly, že? A jak by mohly? Vždyť po vtrhnutí USA do Iráku se k té invazi připojila i česká armáda! Rovněž i slovenská. A také německá. A britská. A další a další armády zemí NATO. Na tom zabíjení půl milionu Iráčanů se asistenčně podílely i naše armády, takže je jasné, že nějaké sankce na USA by musely za tuto agresi být uvaleny i na kolaborující agresory v podobě ostatních zemí aliance. To je celá pravda o nevyprovokovaných válkách a brutálních agresích.
Američtí kongresmani napsali Zuckerbergovi dopis, aby zakročil na Slovensku proti podporovatelům Putina a Ruska na Facebooku
A stejně jako Američané chtějí umlčet pravdu o Iráku, tak stejně tak chtějí umlčet pravdu o převratu na Ukrajině v roce 2014 a o procesech agrese Ukrajiny, která nakonec vedla až k vypuknutí války s Ruskou federací. A představte si, že v roce 2022 jsou procesy renacifikace Evropy pod americkou kuratelou už tak daleko, že přímo americký Kongres rozhoduje, kdo by měl být na Slovensku mazán a blokován na sociálních sítích.
Kdyby tohle někdo napsal ještě před pár lety, tak by to bylo označeno za dezinformaci. Když jsme my na Aeronetu v roce 2014 přinesli informaci o vměšování americké ambasády v Praze do demonstrací proti Miloši Zemanovi, a měli jsme k tomu důkazy, bylo to označeno za dezinformaci a celé to bylo “rozkoudelkováno” na cimpr campr. Jenže to je starý. Dnes v roce 2022 už Američané své vměšování netají. Intervenují do vnitřních záležitostí evropských zemí otevřeně, transparentně. Dnes už američtí kongresmani píšou veřejné dopisy a intervenují proti vnitřním záležitostem jiné “suverénní” země. Tady to máte v originále.

Kopie otevřeného dopisu kongresmanů  
Celkem 5 členů výboru Sněmovny reprezentantů USA pro zpravodajské služby v čele s předsedou výboru Adamem B. Schiffem napsalo otevřený dopis [ 3 ] šéfovi Facebooku Marku Zuckerbergovi, aby zakročil na Slovensku proti slovenským občanům, kteří na jeho sociální síti velebí Rusko, Vladimira Putina a šíří údajné ruské dezinformace. Představuje to prý obrovskou hrozbu pro bezpečnost USA a spojenců.
Pětice kongresmanů z Demokratické strany v dopise vyzývá Zuckerberga, aby na Slovensku posílil počty cenzorů , tedy podle jejich slov “ fact checkerů ” na ověřování a mazání ruských dezinformací a příspěvků, které vyjadřují sympatie Rusku, ruským představitelům, Ruské armádě atd. A rovněž má zahájit vyšetřování, kdo tyto informace na Facebooku publikuje, takže Američané a jejich tajné služby zřejmě chtějí “zahájit” slovenské občany. Z toho doslova mrazí. Český překlad dopisu kongresmanů máte zde:
Intervenční dopis 5 amerických kongresmanů šéfovi Facebooku, aby zahájil kroky proti uživatelům Facebooku na Slovensku, kteří velebí Rusko, Ruskou armádu a Putina
Mark Zuckerberg
Předseda představenstva a výkonný ředitel
Meta Platforms, Inc.
1 Hacker Way Menlo Park, CA 94025
Vážený pane Zuckerbergu,
v dubnu se členové Stálého výboru Sněmovny reprezentantů pro zpravodajské služby (dále jen “výbor”) vydali do Bratislavy na Slovensku, aby zde diskutovali o probíhající válce na Ukrajině. Během setkání s delegací slovenští vládní představitelé a skupiny občanské společnosti se znepokojením popisovali značné proruské a škodlivé dezinformace na slovenském Facebooku – problém, který se v posledních týdnech jen vyostřil. Slovenští vládní představitelé potvrdili, že při několika příležitostech sdíleli tento obsah s pracovníky Facebooku. A zaměstnanci Facebooku nám potvrdili, že američtí vládní představitelé na tuto záležitost Facebook také upozornili, ale pokud je nám známo, společnost zatím nepřijala žádná příslušná opatření. Výbor je hluboce znepokojen přetrvávající přítomností škodlivých dezinformací a proruské propagandy na slovenském Facebooku a naléhavě vyzývá společnost Facebook, aby okamžitě zajistila, že všechny proruské dezinformace budou rychle vyhodnoceny, ověřena fakta a označeny, sníženo hodnocení nebo odstraněny v souladu s veřejnými závazky a stanovenými zásadami společnosti Facebook.
Facebook je na Slovensku mocný. Je to nejpoužívanější platforma sociálních médií v zemi, která má přibližně 2,7 milionu aktivních členů, což je přibližně 49% slovenské populace. Po mnoho let skupina identifikovatelných proruských aktérů opakovaně šířila na slovenském Facebooku dezinformace, a to i během voleb a v době pandemie COVID-19. Stejní identifikovatelní aktéři nyní vyzbrojují obrovské množství proruských dezinformací o válce na Ukrajině.
Slovenská vláda je tímto vývojem oprávněně znepokojena. Jeden z vysokých slovenských představitelů obrany označil Facebook za “ hlavní arénu kremelské propagandy “. Zdá se však, že navzdory tomu, že si Facebook tento problém uvědomuje, všudypřítomný a nepravdivý obsah na jeho platformě zůstává. Navíc navzdory slibu Facebooku, že poskytne “ významné zdroje pro ověřovatele faktů pokrývající východní Evropu “, veřejné zprávy naznačují, že Facebook má pouze jednoho ověřovatele faktů určeného pro Slovensko. To je vzhledem k rozsahu hrozby naprosto nedostatečné.
Vzhledem k pokračující pasivitě společnosti Facebook žádáme, aby společnost Facebook do 1. června 2022 informovala Výbor o těchto skutečnostech: (1) o obsahu, na který slovenská vláda upozornila Facebook jako na škodlivou dezinformaci, a o stavu tohoto obsahu; (2) o veškerém vyšetřování, které Facebook provedl ohledně aktérů, kteří byli identifikováni jako šiřitelé proruských dezinformací o válce na slovenském Facebooku , o typech proruského dezinformačního obsahu šířeného těmito a dalšími aktéry a o opatřeních, která Facebook v reakci na to přijal; (3) plán společnosti Facebook na proaktivní identifikaci škodlivých dezinformací ve východní Evropě do budoucna; a (4) konkrétní počet ověřovatelů faktů, pracovníků a dalších zdrojů, které společnost Facebook vyčlení na identifikaci škodlivých dezinformací o válce na Ukrajině ve východní Evropě, v členění podle jednotlivých zemí, včetně jazykových schopností ověřovatelů faktů a dalších pracovníků moderujících obsah.
Adam B. Schiff
Mike Quigley
Peter Welch
Sean Patrick Maloney
Jason Crow
Slovensko je oficiálně americkou kolonií se vším všudy! Občanská práva Slováků na názory na Facebooku řídí američtí kongresmani
Kongresmani se odvolávají na nedávný průzkum slovenské neziskovky Gerulata Technologies, která je podle zjištění slovenské alternativy úzce propojená na společnost ESET. Gerulata přinesla [ 4 ] totiž seznam tzv. Top pro-ruských dezinformátorů na Slovensku, kteří představují bezpečnostní riziko. Americký kongres tak intervenuje proti svobodám slovenských občanů přímo u šéfa Facebooku. Na intervenci už reagoval poslanec NR Luboš Blaha ze SMERu a napsal [ 5 ] Zuckerbergovi otevřený kontra-dopis.
Ano, je to zjevné, že Američané mají strach z mohutných protiamerických nálad na Slovensku mezi obyčejným obyvatelstvem. Protiamerické nápisy se začínají objevovat podle našich informací všude, ve všech městech a policisté nestíhají zamazávat písmena “Z” objevující se ve stovkách případů. Je to něco jako forma “ Zorro Mstitel ” protestu proti cenzuře a proti americké agresi na Ukrajině, proti americké nacifikaci politických a mediálních procesů, proti rozmístění amerických okupačních sil na Slovensku za asistence vlády, kterou část slovenské veřejnosti a hlavně opozice označuje za vlastizrádnou.
Na Slovensku je podpora Ruské federaci vidět i na billboardech. Ale že se kvůli tomu aktivizují i američtí kongresmani, to je opravdu neuvěřitelné Slovensko je pro americký kongres velice důležité z logistického hlediska dodávek zbraní na Ukrajinu. Je to země, která má společnou hranici s Ukrajinou, a to činí ze Slovenska extrémně důležitého vazala pro USA, natolik důležitého, že kongres USA napíná veškeré síly k odstranění odporu a opozice na Slovensku, včetně kriminalizace představitelů nejsilnější opoziční strany.
To jsou instrukce přímo z té budovy amerického velvyslanectví na náměstí v Bratislavě, které sídlí hned vedle toho českého, to jsou ty depeše a kabelogramy, instrukce, notičky, které v květnu 2022 vedou až k intervenci pětice vrcholových politiků Demokratické strany v Kongresu USA k intervenci do vnitřních záležitostí Slovenska a svobod slovenských občanů na sociální síti Facebook. Tyto samé procesy probíhají i v ČR, o tom absolutně nepochybujte. Jediný rozdíl je v tom, že na Slovensku je těch lidí odporující americké okupaci o poznání více než v ČR, a to představuje pro Američany opravdu vážný problém. Proto ta intervence kongresmanů v otevřeném dopisu Zuckerbergovi.
-VK-
Šéfredaktor AE News


Nejčtenější za týden