Maďarsko uvádí nelegální migraci jako hlavní bezpečnostní hrozby, část II.

Maďarsko uvádí nelegální migraci jako hlavní bezpečnostní hrozby, část II.V druhé části rozsáhlého dokumentu o možnostech bezpečnostní hrozby v Maďarsku se uvádí: „ Klíčem k přežití Maďarů a rámec naší národní existence je silné, národně založené Maďarsko. Naše tisíciletá státnost, náš maďarský jazyk a kultura, naše historie a tradice a naše křesťanské hodnoty jsou cenným příspěvkem k rozmanitosti. Evropy, “ uvádí se ve zprávě. Také nastiňuje, jak Maďarsko zůstalo pro Evropu zdrojem síly.
Maďarsko také zdůrazňuje výhody bytí homogenním národem se společným jazykem, pokud jde o jeho bezpečnost: „ Naší hlavní předností je jednota, jazyk a kultura maďarského vědomí národa a společenství společného osudu odtud i za našimi hranicemi. Naše postavení spojence a členského státu Evropské unie výrazně posiluje bezpečnostní a mezinárodní pozici Maďarska. “
Pod nadpisem „základní hodnoty“ v dokumentu NSS zůstává věta, která říká: „Severoatlantická aliance (NATO) je základním kamenem maďarské bezpečnosti“. Pod hlavičkou spojenců a partnerů bylo zdůrazněno sedm subjektů: „ Visegrádská čtyřka, Německo, Polsko, Spojené státy, Itálie, Francie a Turecko jako „dynamicky se rozvíjející regionální mocnost a spojenec NATO “.
Přestože se Maďarsko snaží usilovat o mírová řešení, hrozby na celém světě vyžadují reformu ozbrojených sil země. Maďarské ozbrojené síly si nyní stanovily cíl učinit z  Maďarska jednu z pěti nejbezpečnějších zemí v Evropě a v první desítce světa do roku 2030. Toho bude dosaženo udržením vysoké úrovně veřejné bezpečnosti v zemi a na straně druhé „ vybudováním jedné z dominantních moderních sil založených na exportním domácím obranném průmyslu. “  V dokumentu NSS se rovněž uvádí, že Maďarsko je odhodláno bojovat proti terorismu, a v dlouhodobém horizontu lze zřídit společnou evropskou obrannou sílu se souhlasem všech členských států EU.
Zdroj: voiceofeurope
The post Maďarsko uvádí nelegální migraci jako hlavní bezpečnostní hrozby, část II. appeared first on MegaZprávy.cz .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější